Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by niki b View Post
    pt. Mine nu e ma nicio umilinta. Ca nu joc eu, nu iau bani de la borcea si nici nu mi'o da pe alinuta o tura. Nici macar pe miha, dar p'aia n'o vreau ca nu'mi place milf


    ma amuzati teribil cand va certati pe aici... Si dodel & torjica se duc impreuna la curve
    perfect adevarat )

    sunt curios cati din voi astia cu gura mare pe aici veti fi prezenti in peluza la brasov la finala cupei;) sa reveniti si cu poze pt orice eventualitate ....vedem atunci care e suporter si care nu.... de obicei fanii stelisti la derby uri sunt tinute de mamici acasa sa nu i bata golanii de la dinamo...vai vai vai

    Originally posted by Champion View Post
    perfect adevarat )

    sunt curios cati din voi astia cu gura mare pe aici veti fi prezenti in peluza la brasov la finala cupei;) sa reveniti si cu poze pt orice eventualitate ....vedem atunci care e suporter si care nu.... de obicei fanii stelisti la derby uri sunt tinute de mamici acasa sa nu i bata golanii de la dinamo...vai vai vai
    tinuti , scuze
    Last edited by Champion; 12 May 2011, 17:29. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • asa fac astia ma, gospodarii sau cetatenii, aud dimineata in autobuz ca a mai baut ( cand asta?!) stelemeaua pe cineva si fac gura mare! daca ii intrebi repede cine e mijlocas stanga sau la inchidere in echipa face ceea ce se numeste in termeni tehnici "blocaj psihic"!

      mariane, e logic ca Dinamo o sa joace finala cu steaua, au castigat cu 2-0 in deplasare! plus ca federatia, liga, televiziunile nu au nimic de castigat daca finala va fi intre bistrita si branza de huedin, cine s-ar uita la doua echipe de divizie inferioara, trebuie sa fie DINAMO acolo!

      Comment


      • In haita la curve ca lupii asta e..de fapt astia sunt fotbalistii nostri niste curvari..care adunati apoi la NATIONALA si de la Steaua/Dinamo/Rapid ne fac de ras peste tot in lume.
        La ora actuala cred ca ne bat si aia din UGANDA

        Comment


        • Ce va mai place sa faceti posturi) ce dracu ma ,bate gloria pe dracu cred ca tata Jean a cheltui si banii si voi aveti umbre de indoiala))
          Niki asta l am intrebat si eu pe PCH u ...imparte Borcea banii cu el ? sau la cat de inrait e cred ca vara asta face concediu la Miami )))) i-a facut borcica o copie de la chieie,) sa nu uite sa i i fac si lu' Silviu Cham pion ..dar asta pofteste la aia mica ))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • La aia mica poftesc si eu ....Eu ma duc in Bora Bora vara, acolo imi ofera nea' Cristi, acolo ma duc!

            In momentul in care am peste 8 ani in care am fost meci de meci dupa aceasta echipa (nu conta ca erau 38 de grade, viscol, lapovita sau ploaie torentiala-eram acolo!) e clar ca inseamna ceva pentru mine! E clar ca pe stadionul ala am trait atat clipe incredibile, care poti fi considerate printre cele mai frumoase din viata, dar si momente triste, dezamagiri! Nu am cum sa fiu nepasator mai ales cand vad toti cetatenii, specifici suporteri ai stelei care nu stiu 4 jucatori si cati metrii are poarta dar isi dau cu parerea!

            Comment


            • aa....nu e corect vreau si eu in bora bora )
              apropo cati metri are poarta))?
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Nu stiu d'astea.

                Comment


                • poarte are SAPSE!

                  Iooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooneeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnci uuuuuuuuuullleeeeeeeeeeeeeeeeeeeescuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
                  Sper ca toata suflarea stelemista are agenda si pix (cu toata ca majoritatea nu stiu la ce folosesc) si noteaza lectia de fotbal predata in aceasta seara!

                  Avem multe clase peste vOI, fratilor si singura voastra sansa este sa faca nasu' o interventie la finu, altfel nu va vad bine deloc!

                  DINAMOOOO LA LA LA LAAA DINA MOOO LALA LA LALALA DI NA MOOOOOO LALALALALA!

