Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai aveai sa scriii APAAAAAAAAAAAAARAAAAAAAAAAAAAAA BALLLLLLLLLLLLLLGRAAAAAAAAAAAADEEEEEEEEEEANNNNNNNN NNNNN FITI AR prostii ai dreacu pch apropo aveti si voi cu cine sa jucati in teren ca de la un timp ... vad ca ii ia p astia ii aresteaza .. ba margaritescu , ba MUNTEANU mai are torje, alexe, ganea, danciu ...E . si multi altii
    Last edited by Edyyyy; 21 April 2011, 17:51.
    sigpic

    Comment


    • pronosticuri pt diseara?:P sa mergem pe 2? :-?

      Comment


      • Diseara daca se joaca pe bune, Brasovul ii distruge...steaua e praf...nu are jucatori, nu are echipa, nu are idee de joc, nu are tactica, e zero ma! foarte slabi!

        asa cum am spus acum cateva ore..steaua arata mai rau ca o echipa de divizia B, doar eu4yas si MrK sunt mai optimisti! ce pot sa zic dupa un astfel de "meci", am ras mai ceva ca la spectacolele bune ale celor de la Divertis...bai, nimic nu jucati! nimic...bicfalvi ala a fost mortal, mai ales cazatura aia in fund...pfffffff, tanase - 4 clase, idolul lui pau e la stadiul de incepator, nu stie sa dea o pasa....doar la portar ...nu am cuvinte, poate unul sa se potriveasca, dar este bland si ala...PENIBIL! cu astia vreti voi sa bateti Dinamo? HAHAHAHAH HAAAAAAAAAAAHAHAHA ...vai de maicuta lor! O spun la modul cel mai serios, luni Dinamo trebuie sa defileze....ORICE ALT REZULTAT decat victoria cainilor o consider mare blat....categoric! Suntem mult mult peste voi! MrK, imi povestea de golul lui Hagi din nu stiu ce meci cu noi...povesteste si ce sa intamplat cu un an inainte de acel meci te rog

        Acum, dupa un nou episod jalnic (ati ajuns la ce episod? 6597...zici ca sunteti serialul Tanar si Nelinistit) astept pe MrK sa mai puna el doua - trei link'uri cu meciurile mari ale echipei comuniste din perioada anilor 80 , doua poze cu miile de spectatori prezenti pe stadionul ala decolorat si plin de igrasie iar pe Eu4yas cu legendarul "mergi cum poti" sau "va rupem, va facem, suntem cei mai tari, du-te bai baiatule ca nu sti ce vorbesti"

        Va recomand o baie calda, doua distonoclam si un sedatif pc....daca tot aveti insomnii maine dimineata puteti incerca cu Xanax! Si nu uitati:

        VA F%*E DINAMOOOOOO.....AAAAAEEEEE AAOOO
        Last edited by PCH; 21 April 2011, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Daca ne prezentam si luni tot ca in cupa sunt mari sanse ca pronosticul tau sa fie adevarat ...noroc ca BV a venit doar sa se apere....

          Originally posted by PCH View Post
          daaaaaa, Gardos ala e comparabil cu Radu Stefan deja....pleacati ma cu ala....acum un an aduna balegaru de pe terenul chiajnei si acum e fotbalist! o fi un fel de mirel radoi....TANASE ....HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHA.....ala e bun la bombe si gramatica...talent dar moare speranta!....ii da Bakaj cu paine si lui si lui Gardos...le rupe coloana! ....Vai, abia astept....Torje, Alexe, Bakaj, Tucudean, Danciulescu...Kone si Patrascu la mijloc...Barboianu si Diabate, sper sa fie Balgradean in poarta...Moti si Dragos Grigore concentrati...pai va rupem capu' ma! ce forta e in atac Dinamo...nici Real Madrid nu are asa ceva...poate pe la Milan sa gasesti un tanar asa talentat, ma refer la Pato! vai...inca o data:

