Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Aici e problema stelei, oamenii mai ales in provincie se duc la meci, fac poze cu maimuta, pardon becali si ala se umfla in pene "ASTIA SUNT SUPORTERII NU HULIGANII AIA 300 de la SUD!" asa cum noi nu mai mergem la stadion, aratandu-ne astfel dezinteresul cred ca si la steaua ar fi de bun augur! oricum, nici ghencea nu mai strange 6000-7000 de oameni, au si recunoscut oficialii ca marea majoritate a suporterilor care umpleau stadionul la meciurile de acasa erau oameni veniti din provincie!
    cat despre titlul de campioana, nu pot spune ca e o echipa care sa il merite? cine, timisoara cu 11 egaluri, otelul sau vaslui? dinamo care este inconstanta? o sa avem un an groaznic in europa si asta e abia inceputul!
    Nu-nteleg de ce nu va mai duceti acum la meci cand ati batut Steaua, sunteti pe val, aveti super sanse la titlu. Iar incepi cu oameni din provincie? Iar incepi ca voi sunteti bocna de carte?
    Din toti bucurestenii astia dinamovisti nu gasiti nici macar 1000 de oameni sa aveti pe "arena". Ce mai protestati?
    Ar trebui sa fiti super incantati acum!

    Las-o moarta ca asta este media voastra, 151 de oameni, atat.

    Cat despre Europa, stati linistiti ca tot Steaua va aduce puncte pt coeficient! Asta bineinteles daca se va califica intr-o cupa europeana.

    Pana una ulta, azi nu va vad bine la Gaz Metan si uite asa voi aveti sanse la titlu, noi nu, cu toate ca suntem la egalitate de puncte.
    Vom vedea!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      si asta e adevarat) e un cantec cu renume in galerie ....cu siguranta il stii ... cine tine cu steauaaa...sa i......
      Maa, dar voi sunteti o mana de oameni, de unde dreaqu atata @*$^ sa *&%$#@ atata amar de popor care tine cu Steaua?
      In schimb, poporul ala care tine cu Steaua poate sa va faca o bucurie. Si o sa inceapa cu Mircea Solcanu.
      Scenariul meu: Vaslui bate pe Timisoara la Vaslui,preia conducerea si ailalti fac egaluri intre ei. Vaslui nu mai are de jucat cu nimeni important, doar cu Timisoara.
      Titlul la Vaslui. Vaslui facea pressing si la finalul meciului la Branesti, chiar de conducea. Care echipa mai face asta? Poate Steaua cu Bistrita.
      Dinamo sa ia titlul? Poate ala de cheflii sefi.

      PS: Pentru a nu ne face de ras in CL, rugati-va sa ia titlul Vasluiul. Porumboiu va baga mana in buzunar si va face echipa. Ceilalti, vax albina, s-a vazut. Poate Jiji vede ca s-a ars in anii trecuti si pune si el ceva banuti la bataie, sa se califice in grupele CL de pe locul 2. ;)
      Hai Vaslui! Hai Steaua!
      Last edited by mr.K; 2 May 2011, 13:52.

      Comment


      • Bai, l'ati vazut pe Jiji aseara?

        Cica ar vrea cupa si locu' 3... antrenor nu cauta, ii va prelungi contractul lui Cirtu. Citez, cu aproximatie: "Numai vorbiti voi ca vreau sa'l schimb pe Cirtu, eu nu caut antrenor. Chiar aseara am vorbit cu Olaroiu si a zis ca nu vrea sa vina".

        Permiteti'mi:
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Vrea cupa si locul 2.
          La faza cu antrenorul, Jiji e doar un pic mai slobod la gura, spune ce gandeste.
          Cum e la altii:
          Iancu, acu' ceva timp, alt sezon: nu-l schimb de Uhrin, Uhrin zbura de la echipa.
          Muresan: Andone e cel mai bun antrenor, Ando isi lua zborul la cateva etape de la CFR.
          Redic cel putin a zburat si de la Rapid si de la Dinamo scurt.
          Uite totusi cine a antrenat Dinamo.
          Dario Bonetti este tehnicianul care îl înlocuieşte pe Rednic pe banca tehnică a echipei din Ştefan cel Mare, italianul antrenând, până acum, multe echipe din liga a treia italiană.
          Omul potrivit, la ......clubul potrivit.
          Last edited by mr.K; 2 May 2011, 15:46.

