Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki B View Post
    Tocmai pt. ca gandesti asa, de'aia nu esti milionar in euro...


    Ti'am citit si posturile de mai sus, suntem pe aceeasi lungime de unda, iti dau dreptate 100%, DAR, ciobanasul nu o sa gandeasca nici macar asemanator cu tine, niciodata. De ce? Pt. ca are bani, si avand bani merge pe ideea "eu te'am facut, eu te omor" sau "eu dau banii, eu comand".
    Mare dreptate ai!

    Originally posted by mr.K View Post
    Stai in Pipera?

    Treci pe la Jiji diseara si comunica-i te rog sa-l ia pe Tibi Balan. Dau o bere. Balan nu e teapa, a jucat peste tot bine. Chiar si neplatit la Sportul, tot pune osul.
    Nu stau in Pipera si sincer nici nu mi-as dori. Aici lucrez!

    Si eu as vrea sa vina Tibi dar mi-e frica naiba sa nu-nceapa direct de la antrenamente cu "OCHIU' LUI DE VULTUR" cum ca a dat banii degeaba pe el.

    Cum ai spus si tu, Balan, Moraes, dar sincer cred ca daca n-o sa-i taca gura aia nu o sa faca treaba nici cu nimeni.
    Ar fi trebuit sa faca treaba cu astia pe care-i avea, sa omogenizeze echipa asta, altfel mi-e greu sa cred ca se va mai intampla ceva bun cat de curand.

    Eu insa, tot sper .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Si eu sper. Si mai ales sper ca la dinamo va fi si mai jale. Deja e. Am uitat.

      Comment


      • Scuze, am dat quote inainte de a-ti edita tu postul.

        Mi-a trimis mesaj azi dimineata prietenul nostru PCH. Scria asa: "Dinamo Dinamo Dinamo".



        M-a bufnit rasul, m-au intrebat colegii daca am patit ceva, i-am scris si eu: "Eventul, Champions league, etc etc "
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Mai bine zis: Eventual si Champions league. Titlul si Cupa sunt ale lor.

          Comment


          • Radem glumim... dar tot batem pe steaua de vreo 5 ani
            sigpic

            Comment


            • ...si in afara de steaua...aa pe bistritza (a scos ceva bani din capitala dupa pasti nea jean)....mare dreptate avea borcica daca jucati numai cu steaua erati campioni))

              Nu am citit multe pagini in urma .....dar unde e pch u ?....isi linge ranile ?..si i am zis sa nu se joace cu torta pe langa butelia de gaz))
              Last edited by DISSSEL; 3 May 2011, 19:58. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Aici sunt, am fost sa anulez comanda de tricou cu "Campion 2011"

                DI-NA-MO! DI-NA-MO (pe silabe cristi, se aude grozav) DI-NA-MO DINA-MO DINAMO!

                ce sa zic, caterinca campionatul asta!

                Maine seara sunt rapidist, se stie! va descalta aia, nu mai comparati Dinamo cu steaua si nu mai vorbiti voi de Dinamo ca va batem si intr-un picior ....cat despre portari tineri de incredere am eu un exemplu:

                BALGRADEAN!

                Comment


                • Diessel nu scap de tine nici aici...dupa ce ca mi faci capul patrat cand ne vedem la club) tot e bn ca esti de acord ca daca jucam numai cu steOAIA eram campioni forever, iar ei cam pioni

                  Comment


                  • Puna ma pronosticurile alea, lasa'i dreacu de desculti!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Urziceni - Victoria Branesti 2
                      FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu x
                      FC Brasov - Astra Ploiesti 2
                      Steaua - Rapid 2
                      Gloria - Gaz Metan x
                      U Cluj - Sportul Stud. 1
                      FC Vaslui - Timisoara 1
                      Otelul - Craiova 1
                      Dinamo - CFR Cluj x

                      Gata cocos!

                      Comment


                      • Urziceni - Victoria Branesti ....X
                        FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu 1
                        FC Brasov - Astra Ploiesti 1
                        Steaua - Rapid 1
                        Gloria - Gaz Metan 2
                        U Cluj - Sportul Stud. 1
                        FC Vaslui - Timisoara X
                        Otelul - Craiova 1
                        Dinamo - CFR Cluj 2

                        Of Doamne,,,va BUBUIT Gazul Metan la fund..asa ca sa mai reveniti cu capul pe pamant ca destul ati stat cu el in nori....Auzi tu..ati ajuns sa strigati HOTII la arbitri cand numai este in stare Torje sa o bage in poarta si o da in bara

                        Comment


                        • @PCH - Ai mai multe sanse sa'ti iasa un "X" la baschet decat bombele alea de le'ai pus tu pe'acolo!
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Taci ca a aparut Marian, mai te ustura dorsalu' ma din cauza lui Torje?

                            Asta e, ne-a ars gaz si bravo lor, noi avem prostii nostrii cu care facem puncte, nu-i bai!

                            Comment


                            • Voi chiar urmariti meciurile astea din liga lu' mitica? Turca aia nu e fotbal ))Aaaa, in viitor o sa marcati banu' sa-l vedeti pe torja, pulhac, dodel...superb

                              Comment


                              • Ne mai uitam si noi din cand in cand asa ....
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google