Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca Niki azi e la munca.

    Originally posted by Champion View Post
    bah nene nu ziceati ma voi ca ceeee bataia isi ia dinamo de la bistrita ca e balonul oval ca nu stiu mai ce....s a dovedit ink o data ca habar n aveti de fotbal ! Stati potoll
    Asa e. C(H)AMPIONII de la dinamo au grait.

    Ne bazam pe statistica, din sezoanele cand dinamo o fura sistematic de la alta echipa de nivel judetean, dupa zisele voastra, Uimirea Urziceni.
    Moaaaaamaa ce va mai serveau aia cu paine si mustar cu hrean, tur-retur.
    Last edited by mr.K; 13 May 2011, 08:29. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Cred ca Niki azi e la munca.

      Cred ca Niki e in concediu. Inca vreo doua saptamani.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Te-ai apucat de treaba acasa, ai?
        Finala o vezi la Bucuresti, te duce PCH la o bere apoi sa sarbatoriti macar ca ati ajuns in finala.

        Comment


        • Finala nu stiu unde o sa o vad... nimic stabilit deocamdata.

          Trebi da... cat se poate!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • cu cine a jucat Dinamo aseara a fost un antrenament bun! e bine ca se pregatesc iar de Champions League! )
            asteptam finala!!!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Cred ca Niki azi e la munca.



              Asa e. C(H)AMPIONII de la dinamo au grait.

              Ne bazam pe statistica, din sezoanele cand dinamo o fura sistematic de la alta echipa de nivel judetean, dupa zisele voastra, Uimirea Urziceni.
              Moaaaaamaa ce va mai serveau aia cu paine si mustar cu hrean, tur-retur.

              Stii cat de mult imi place chestia asta, e tipica pentru toti stelistii pe care ii stiu, baaa v-a batut jiu.... fulgeru bragadiru .... avantu` prabusirea dar tot timpul la intrebarea , da voi ne-ati batut? .... se asterne o liniste ciudata. Dupa care urmeaza faimosul deja , da baaa da noi am castigat cupa campionilor pe vremea ca echipa o facea valentin bla bla bla ....
              sigpic

              Comment


              • Un picut de rabdare. Sa ii multumiti lui jiji ca a stricat echipa in ultimii ani. Dar de-acu se desteapta si interesantu' asta si o sa vedeti o alta fata a Stelei.
                Ne luam mustar cu hrean, ca-i oferta la carfur. Si va dam in orice zi a saptamanii, in orice competitie.

                Comment


                • Domnu e deja 9:40, s-a facut dimineta, lasa visele
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Niki B View Post
                    Io nu ma cert cu voi, va las pe sa trageti concluziile singuri.

                    Mariane, le ai cu fotbalul tati, nu gluma!



                    Vreau sa se retina doar doua lucruri:
                    1. daca Dinamo lua bataie, era umilinta suprema
                    2. daca Dinamo a invins, sunt penibili


                    Deci, oricum ar fi nu'i bine. Da' voi sunteti suporteri mah, ce pana mea... aveti intotdeauna dreptate!


                    Bine, pa!

                    Ai inteles gresit
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Originally posted by Champion View Post
                      bah nene nu ziceati ma voi ca ceeee bataia isi ia dinamo de la bistrita ca e balonul oval ca nu stiu mai ce....s a dovedit ink o data ca habar n aveti de fotbal ! Stati potoll
                      Pana la a ne spune ca habar n-avem e cam departe. Nu mai fii asa de agitat ca se face bascalie. Stai relax.

                      Poate vedem finala impreuna la Poiana in Brasov . Veniti cu bate, sabii + topoare .

                      Si foarfeca sa-i taiem coada lui PCH.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu aduc pileala pentru impacarea regiunilor tarii.
                        Si rosu si alb.

                        Comment


                        • dinamovisti sunt mai rau ca stelisti .
                          cand vine vorba de ceva , stelisti o arunca p`aia cu finala cupei si marele duckadam.
                          invers , dinamovisti o baga p`aia ca nu ia batut steaua de ceva timp incoa` .
                          sunteti precum conducatorii dim liga 1 , numai ca la alt nivel.

                          Comment


                          • Daaaaa, locurile 5-6.

                            Comment


                            • Daca nu aduci si albastru tot degeaba )
                              Dai in spanac aia castiga o caruta de bani si noi ne facem nervi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ala rosu+alb il aduceam pentru dinamovisti, sa mai uite de supararea pierderii finalei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google