          Alexe, Tucudean, Ganea, Torje, Bakaj, Kone + Iooooooooooooooonnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellll Daaaaanciuuuuuleeescuuuuuuuuuuuuuuuuu!
          ))))) Real, Milan)) pch ule tu traiesti intr un univers paralel cu al nostru?))))
          Last edited by DISSSEL; 22 April 2011, 01:31. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Avem toate sansele sa o furam original Luni cu Dinamo daca jucam si ne jucam ca aseara cu Brasovul.Ce le-a trasat Cartu si ce au facut astia ...Ma uitam cat de nedumirit era saracu pe marginea terenului nu mai intelegea nimic din ceea ce jucau.Tot ce conteaza la Steaua in momentul asta chiar sa mor de avem atac...nimic frate! Deci fara atac,iar Dinamo cu un atac bun cred ca avem sanse sa o furam sau....sa i surprindem cine stie cum pe vreun contra-atac...Hai sa nu mai fiu pesimist...Fortzza Steaua!.....PASTE FERICIT,tuturor...ne vedem dupa Paste...deci..liber..fara forum si alte chestii....trecem la distractie...familie..sarbatoare.Sanatate!!!!
            CARPE DIEM!

            Comment


            • Ne-am pastrat pentru campionat, cupa nu ne intereseaza. Nici un meci nu seamana cu altul. La Brasov 1-1 economicos si gata, important e sa punem pe tabela un 3-0 luni, sa fie si PCH la zi cu istoria.
              @PCH, astept sa-l vad pe Alexe, ala care-si cauta piciorul drept inca. Talentos baiatu'. Sa vedem ce masina conduce, de furat sau nu.

              Comment


              • Lasa-l sa spere, dupa meci va invit pe toti sa dam multi quote la posturile sale.

                Dom'le spui ca Dinamo-i super forta mondiala, habar n-are de ce vorbeste, in sfarsit, eu cred ca-si face curaj inainte de meci.

                Spun asta pt ca nici Dinamo nu a aratat vreun soi de extra mega fotbal la Bistrita, o Bistrita care nu stia cum sa se dea mai repede la o parte din fata lor.
                Fii serios PCH, nu mai scrie cuvinte mari pentru neica nimeni (dinamo). Nu ai de ce.

                Astept sa vina luni o data,sa putem umple paginile aici iar dansii sa mearga pe la farmacii pt calmante.

                Ce mi s-a parut dubios aseara-n Ghencea este ca iarba parca era prea mare, ingreuna circulatia balonului, gazonul nu mi s-a parut sa arate prea bine. Sau poate mi s-a parut mie.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • MrK si Eu4yas nu se dezmint....tot pe aratura astept totusi sa imi mai puneti doua linkuri cu meciurile din paleolitic si pe eu4yas cum rade de becul 4 de pe randul 6 al stalpului de nocturna din dreptul spitalului de urgenta, care este ars! ca altceva, ONTOPIC nu are ce sa mai zica...luni, orice alt rezultat decat DOI/2 solist este blat! Puteti sa va trageti pe dorsal, asta e realitatea!

                  Faza cu gazonul de unde ai mai scos-o? )....de parca sunteti in stare sa legati doua pase! lucrezi la firma de gradinarit? sti tu cat de mare sa fie firul ierbii...daca stau bine sa ma gandesc e plauzibil ce zici....totusi, vine DINAMO acolo (care este o echipa de fotbal si nu circari...care joaca in pase, jucatori tehnici, etc-recomand sa udati 2 minute gazonul, e de ajuns sa fie mocirlos la cat e de praf) si incercati orice sa le incurcati jocul!

                  SUNTETI PENIBILI

                  aaaaapaaraaaaa Dukaaaaadaaaaaaaam

                  Comment


                  • Da ma Dinamo e un soi de foc belit.

                    Te rog eu lasa-ne cu descultii tai. Suntem convinsi ca veti pleca cu coada intre picioare. E dinamo mai rau decat Milan si Real Madrid. Daca intalneste cumva Barcelona o spulbera fara drept de apel.

                    Legat de gazon, asa mi s-a parut! Poate aveam eu vedenii!
                    Nu pun jocul Stelei pe seama gazonului, sper ca-ti dai seama ca nu caut o scuza pt jocul prestat aseara!!!!!!!!!!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Singurul jucator tehnic la Dinamo era Printul. Dar tehnica lui era se plimbe pe teren exact ca in parc.
                      Acum v-au ramas vitezisti. Sa-i vezi ce viteza au cand le scade moralul, ceva de speriat.
                      Tucudean ala a dat si el un gol si deja va ajunge ca Paun, merge pe calcaie de important ce e.
                      Hai ca e o cehipa de penibili, niste mucosi cu aere de copii rasfatati de banii parintilor.
                      De ce-s brazilienii buni la fotbal? Ca-s saraci. Unul singur stiu ca provine dintr-o familie bogata: Kaka. Si pe asta il caracterizeaza seriozitatea. Ceea ce la dinamo inca nu s-a inventat.

