Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau mai nou ii stie lumea de Dinamo Screoastea din Deal, sat Bolintin, comuna Vart!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Inseamna ca atat tu cat si mitocanul ala ati descoperit mijloacele de informatie acum 3 luni...sa-mi fie cu iertare, dar cand ma calcam pe picioare pana si la meciurile cu Petrolul din cupa romaniei voi nu stiu ce faceati! Momentan Dinamo e SINGURA echipa din Romania pentru care Stadionul Lia Manoliu sa dovedit a fi neincapator!

      Comment


      • PCH, sper ca o sa incapeti in stadionul nou.
        PS: cand joaca Dinamo acolo, sa faceti cate o zi a "portilor deschise", sa adunati si voi cativa oameni pe stadion. Ca la 55.000 de locuri vor fi tribunele pustii, altfel.
        Last edited by mr.K; 19 April 2011, 10:30.

        Comment


        • Acei oameni nu s-au dus pt Dinamo, s-au dus pt Manchester.
          Iar voi ati jucat acolo pt ca nu sunteti in stare macar sa faceti din acea groapa plina de fiare macar un stadion micut, cochet, demn de 151 + 2 spectatori (eu si Mr. K ).

          Nu e un motiv de mandrie sa stii, la meciul cu Standard Liege stadionul a fost arhiplin, a mai ramas lumea pe-afara inca, si nu era Manchester apropos!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • PCH: uite cum arata un stadion plin, si nu unul de 151 de lucuri ca cel din groapa:

            Si inca una de la meciul cu Real:

            PS: cand Real va juca in Europa League, o sa-i intalniti in meci oficial. Asta, bineinteles, daca o sa va calificati pentru E.L.
            Attached Files
            Last edited by mr.K; 19 April 2011, 10:39.

            Comment


            • Nu, s-au dus sa ia lumina! bai ce iti debitreaza mintea

              A fost stadionul plin cu Standar...nu mai minti, ca am vazut meciul si stiu foarte bine ca era jumate gol!

              Comment


              • Nu stie el de-astea!!!

                Bai PCH du-te mai baiatule si informeza-te mai bine sau te-ai uitat pe langa televizor?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • ati umplut stadionul ala cu taranusii adusi cu autocare pentru un sandvis cu salam si o cola, pe asta o sti? ) si va laudati! penibil...de unde sa stie eu4yas asa ceva, singurul stadion pe care il cunoaste si are idee de cum arata este cel al lui Rocar

                  daca vreti coregrafii ADEVARATE si imagini unice cu suporteri nu cu gospodari stiti unde ma gasiti...sunt la un PM distanta!

                  din pozele atasate reiese faptul ca cei 101 suporteri care vin pe umilul stadion din dorobanti colt cu floreasca dau cu paine celor 80.000 care vin pe cel mai impunator si cunoscut stadion din calea lactee PENIBIL ESTI EU4YAS!
                  Attached Files

                  Comment


                  • Bai iar spui numai baliverne, prima oara spui ca a fost juma', apoi spui ca l-am umplut cu tarani, draci, laci, o scalzi aiurea.
                    Te-ai facut de ras si ne mai spui ca ai mai vazut si meciul!!! Taci, nu mai posta, sufera!
                    Aia e acum, pe astia, pe stelisti i-au adus cu autocarele si voi astia ati venit numai cu BMW-uri, Merturi, Rolls-uri si toate cele sau cum?

                    Acum o dai la-ntors, spui ca ati umplut stadionul cu Manchester, dupa care ne spui ca 101 sunt mai de calitate => mergi cum poti ma, nu stii cum s-o dai sa iesi basma curata!!!

                    Nu mai pune poze cu galeria aia ca mi s-a cracanat mouse-ul de ras !
                    Attached Files
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Acum o dai in balarii, ca nu conteaza numarul ci doar localizarea pe langa crasmele din Dorobanti.
                      Eu nu m-as lauda cu vecinatatea unor personaje gen EBA, Poponet.

                      Comment


                      • Poti sa pui poze cu incultii aia care au idol pe gutza si salam pana iti vine acru, tu te desconsideri si te faci de ras! Galeria lui Dinamo, adevaratul PCH a avut 11 clase peste oricare alta peluza din Romania! si o spun sincer, fara caterinca! Apoi urmeaza cei ai rapidului si restul! asa ca lasa-ma, nu vinzi tu castraveti la gradinar! mergi cum poti! uite la poza aia pusa de mine la fetele oamenilor din galerie, cum sunt imbracati se vede ca sunt oameni stilati care da, vin cu BMW, cu Passat cu logan cu tramvaiu sau metrou la stadion!

                        Comment


                        • iaute ce se ataca spartanu`
                          cand da din colt in colt zice repede de steaua

                          Comment


                          • Ai luat-o pe caile gresite! Acum te legi de fetele oamenilor, o sa ajungi sa spui in scurt timp ca astia de la Dinamo au siretele legate pe partea stanga.

                            Stilati la stadion??????? E clar, tu te-ai ridicat ma din pat????????

                            Asa e Cata, cred ca ar fi in stare sa se lege si de firul de iarba de pe linia de tusa, partea dreapta, tribuna a 2-a la Steaua.
                            Cica vezi doamne ar fi un pic aplecat .
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Poti sa pui poze cu incultii aia care au idol pe gutza si salam pana iti vine acru, tu te desconsideri si te faci de ras! Galeria lui Dinamo, adevaratul PCH a avut 11 clase peste oricare alta peluza din Romania! ....................
                              La voi la Dinamo intra numai aia care prezinta diploma de master?
                              Minimum.

                              Comment


                              • pai de cine sa zic? e singura echipa din Romania care conteaza pentru noi....restul, ca e rapid, rocar, cfr, poli sau concordia sunt la fel!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google