          Comment


          • ati vazut meciul canilor?tare frate,foarte tare,egalezi im min 92 si la faza urmatoare iei gol,ati avut timp sa va bucurati?tare...........aaaaaaaaa si inca ceva stiti imnul ala cu caine pana la moarte?
            acum e javra pana la moarte

            Comment


            • PCH, sa nu mai aud acum... Event, cupe europene, bla bla... puscariasii dreacu', astia's nu's buni nici de luat cu ziua la taiat coceni pe camp.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • hai dinamo

                Comment


                • Cataline, nu mai pune si tu paie pe foc ma! )))


                  Etapa a XXXI-a

                  Urziceni - Victoria Branesti
                  FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu
                  FC Brasov - Astra Ploiesti
                  Steaua - Rapid
                  Gloria - Gaz Metan
                  U Cluj - Sportul Stud.
                  FC Vaslui - Timisoara
                  Otelul - Craiova
                  Dinamo - CFR Cluj




                  Clasamentul Logan Club in momentul asta, arata cam asa:
                  Attached Files
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Hai Dinamo!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Eu sunt cam 80% ca Dinamo o sa termine in primele 2 cu precadere pe locul 1! ramane de vazut, mai intai sa castigam puncte cu Gaz si tot asa..important este ca noi suntem in lupta pentru titlu in timp ce altii tremura si pentru un loc de europa league!
                      Cat mai e acum, de la 80 %?
                      Campionii, campionii.....ole, ole, ole!


                      PS. si pusesem X pe Dinamo, mi-ati mancat punctul din clasament, dar ce ma bucuuuuuuur.

                      Hai sa marchez si etapa asta:

                      Urziceni - Victoria Branesti X
                      FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu 1
                      FC Brasov - Astra Ploiesti 1
                      Steaua - Rapid 1
                      Gloria - Gaz Metan 1
                      U Cluj - Sportul Stud. 1
                      FC Vaslui - Timisoara 1
                      Otelul - Craiova 1
                      Dinamo - CFR Cluj X cu toate ca ma bate gandul la un 2.
                      Last edited by mr.K; 3 May 2011, 09:44.

                      Comment


                      • Dinamo! Dinamo! Dinamo!

                        Niki nu uita, Marriot am spus da!

                        Urziceni - Victoria Branesti X - cel mai prost meci
                        FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu 2 - merg pe grig
                        FC Brasov - Astra Ploiesti X - Tibor pare al doilea Cartu
                        Steaua - Rapid 1 - sa speram, numai cand il vad pe Rada mi se face greata
                        Gloria - Gaz Metan 1 - le vor da punctele, e Horoba la Gaz am impresia
                        U Cluj - Sportul Stud. 1 - joaca frumos Sportul dar degeaba, arbitri vor gresi
                        FC Vaslui - Timisoara 1 - fara probleme ii bat
                        Otelul - Craiova 1 - sunt curios daca Dorinel ii mai trimite mesaje lui Mititelu
                        Dinamo - CFR Cluj X - dinamo, dinamo, dinamo
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Cristi, nu vorbim de doua ori... Eu nu ridic pretentii de Mariott, te invit la mine, la Zimnicea


                          Urziceni - Victoria Branesti X
                          FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu X
                          FC Brasov - Astra Ploiesti 1
                          Steaua - Rapid X
                          Gloria - Gaz Metan 2
                          U Cluj - Sportul Stud. 1
                          FC Vaslui - Timisoara 1
                          Otelul - Craiova 1
                          Dinamo - CFR Cluj 1
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Aveau un negru la Marriot la poarta, tot timpul am suspectat ca ar fi N'Doye, pana a plecat la Astra. Acum ma gandesc ca o fi fost vreun frate de-al lui. Poate-l baga si pe Kone sa castige o paine, ca la dinamo se anunta zile innorate.

                            PS: daca parcati Clio la Marriot, aia va dau cea mai buna masa in secunda 2.

                            Comment


                            • Eh, stai calm ca glumim si noi. Vin cu placere, dar berea o dai tu!

                              In alta ordine de idei imi pare rau ca bunul nostru prieten nu mai are timp de cand cu noul job, eram foarte curios sa vad ce-i iese din taste.
                              Blat, muci, sansele la campionat sunt neatinse.

                              Masacru, Masacru, Masacru!

                              Unu trage la campionat si-alalaltul era gata gata sa se urce pe masina iar ca vezi a batut si el cu 3-1. Iar e tiki-taka acum .
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Tiki-taka pe naiba, Jiji sa se gandeasca ca la Steaua e tic-tac acum. Echipa n-are 4-5 jucatori valorosi si motivati de salarii bune, ca la Vaslui.
                                Plus ca are 2-3 maini moarte efectiv, nu-i mai spun care-s ca se stiu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google