Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai este una:

    "Dinamo a depus memoriu impotriva lui Cartu: Sa fie anchetat si el, a bagat 11 petarde in teren."

    Asta dupa chestia cu fularele pline cu torte sau ce-or fi aruncat ei in tribuna!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • da ma, am vazut

      Comment


      • PCH: Acum cativa ani, Foresta Falticeni a dat un 5-4 in deplasare unei echipe care e nasa altora de la noi. Asta nu inseamna ca Foresta a fost mare echipa, daca v-a dat cate 2 goluri pe minut?

        Comment


        • rahat )....si voi ati pierdut cu astra in perioada aia tur retur 2-3 ani...stiu ca sub 4 boabe nu va dadeau in timp ce voi marcati unul singur! in acel an cu foresta parca am iesit campioni?

          Comment


          • Reiau: Foresta daca v-a dat-o, rezulta ca a fost mai buna decat Dinamo?

            Comment


            • In acel meci, da...a fost mai buna! noi am avut 4-0 si inca doua ocazii clare sa facem 5-0! aia au gestionat altfel meciul si au intors! de aia e frumos fotbalul si in special Dinamo...ori iti da 5 ori ia 4! ))

              Comment


              • In cazul asta a dat 4 si a luat 5.
                Aseara totusi n-am vazut sa dea prea mult.

                Comment


                • aseara a fost o exceptie! am jucat italieneste, scopul scuza mijloacele, doar intalneam Steaua in fata a 80.000 de spectatori

                  Comment


                  • Ce-i drept si Maradona a dat gol cu mana si-a spus ca a fost a lui D-zeu.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • REZUMAT:

                      El Clasico al nostru a fost pînă la urmă un El Jalnico dîmboviţean, un fas în care singurul gol s-a marcat din întîmplare, lucru recunoscut şi de Ioan Andone în conferinţa de presă.

                      Rau s-a mai ajuns.

                      Comment


                      • Lasa, ca va reveniti joi cu pandurii...iar intrati in lupta, iar Tiki-Taka BARCELONA

                        Comment


                        • Bai astia au luat-o razna:

                          http://www.sport.ro/liga-1/meme-stoi...namovisti.html

                          Eu n-am crezut dar chiar le-au bagat in fulare frate !
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Mita Bisisica e penibil/a deja! se stie de mult cat de idiot este! si el ce spera, 3-0 la masa verde? uoooof, in loc sa mearga la club sa rezolve problemele cu adevarat importante, pentru ca echipa pe care o conduce nu joaca absolut nimic el pierde vremea taind frunza la caini pe la liga! asta e...

                            Comment


                            • "Scapa niste jar p-aia sa vedem ce se-ntampla."



                              Poate aveti parte de vreo surpriza, cica s-a dus c-un fular si-o minge!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • [QUOTE=DISSSEL;938335]Daca ne prezentam si luni tot ca in cupa sunt mari sanse ca pronosticul tau sa fie adevarat ...noroc ca BV a venit doar sa se apere....

                                Urasc cand am dreptate....
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google