Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steaua are de cand se stie pe Dinamo rivala.Care este rivala Rapidului?Cu boabele ....vorbim dupa meci...

    Comment


    • iar vin fetitele in roz iar le dam gramada )))
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Seba View Post
        bah lucianitos, poli aia a ta nu e poli. aici ii dau dreptate lui pch. nu poti cumpara istorie cu bani. asa cum nici un jaguar n-o sa mai fie jaguar dupa ce i-o cumparat tata motors. rocar bucuresti in hainele lui poli. frate, nu poti cumpara palmaresul, asta voi, "polistii" nu vreti sa intelegeti. sau intelegeti dar nu vreti sa recunoasteti...
        domn moderator, dadusi cu nuca-n perete :-). Zici foarte bine ca istoria nu se cumpara; ea nu a fost niciodata cumparata ci doar "asociata" iar Zambon, prin mici "smecherii" a primit niste acte prin care a indus tribunalele in eroare. De ce oare pe civil si comercial actuala FCU Timisoara a primit dreptate?! In fine discutia e lunga dar asa ca idee Poli Timisoara nu este reprezentata doar de fotbalisti...

        S.
        I have no special talent. I am only passionately curious.

        Comment


        • @ Roy nu-ti inteleg oftica, dar denumirea topicului e "Liga 1 si tot ce tine de ea............." nu e doar "sTEAUA si dINAMO"
          p.s. Uite pentru tine o sa deschid personal un thread special "steaua & dinamo" si comentam acolo nu aici.

          http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

          Comment


          • am vazut autocarul lui dinamo in seara asta. pacat ca nu am avut oua la mine
            sigpic

            Comment


            • daca ai vazut autocarul lui DINAMO,trebuia sa iti pui si tu o dorinta!
              vad ca e cam liniste pe aici,se pare ca ne intreptam "usor-usor cu pasi repezi"spre titlul 19!ce imi place sa aud pe la tv cum toti castiga campionatul si Dinamo nu are nici o sansa,asta la inceputul returului si acum e liniste!a intrat lumea in "silenzio stampa"?vad ca lumea aminteste de Dinamo -Foresta...mai lasati-ne frate,mai ales ca tu ti cu rapid!iti spun ceva,PENTRU NOI,voi NU EXISTATI!si marele MILAN a facut ceva asemanator cu deportivo in UCL acum ceva ani....oricum,daca te face sa te simti bine,intra pe youtube si cauta rezumatul meciului ala cu foresta,atat aveti...eu le am pe alea 7 boabe in 3 zile,am inaugurarea tabelei din "ghencia"....si multe altele!am 18 titluri vine si 19 acum,Dinamo are mai multe EVENTURI decat are rapid campionate,asa ca CIOCUL mic cu rapidul!
              Last edited by PCH; 23 March 2010, 11:45.

              Comment


              • @PCH stai calm. Si eu sunt dinamovist dar de la astia ma astept oricand la o surpriza. Joaca f bine 5 meciuri si la al 6 lea o fac de oaie.
                sigpic

                Comment


                • stiu ca sunt imprevizibili,dar anul asta am incredere in ei,daca e pe bune campionatul nu au voie sa il rateze!

                  Comment


                  • Vise nesperate
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • cine sa ne incurce???aia de nu au avut nici un sut pe poarta?aia care au luat 0 din 6 puncte cu noi anul asta?niciodata!doar vulpile alea de la vaslui ma cam deranjeaza pe mine,dar ii rezolvam si pe aia....prietenii stiu de ce!

                      Comment


                      • O luati la Urziceni Duminica stai calm ....
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • vise....vezi ca au gasit piciorul lui zapata,era pe spital!

                          Comment


                          • Si daca o degaja sa dea naiba daca nu pariam ca da in Cristea ...

                            Revenind, la Urziceni chiar nu va vad bine , daca o luati, cadeti psihic si-aia e ....

                            Etapa viitoare se schimba liderul, ai sa vezi ...
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • urziceni sunt pa si pusi!noi suntem pe val,batem maine cfr,apropo,vi la meci?si apoi ii urzicam si pe aia!
                              si eu ma gandeam,daca ii prindea lui cristea un picior in gura?!il gaseam si pe cristea cu tot cu piciorul ala bucluclas pe spitalul de urgenta floreasca!

                              Comment


                              • Urziceni va da 3, asta este clar ... La meci nu vin ca tribunele-s la mama naibii langa copaci si nu vad nimic , iar Cristea nu era mare pierdere zic io. Ma mir cum poate sa-i ia fata un asemenea jucator (Cristea), lui Zicu spre exemplu (care sa spunem trece printr-o forma mai nasoala acum, dar sincer are vreo minim 7 facultati peste Cristea)

                                P.S. V-o luati si maine de la CFR ... Se duce usor Eu4ya voastra .... relax
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google