Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
    cre'ca o sa iti iasa daca ii baga iar titulari pe Toja si Plesan

    update: Zapata - Petre Marin, E. Baciu, Ghionea, I. Rada - Nicolita, Plesan, Ov. Petre, Toja - Dayro Moreno, Surdu.

    faci cinste daca iti iese?
    fac cinste doar daca imi ies si celelalte sapte meciuri bagate astazi. ;) )

    Originally posted by Red_Alin View Post
    Se poate posta aici si din liga a2a?Nu de alta dar UTA e inca acolo..
    de ce nu?! Doar se stie ca UTA este cea mai titrata echipa din provincie - RESPECT!
    _____________
    Doar RAPID! ;)
    Last edited by tifosibt76; 1 November 2009, 19:13. Reason: Automerged Doublepost

    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

    Comment


    • Asa e si mersi de aprecieri,doar ca atatia ani de Liga a2a te baga in anonimat.Oricum deocamdata suntem pe primul loc si sper din suflet sa promovam,deoarece locul nostru este in Liga 1.

      Comment


      • cred ca in seara noastra poli invinga steaua azi.
        sigpic #

        Comment


        • si eu cred, dar nu vreau. se pune?
          sigpic

          Comment


          • Interesant arata clasamentul la zi al Ligii 1, de mult nu a mai fost atat de echilibrat ca in aceasta editie de campionat.
            P.S. "bogdan_1984" cred ca dai de baut...am pierdut biletul!

            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

            Comment


            • Lasa ca eu am pierdut pe CFR 150 lei.

              Comment


              • da, interesant clasament.
                tifosibt76 sa nu-mi spui ca toate meciurile ti-au iesit numai asta cu steaua ba
                asta e, dau de baut, nu-i departe botosaniul
                uite, acum beau una rece in cinstea stelei (in afara de becali)
                Last edited by bogdan_1984; 2 November 2009, 20:31.
                sigpic

                Comment


                • pai daca la rocar bucuresti aka poli timisoara, fotbalul s-ar juca pe ocazii, ei ar fi campioni. curat ghinion, se jpoaca pe goluri. si atat timp cat antrenorul e un tip care-a antrenat numai echipe mici cu care trebuia sa joace doar sa nu ia bataie, poli nu va juca fotbal. nu un fotbal in care ei sa fie clar echipa care bate. mereu vor fi multumiti cu 1-0, 0-0, etc...asa nu iei campionatul, nu iei cupa, nu treci in grupele uefa....

                  singura chestie calumea, a zis-o si stoichita, e publicul. cred ca nu-i echipa in romania care sa nu-si doreasca suporteri ca ai lui poli...
                  Last edited by Seba; 3 November 2009, 02:34.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • toate laudele catre suporterii timisoarei. sunt de apreciat si in acelasi timp de invidiat. mi-a placut atmosfera cand a jucat romania ultima data pe stadionul lui poli. tot stadionul a cantat pana in ultimul moment. nu ca in capitala ca la meciurile oficiale ale romaniei ii injura suporterii pe becali sau alti jucatori din echipe rivale. RUSINE LOR!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                      da, interesant clasament.
                      tifosibt76 sa nu-mi spui ca toate meciurile ti-au iesit numai asta cu steaua ba
                      asta e, dau de baut, nu-i departe botosaniul
                      uite, acum beau una rece in cinstea stelei (in afara de becali)
                      nu, pai in afara de Steaua m-au mai scos River Plate si Gent.
                      ....pai "a nimerit orbul Braila" nu gasesti tu Botosaniul?!

                      Originally posted by Red_Alin View Post
                      Lasa ca eu am pierdut pe CFR 150 lei.
                      Pot bate pariu ca la Timisoara - Steaua ai mers pe 2 solist, nu-i asa?!
                      Last edited by tifosibt76; 3 November 2009, 14:05. Reason: Automerged Doublepost

                      http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                      Comment


                      • La timisoara-steaua am pus ca se dau intre 0 si 2 goluri,deci am prins.

                        Comment


                        • Craiova-Steaua 1-2 ,ii baturam pe olteni , cu noroc fara noroc nu mai conteaza , in statistica ramane scorul.
                          Forza Steaua

                          Comment


                          • Am scapat de tamas...mai e zicu,turcu si cu borcea si putem incepe sa ne pregatim iar pentru ucl....AUGH AUGH AUGH

                            Comment


                            • Si mai aveti multi nu doar aia enumerati mai sus.

                              Comment


                              • @Red_Alin.....un pronostic ceva pentru Rapid - Poli Timisoara?!
                                _________
                                ...Doar Rapid!......

                                http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google