Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In mai putin de o ora incepe Liga Campionilor. Sper sa se uite si forbalistii mioritici. Un 10% daca ar juca si ei la fel, nu ne-ar mai lua somnul cu berea in mana.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Fac pariu cu tine Pch,,ca Dinamo termina tot in urma Stelei in Clasament

      Comment


      • Originally posted by yrman View Post
        Radem glumim... dar tot batem pe steaua de vreo 5 ani
        De cand n-ati mai luat vreun titlu? Sunteti campioana in exercitiu si nu stiu eu?
        Daca tot radeti de Steaua.

        Originally posted by Niki B View Post
        @PCH - Ai mai multe sanse sa'ti iasa un "X" la baschet decat bombele alea de le'ai pus tu pe'acolo!
        Si la handbal.
        Last edited by mr.K; 4 May 2011, 10:35. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Era pecehas negru de suparare aseara .

          Si stai sa vezi ca noi etapa asta batem rapidul si cfr scoate o remiza cu ei.

          Ar fi de vis!

          Rapid nu a mai pierdut in Ghencea de 9 ani!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            De cand n-ati mai luat vreun titlu? Sunteti campioana in exercitiu si nu stiu eu?
            Daca tot radeti de Steaua.



            Si la handbal.
            De Gaz nu putem sa radem ca ne-au batut, de Vaslui nici atat asa ca radem si noi de cine putem, adica de St(oaia)eaua.
            Din fericire pentru noi si din pacate pentru voi facem treaba asta de juma de deceniu.
            Last edited by yrman; 4 May 2011, 13:21.
            sigpic

            Comment


            • Si totodata se face jumate de deceniu de cand pe titlu nu mai scrie nici Steaua nici dinamo. Acusica.

              Maine se joaca cu titlu pe masa: Vaslui-Poli. Cred ca scorul va fi 3-1.

              Scandal de proporţii cu 4 etape înaintea încheierii campionatului. Marian Iancu a intrat în direct la Contraatac , unde a contestat delegarea lui Deaconu la meciul cu Vaslui.

              Finanţatorul Timişoarei a declarat că nu se va prezenta la meciul direct cu Vaslui din pricina convocării lui Alexandru Deaconu de a conduce partida.

              Replica acidă a lui Adrian Porumboiu a fost: "Vă mulţumim pentru puncte".


              Chiar sunt curios cum va fi arbitrajul maine.

              Spadacio negociaza cu Steaua. Bun, bun.
              Last edited by mr.K; 4 May 2011, 13:48. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Sorry de intarziere, dar nu am avut timp sa intru pe forum. Pun si eu acum pronosticurile mele fara meciul care s-a jucat deja. Sper sa ma mai primiti

                FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu x
                FC Brasov - Astra Ploiesti 1
                Steaua - Rapid 1
                Gloria - Gaz Metan 2
                U Cluj - Sportul Stud. 1
                FC Vaslui - Timisoara x
                Otelul - Craiova 1
                Dinamo - CFR Cluj x
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • FCM Tg. Mures - Pandurii Tg. Jiu x
                  FC Brasov - Astra Ploiesti 2
                  Steaua - Rapid 1
                  Gloria - Gaz Metan x
                  U Cluj - Sportul Stud. 1
                  FC Vaslui - Timisoara 1
                  Otelul - Craiova 2
                  Dinamo - CFR Cluj 2
                  CARPE DIEM!

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Aici sunt, am fost sa anulez comanda de tricou cu "Campion 2011"

                    DI-NA-MO! DI-NA-MO (pe silabe cristi, se aude grozav) DI-NA-MO DINA-MO DINAMO!

                    ce sa zic, caterinca campionatul asta!

                    Maine seara sunt rapidist, se stie! va descalta aia, nu mai comparati Dinamo cu steaua si nu mai vorbiti voi de Dinamo ca va batem si intr-un picior ....cat despre portari tineri de incredere am eu un exemplu:

                    BALGRADEAN!
                    )) iar le anulezi , si anul asta .....pai anuleazale si pe alea cu CL))

                    dar cu de nu ai zis nimic de poza de la avatarul meu))
                    Last edited by DISSSEL; 4 May 2011, 18:54. Reason: Automerged Doublepost
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • E logic avatarul tau, toti stelistii in sinea lor spera spre mai bine...nu esti primul care combina culorile mult iubite....altii se imbraca cu pantaloni rosii si tricou alb si multe chestii de acest gen! )

                      si nu uitati un singur lucru:

                      Dinamo e numarul 1!

                      Diseara flutura steagul alb-visiniu?

                      Comment


                      • PCH nu mai zice ca ti cu rapid diseara daca esti caine;)

                        Comment


                        • eu tin cu orice echipa care joaca impotriva stelei....traiesc la maxim fiecare meci

                          Comment


                          • din afara CLAR ...ura e si pt ciori dar diseara ar merge un x la sufleeeet nu?

                            Comment


                            • da, X e cel mai bun dar nu ma supar daca pierde steaua

                              Comment


                              • suferinta stelei fericirea noastra )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google