Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aaaa, acum nu mai sunt prin cancan si bamboo! nu mai radeti ca golaneau, erau buni ca umblau cu femei! nu vezi ca te legi de orice banalitate?! ca petrec jucatorii...ca torje ca pulhac...frate! petrecaretii aia va cam dau cu musetel de multi ani! am zis eu ceva de ricardo si bonfim (ce nume au si astia) ca au petrecut? ma leg eu de asa ceva? voi va legati si de cuibul ala de randunele din tabela veche dupa Dinamo!

    Comment


    • Ma am inceput eu chestia cu bocna de carte?
      A spus vreunu ceva ca sunteti praf la aritmetica sau religie ?

      N-am spus nimic, matale insisti ca stelisti-s de la tara (pe vorbe goale) si io am spus ca voi sunteti fagoti. Care-i problema?
      Io-s la fel de convins ca si tine ca-s asa. Exact cum ai spus tu de masina alba!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Sti care e faza...ramai tu cu convingerile tale, cu artefactele si fagotii tai cu stadionul de 4 stele pe care este invidios si Mourinho, cu super echipa ta si cu cei 92.828 de abonati, ca eu ma multumesc cu cele 90 de minute din meciurile directe care au fost si vor urma!

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          ............. voi va legati si de cuibul ala de randunele din tabela veche dupa Dinamo!
          Scuze, am uitat ca aveti tabela, ca ma uitam si dupa ea.
          S-au uitat aia de la UEFA si v-au zis sa luati randunicile acasa cand sunt meciurile, doar asa v-au dat licenta pentru EL. Daca era vorba de UCL, trebuia sa jucati in Ghencea.

          PS: degeaba v-au dat licenta, pentru cate meciuri ati jucat, mai mare deranjul.

          Comment


          • jucam pe cotroceni sau in Austria si pe ghencea niciodata! ii dadeam foc de data asta la tot.....sa parjolim intunericimea! ))

            Comment


            • Si noi ne multumim cu titlurile si celelalte trofee castigate.

              Care-i problema?

              Pai vezi cum e? E usor sa-l faci pe-ala meltean, etc etc etc, sa dai din cioc ca asa crezi tu de cuviinta sau ca ai vazut tu un stadion de 25.000 de suporteri stelisti, plin cu melteni si gata domne, toti sunt la fel.
              Pai Steaua crezi ca sta numai in cei 25.000 de melteni pe care i-ai vazut tu?

              Ia, poate te mai gandesti!

              Nu mai spun ca vezi doamne, tu-i faci pe-astia melteni si la tine-s numai iarba verde si roade imbelsugate.

              Pai ce facem aici? Gandim si noi la fel ca acesti diriguitori?

              Uita-te bine inapoi, eu am spus ca toti sunt la fel, nu ca unu-i mai presus si celalalt mai prejos! Ii consider pe toti la fel!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                jucam pe cotroceni sau in Austria si pe ghencea niciodata! ii dadeam foc de data asta la tot.....sa parjolim intunericimea! ))
                Unde, pe stadionul lui FC Basel? Vezi ca si aia-s ros-albastri.

                Comment


                • Jucam pe Da Luz in Lisabona!

                  Comment


                  • Sa fie veselieee ))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Eu am luat cu 15 lei/kg. Ala de 25 lei/kg trebuie sa fie alb-rosu, astia valoreaza mai mult la kila.
                      Or sa se ieftineasca dupa Paste, ii umplem de boabe.
                      Last edited by mr.K; 19 April 2011, 15:54.

                      Comment


                      • ala la 15 lei sigur a latrat candva)))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Nu le am cu cainii.
                          L-am cumparat cu tot cu copite, asa ca sigur nu era caine. O fi fost pui de lama.

                          PCH, pe Da Luz va primesc aia sa le tundeti gazonul si cam atat. De la ultima vizita s-au lamurit ca nu stiti fotbal.

                          Comment


                          • Glumesc evident .... sunt zone geografice diferite ...scuze de off..
                            Ce nu inteleg de ce toata lumea crede ca otelul o sa cada pe final ... dintr-o data nu mai pare periculos pentru nimeni...
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Nu le am cu cainii.
                              PCH, pe Da Luz va primesc aia sa le tundeti gazonul si cam atat. De la ultima vizita s-au lamurit ca nu stiti fotbal.

                              i-am speriat atunci, nu mai stiau de ei! au spus ca nu au vazut asa echipa puternica, razboinici, spartani! au recunoscut ca au avut mare noroc!

                              Comment


                              • Nu cred ca nu trebuie luat in calcul Otelul. Atat ca nu cred ca vor deveni campioni. Dar.e posibil. Dar programul cel mai usor, si n-o zic doar eu ci altii ce au ca meserie mestecarea vorbelor, e Vasluiul.

                                off: mielu', pentru pret bun trebuie sa-l luati direct de la stana. Oricum, ciobanu' mi-a zis ca a crescut euro. A patruns civilizatia si la stana, inca putin si-i dadeam mail sa comand animalul.

                                Originally posted by PCH View Post
                                i-am speriat atunci, nu mai stiau de ei! au spus ca nu au vazut asa echipa puternica, razboinici, spartani! au recunoscut ca au avut mare noroc!

                                PCH, daca ar fi si conducatorii lui Dinamo pentru echipa, cum esti tu, poate ar fi o speranta pentru voi. Altfel, nu vad. La vara Borcea vinde iar 2-3 jucatori pe niste bani putintei, ca-l imping de la spate fratii Becali si iar nu aveti echipa.
                                Probabil si Jiji va aduce vreo doua'sh cinci de jucatori liberi de contract si iar ne duelam pentru locurile 5-6.
                                Asta e.
                                Last edited by mr.K; 19 April 2011, 16:14. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google