                  Joaca Real Madrid cumva pe Pro TV?

                  In viata voastra nu ati avut jucatori cu asa executii....pffff, stai ca a intrat si Paun, alt fotbalist, abia astept sa ii prinda pe alde' banel, dodel si camiloiu

                  Respect maxim pentru faza cu Mihaita Nesu!
                  Last edited by PCH; 12 May 2011, 22:17. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Nu sunt microbist dar am un sentiment ca Steaua si-o fura de la Dinamo...din nou
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Super dinamo, a batut cu 5-1 o echipa judeteana. Asta a fost bistrita astazi. Mi-ar fi jena sa ma calific in finala fara lupta.
                      Si apropo PCH, de la real madrid la dinamo e distanta de 30000 ani.

                      Comment


                      • Alin daca Dinamo e la distanta aia , o echipa oarecare pe care o bate Dinamo neincetat de juma` de deceniu la ce distanta este?
                        sigpic

                        Comment


                        • Steaua, culmea, in afara tarii joaca mai bine. Asta au dovedit-o. Totusi fata de real e tot acolo la 30000 ani lumina. De fapt campionatul nostru intern e la distanta asta.
                          Fotbalul e fotbal si liga1 e un fel de fotbal ce nu se joaca numai pe teren, si nu se joaca cu fotbalisti adevarati.
                          La noi in liga sunt tamplari, ciobani, "smecheri de dorobanti", alergatori pe teren plini de fite si masini straine, dar cel mai trist, jucatori adevarati cu valoare nu avem prin campionat.

                          Comment


                          • Wow dinamo chiar a reusit sa bata echipa de copii si juniori a gloriei)))))...sunteti penibili )) cum am mai spus tata jean a cheltui deja banii...da aici dinamo nu are nici o vina ci federatia ca nu ia masuri ..
                            faza ce a mai adevarat a meciului am inteles ca a fost ce a cu "Alături de Neşu", de pe tricolul lui Munteanu
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Marian View Post
                              Mah,,,daca va scoate diseara Bistrita cu echipa a doua,,sa nu mai auzim de voi vreo 10 ani de aici incolo ,,,aia fratilor nu au nimic de pierdut si o sa joace ca fanatici si o sa fie vai si amar de blana voastra,,macar pt diseara sa fiti realisti ca va asteapta JIHADUL
                              Originally posted by Ivan Marian View Post
                              Sincer,,fi sincer si zii,,,cat aveti morcovul bagat in meciu de diseara cu Bistrita,,,nu de alta ,,dar sa nu va faceti de tot rahatul daca va bat aia cu o echipa de rezerva,,ar fi UMILINTA SUPREMA in toata istoria fotbalului.
                              Originally posted by Ivan Marian View Post
                              Mah....Imi raspunzi si mie la intrebare....Ce va faceti daca mancati diseara bataie de la o echipa de REZERVA ????
                              Fi si tu macar un caine adevarat si da si mie un raspuns concret...si te rog nu ocoli intrebarea asta FOARTE IMPORTANTA!!
                              Originally posted by DISSSEL View Post
                              Wow dinamo chiar a reusit sa bata echipa de copii si juniori a gloriei)))))...sunteti penibili )) cum am mai spus tata jean a cheltui deja banii...da aici dinamo nu are nici o vina ci federatia ca nu ia masuri ..
                              faza ce a mai adevarat a meciului am inteles ca a fost ce a cu "Alături de Neşu", de pe tricolul lui Munteanu

                              Io nu ma cert cu voi, va las pe sa trageti concluziile singuri.

                              Mariane, le ai cu fotbalul tati, nu gluma!



                              Vreau sa se retina doar doua lucruri:
                              1. daca Dinamo lua bataie, era umilinta suprema
                              2. daca Dinamo a invins, sunt penibili


                              Deci, oricum ar fi nu'i bine. Da' voi sunteti suporteri mah, ce pana mea... aveti intotdeauna dreptate!


                              Bine, pa!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • bah nene nu ziceati ma voi ca ceeee bataia isi ia dinamo de la bistrita ca e balonul oval ca nu stiu mai ce....s a dovedit ink o data ca habar n aveti de fotbal ! Stati potoll

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google