Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De asta poti sa fi sigur! o sa plece alexe si torje....tucudean mai da doua goluri pleaca si ala la galtasaray si gata! voi luati toate panaramele si cum ai spuns locul 6-7 ))....de cand nu au mai cumparat dinamo si steaua 1-2 jucatori buni?

    Comment


    • MONTATI ALARME PE MASINI!!!! "BAIETII CU MULTE FACULTATI ,DOCTORATE ..ETC ATACA....DINNOU"

      Înaintea lui Cristi Munteanu şi Andrei Mărgăritescu, alţi doi jucători ai lui Dinamo au avut probleme din cauza maşinilor de lux furate.

      Dănuţ Lupu a fostanchetat după ce a fost prins la volanul unei maşini cu numere false. El conducea un BMW Seria 5 care, în urma cercetărilor, s-a dovedit a nu fi înmatriculat în Romania. Deşi autoturismul nu figura ca furat, avea numere false, iar seria de la şasiu era modificată. Fostul jucător nu a putut prezenta documentele maşinii, iar aceasta a fost confiscată de poliţie, anunţă realitatea.net.

      De asemenea, maşina lui Adrian Mihalcea a fost confiscată, după ce atacantul a fost prins la volanului unui autoturism ce fusese declarat furat, de un proprietar anterior.

      Andrei Mărgăritescu, aflat în atenţia procurorilor pentru o presupusă implicare într-un caz de furturi de maşini, a sosit la aeroportul Otopeni, împreună cu lotul celor de la Dinamo, care urma să plece la Cluj-Napoca şi apoi la Bistriţa pentru un meci din Cupa României, dar el nu a trecut de check-in. Mărgăritescu a fost aşteptat de trei persoane îmbrăcate în civil la terminalul plecări interne şi a fost dus la poliţie pentru a fi chestionat.
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • ar fi cea mai mare realizare pe anul asta sa scapam de Margaritescu! mai sunt Moti si Liviu Ganea si ma pot considera linistit!

        Comment


        • si dupa aia v`a puteti antrena in liniste pt ucl

          Comment


          • sau putem juca direct! depinde de noroc!

            Comment


            • ma dar toata lumea pe aici e ros-alba?

              Comment


              • daca eu insemn toata lumea iti multumesc frumos!

                Comment


                • nu ai pentru ce,daca esti singurul e k
                  )

                  Comment


                  • pai daca iese pch u nu isi mai are rost topicu ))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • chiar ca, toata lumea ma "aposteaza"....trebuie sa raspund la 4-5 lupi
                      dar eu sunt ca GIGI BECALI, un razboinic care nu lasa sabia din mana

                      Comment


                      • off-topic: nasol moment pt ei.
                        referitor la mihalcea, daca isi cumparase bmw-ul din germania, e posibil ca fostul proprietar sa-l dea furat ca sa-si ia banii de la casco. nemtii mai fac dastea, vand masinile la romani si dupa le da furate
                        on-topic: liga I e un mare circ

                        Comment


                        • PCH nu esti sigur, te sustinem moral. Eu le-am trasmis ce aveam sa le transmit. Nu are rost sa ma cert cu ei cat timp statistica ii bate
                          sigpic

                          Comment


                          • mie imi place sa ma distrez cu ei

                            Comment


                            • Pai dupa cat de des ii batem in ultimii ani, si cat de mult ii face de rusine oierul sef, saracii de ei au devenit subiect de bataie de joc.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                chiar ca, toata lumea ma "aposteaza"....trebuie sa raspund la 4-5 lupi
                                dar eu sunt ca GIGI BECALI, un razboinic care nu lasa sabia din mana
                                Ma bucur ca ti-a gasit mentoru'.

                                Originally posted by PCH View Post
                                ar fi cea mai mare realizare pe anul asta sa scapam de Margaritescu! mai sunt Moti si Liviu Ganea si ma pot considera linistit!
                                Reclama-i la police ca au si ei masinile furate. S-ar putea chiar sa fie adevarat.
                                Nici de CLS-ul lui Torje nu-s asa sigur ca nu-i ciordit.

                                Originally posted by yrman View Post
                                Pai dupa cat de des ii batem in ultimii ani, si cat de mult ii face de rusine oierul sef, saracii de ei au devenit subiect de bataie de joc.
                                Multumim ca ne bateti in fiecare saptamana si ne aduceti cu picioarele pe pamant. Nu stiu totusi de ce nu iesiti campioni, probabil tot Steaua e de vina. Cat despre bataie de joc, n-am auzit vreun stelist cantand: Dinamo e numai unaaaaaaaaaa ...........
                                Mor de ras numai cand vad ce iese din gura jucatorilor dinamovisti. Astia se viseaza la Steaua la orice ora i-ai trezi din somn, noaptea.
                                Last edited by mr.K; 20 April 2011, 10:15. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google