Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Eu4yas View Post
    Mdaaaaaa, sunteti un fel de foc belit . Tu sa vorbesti de europa cand veti fi in stare sa treceti de avantu' screoastea bolboci balti din Turkmenistan!

    Finule... ma uns pe sufletel acest post...cred ca echipa aia a fost cea mai titrata echipa din GROAPA ((cu litere de tipar )) iar D(( cu D mare bolduit ))inamo a fost foarte onorata de prezenta ei !!!

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Presupunand prin absurd ca dinamo ar ajunge in urmatorul mileniu sa joace o finala de Champions League, TOT NU AS TINE CU dINAMO.
      E o probabilitate mai mare sa fi lovit de fulger de 5 ori intr-o zi senina decat asta!

      Comment


      • bine zis , Alin!!! ei doar se antreneaza...
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • Se pregatesc, se pregatesc...
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • De 50 de ani incoace!

            Comment


            • Clasamentul nostru, cu o etapa inainte de final.


              Eu4yas s'a cam distantat, dar tot are sanse sa dea berea!

              LE: Roy, ai dat in ele maxim!
              Attached Files
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Originally posted by Niki B View Post
                LE: Roy, ai dat in ele maxim!
                Maxim rau de tot

                Opssss.....Dinamo a ramas fara portar in meciul cu Steaua
                Opssss.....Zuluf va cam facut zdrente pe gazon,,un 11 metri si portarul eliminat,,bun jucator.
                Opssss..... Sa moara Bibilan daca meciul asta nu a fost BLAT CURAT
                Cum dr@cu astia raman in 10,apoi intra un jucator in poarta si tot cainii dau gol???
                De la eliminare Branestiul nu a aratat nimic,,,nici macar o faza pe poarta sa aiba ca sa aiba ce apara jucatorul ala...deci BLAT!!

                Comment


                • se fac blaturi in romania:??????))
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Blaturi? Din alea de bucatarie. Si dinamo e bucatar sef.

                    Niki, lauda si tu performerii etapei, ca nu pot de unul singur.
                    Oricum si yrman a ochit aproape tot.

                    Originally posted by Niki B View Post
                    Clasamentul nostru, cu o etapa inainte de final.


                    Eu4yas s'a cam distantat, dar tot are sanse sa dea berea!
                    Il dam in gat la TAS pe PCH.
                    Last edited by mr.K; 17 May 2011, 09:22. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by DISSSEL View Post
                      se fac blaturi in romania:??????))
                      Intreaba-l pe Jean Padureanu,,care a afirmat ca de 4 ani nu a mai facut BLATURI

                      Originally posted by mr.K View Post
                      Blaturi? Din alea de bucatarie. Si dinamo e bucatar sef.
                      La Dinamo Padureanu a facut un BLAT DE MARMURA ,,,ca sa ii pice bine in Liga II-a si sa reziste pana intra iar in Liga I

                      Sa zica PCH daca nu a fost blat si cu Bistrita si aseara cu Branestiu !

                      Apropo...mai fratilor cam pe unde au fost suporterii aia infocati la ambele meciuri ale lui Dinamo pe teren propriu,,,eu la mine la Tv nu am vazut nimic...poate la voi la Tv-urile voastre au fost mai multi ,,,iar la dinamovistii de pe aici tv-ul lor a aratat stadionul ((pardon GROAPA )) plina de spectatori???

                      Comment


                      • Gloria e salvata de la retrogradare, Padureanu a vandut ce nu-i mai trebuia, ca puncte. Ultimul joc al Craiovei, cu Gaz Metan, nu mai contează. Craiova e in Liga II deja.

                        Fotbaliatorii sa puna mana sa munceasca, sa alerge. Sa vada cum arata mainile unor campioane de la canotaj, care pentru o medalie olimpica au luat prima mai putin decat au astia la cateva meciuri de toata jena de prin campionat.
                        Attached Files
                        Last edited by mr.K; 17 May 2011, 10:44.

                        Comment


                        • @ Niki B & Ivan Marian ,nu a fost sa fie !!
                          Oricum,am declarat si cu cateva pagini in urma,placerea e de partea mea sa-i ofer lui Eu4yas cateva beri reci mai pe la vara cand ajung in capitala !
                          Totusi,sper sa recuperez ceva pe ultima etapa ! Mai ciudat era sa ofer bere unui dinamovist ,dar asa ,de la stelist la stelist e mult mai onorant !

                          O zi faina !

                          p.s. @ Mr. K ,daca facem ceva poze si la vreo cativa fotbalisti la maini s-ar putea sa vedem pete maro pe degetele lor,de la tigari,nicidecum urmele unor eforturi fizice !

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Intreaba-l pe Jean Padureanu,,care a afirmat ca de 4 ani nu a mai facut BLATURI
                            Pai nu o mai avea faina)))

                            La Dinamo Padureanu a facut un BLAT DE MARMURA ,,,ca sa ii pice bine in Liga II-a si sa reziste pana intra iar in Liga I

                            Sa zica PCH daca nu a fost blat si cu Bistrita si aseara cu Branestiu !

                            Apropo...mai fratilor cam pe unde au fost suporterii aia infocati la ambele meciuri ale lui Dinamo pe teren propriu,,,eu la mine la Tv nu am vazut nimic...poate la voi la Tv-urile voastre au fost mai multi ,,,iar la dinamovistii de pe aici tv-ul lor a aratat stadionul ((pardon GROAPA )) plina de spectatori???
                            Cat o sa traiasca TATA JEAN BISTRITA NU O SA RETROGRADEZE
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Craiova era de ieri retrogradata, dinainte de meciul cu Bistrita.

                              Out din Liga 1! Universitatea Craiova a primit ieri vedictul din parte FRF în legatura cu licenta si ar fi evoluat în liga secunda chiar daca batea ieri la Bistrita si în ultima etapa pe Gaz Metan Medias. Conform unor informatii din cadrul clubului, mesajul celor de la Comisia de Licentiere a FRF a fost simplu si dur: "Deoarece nu s-a facut dovada continuitatii de cel putin trei ani a desfasurarii activitatii clubului pe aceeasi firma si din cauza infrastructurii, lipsa unui contract ferm pentru o arena pe care sa dispute meciurile de pe teren propriu, Universitatea Craiova nu primeste licenta pentru anul competitional 2011-2012".

                              Urmeaza Cimisoara?
                              Last edited by mr.K; 17 May 2011, 13:18.

                              Comment


                              • Asa se intampla cand se implica "jmekerii" in fotbal. Cand vor aparea adevaratii investitori, altfel vor arata meciurile, altfel se vor comporta suporterii, alta va fi atmosfera pe stadioane. Pana atunci insa, sa ne multumim cu mocirla asta in care se lafaie Mititelu, Meme, Jiji, Iancu, Borcea, Porumboiu etc.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google