Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CFRCLUJ-BOCHUM 3-1 , desi sunt stelist clujeni joaca fotbal , abia astept tragerea la sorti a ligii campionilor , stie cineva cind are loc?
    Forza Steaua

    Comment


    • Mai este putin si incepe si campionatul nostru FoRzZa Dinamo !!!!!!!!!




      Comment


      • Augh !... Augh !... Augh !...

        Comment


        • Cineeeeeeeeeee Suntemmm AUGH AUGH AUGH







          Comment


          • Galata-Steaua 2-2 , rezultat bun , se putea si mai bine , iam avut in mina.
            Forza Steaua

            Comment


            • Asa e, se putea chiar mult mai bine....Puteam sa fi fost deja calificati daca era 2-0!! Dar nu ai cu cine....Prea putini jucatori de valoare la Steaua, jucatori care sa aiba o mentalitate de adevarati fotbalisti si care, indiferent de rezultat, sa traga tare!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Galata-Steaua meci egal la ei acasa,sa speram ca la noi acasa reusim sa castigam si sa ne calificam din nou in CL

                Comment


                • Speram insa nu cred ca o sa mai avem norocul pe care l-am avut la Istambul...

                  Comment


                  • Nu trebuie neaparat sa cistigam, un 0-0 sau 1-1 ne duce in CL.
                    Forza Steaua

                    Comment


                    • Pronostic pentru Steaua-Galatasaray 1-2.
                      Sper sa ma insel si sa avem pentru prima data 2 echipe in Champions League,dar la naivitatea stelistilor cared ca aasa vor decurge lucrurile!

                      Comment


                      • Originally posted by Red_Alin View Post
                        dar la naivitatea stelistilor cared ca aasa vor decurge lucrurile!
                        Adica? Nu am inteles nimic, exprimate in romana...
                        Multa lume, putini oameni...

                        Comment


                        • Adica :
                          Prost sa fii, noroc sa ai, sa joci cu GaleataSaray !
                          Iar in romana, chiar si in comuna Mangalia se scrie "exprima-te".
                          Multi, da' prosti ;
                          e bine ...

                          Comment


                          • Asa sunt eu mai repetent nu stiu sa scriu, dar la voi in Ferentari nu a-ti invatat ca Mangalia este municipiu? Cit despre remarca ta despre Galata, ce sa mai zic...Nu a zis nimeni inca despre Staeaua ca s-a calificat, mai este returul in care se poate intimpla orice, dar teoretic sunt sanse mai mari de calificare dupa 2-2 in deplasare, dar sa vedem practic...
                            Merge si prosti dar multi...

                            p.s : se scrie ati
                            Last edited by Cristi_Xp; 17 August 2008, 00:11.
                            Multa lume, putini oameni...

                            Comment


                            • Mai usor cu schimbul acid de replici ... Va rog.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Steaua-Galatasaray 1-0, uite ca unii nu au fost chiar asa naivi cum banuiau altii, au dat dovada de maturitate in joc si au meritat calificarea.Forza STEAUA.
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google