                      Comment


                      • voi sunteti cu capra vecinului...a voastra e moarta si putrezita in curte si voi radeti de cea a vecinului ca are o pata de par negru pe pulpa spate...cu toate ca e grasa si frumoasa!

                        Cum aveti curajul sa vorbiti de jucatorii lui Dinamo? CUM? cand voi nu aveti ma nimic...daca Bakaj nu e tehnic eu imi tai o mana...daca Tanase joaca fotbal si il apreciati inseamna ca va meritati soarta, Cristea este cu mult peste toti ratatii vostrii la orice ora! Daca voi nu il vedeti pe CAPITANUL banel nicolita, un tigan (a nu se considera rasism, asa se numeste natia asta) care vrea sa vada cat de sus nimereste plasa din spatele portii la fiecare centrare, nu e in stare sa bata un corner!!!!!! Nici nu mai stiu pe cine sa nominalizez ca nu aveti pur si simplu....mai bine intra casierele alea ...de cine sa zic? de bicfalvi? de radut? DE CINE ca nu stiu??? voi radeti de Torje care neam de neamu vostru nu aveti jucator ca el ca e golan si de bani gata...dar ca le suceste coloana ratatilor vostrii nu vedeti...ca normal, noi vorbim de ce inoata broasca aici nu de fotbal! de tucudean, care la 20 de ani este peste tot ce are steaua in atac (are atac?) .....vorbiti de alexe si de cristea, de ce nu vorbiti de DICA sau de Surdu? Nu v'ar fi rusine....

                        Comment


                        • Bakaj asta e o scula nou nouta, nefolosita, stralucitoare, luata din Praktiker. Sa o vedem la sapat mai mult timp in gradina si vorbim daca e bun sau nu.
                          Lutu era mai tehnic decat toata Liga I si mai departe pauza.
                          Daca Bakaj era vreun Fabregas, era pe la Arsenal deja, nu ardea gazul de pomana prin groapa voastra plina de noroi si coji de seminte de la persoanele rasate din Dorobanti.

                          Comment


                          • Gata, nu mai am ce discuta daca il aduci pe LUTU in discutie da-mi voie sa:

                            AAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHA

                            Imi e mila de voi...SINCER! imi e mila! Treziti-va fratilor...lasati pe Dinamo ca are echipa de 4 ori mai buna! vedeti cum faceti cu terminatii aia de la voi...ca isi bat joc de clubul ala...care oricum este de ras!

                            Daca juca Dinamo cum joaca steaua eu inebuneam....ii injuram de ii lua dreacu de nesimtiti....voi nu, merge treaba, nu? hai eu4yas baga repede un filmulet cu un meci din 70 si gata, iar "te-ai scos" ...cand ati batut voi pe Xanti...hai ca vreau sa vad!

                            Comment


                            • Bai iarta-ne ca ne permitem de super indoctrinatii tai fotbalisti.

                              Bai fiti-ar descultii ai dreacu de maimutoi penibili, cum iti permiti sa vorbesti tu de Nicolita cand ala ii dadea 2 goluri Sevilliei iar petarda de Torje se juca cu p..-n tarana.
                              Bakaj, super om, super tehnic si la Bistrita a ratat cu poarta goala frate. Vedeta internationala. Nu ti-ar fi rusine sa vii cu drogatii si carmolistii tai aici cand ei daca intra pe Bernabeu le-ar trebui PAMPERS!

                              Eu sunt de acord ca nu joaca nimic dar sa vii sa ne spui ca ai tai sunt super extra mega giga e BLASFEMIE.

                              Apropo pe ce loc sunteti in clasament?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Raspund eu pentru PCH: dinamo e pe un loc in afara Europei.

                                PS; pe Lutu l-am adus in discutie sa demonstrez ca CEL MAI TEHNIC din Liga 1 era varza la joc. Nu ajunge sa fii tehnic, ceea ce totusi voi nici nu visati sa fiti. Liviu Ganea ala e petarda principala.

                                PCH, daca pierdeti in Ghencea, ati pus-o, musai va trebuie cupa ca sa jucati in Europa. Daca nu, acasa tata, TiVi, seminte, bere si fotoliu. Rapidul stie, sunati si luati lectii.
                                Last edited by mr.K; 22 April 2011, 10:14.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google