Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auzi @ Champion prin acest post tu ne jignesti pe noi,,sau ce??

    mr k suporterii diinamovisti sunt inteligenti, majoritatea studenti ..lumea buna de obicei tine cu dinamo ..la stelutza e mai greu in comune nu exista mall sa se imbrace bn macar, facultati nici atat...suporterii dinamovisti sunt pretentiosi, d asta cand nu sunt rezultate nu vin.
    Ce sa intelegem ca noi suntem mai prosti stelisti si voi Dinamovisti mai breji?
    Aici barfim echipele si jucatorii si nu intre noi USERII ACESTUI FORUM!
    Pacat,,unii dintre voi o iau cam personal si degenereaza situatia!
    Last edited by Ivan Marian; 20 May 2011, 11:22.

    Comment


    • Prea bateti moneda prea mult pe treaba asta, care dealtfel mi se pare o simpla porcarie. V-agatati si voi de niste chestii care nici macar nu-s justificate gen, suporteri + jucatori bocna de carte, cel mai mare club etc., in loc sa spuneti echipa de fotbal si va mai agatati de jocurile directe. In rest nu aveti cu ce. Atat v-au ramas, tertipuri ieftine!

      Eu spun sa va vedeti de jucatorii vostri destepti care tipau intr-una Steaua e numai una. Ah, probabil spuneti ca a fost o bascalie, o gluma . Voi tot incercati sa va eschivati, pacat ca nu prea va reuseste.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        mr k suporterii diinamovisti sunt inteligenti, majoritatea studenti ..lumea buna de obicei tine cu dinamo ..la stelutza e mai greu in comune nu exista mall sa se imbrace bn macar, facultati nici atat...suporterii dinamovisti sunt pretentiosi, d asta cand nu sunt rezultate nu vin....n ai fost la un derby sa vezi zecile de mii;) + ce e in tara ...deci nu e chiar asa uite acum au inceput si stelistii sa nu mai mearga de cand cu rezultatele slabe , e normal

        Atat. Ca ma duc sa-mi caut diplomele.

        PS: Totusi...........invata sa scrii corect. Poate suntem noi, majoritatea suporterilor stelisti de la tara. Da nu stiu cum naiba tin in Iasi de exemplu cred macar 100 de mii de oameni cu Steaua, adica un sfert din populatia orasului (din care vreo 50 de mii studenti) . Tot tarani suntem in cel mai important oras din tara dupa Bucuresti?
        Last edited by mr.K; 20 May 2011, 11:35.

        Comment


        • cer scuze celor care s au regasit in categoria respectiva ... n a fst cu intentie;)) se exclud baietii de pe forum:P

          Comment


          • Champion,,nu trebuie sa ne regasim,,,ca tu ne bagi pe toti in aceiasi oala..pe viitor masoarati cuvintele care iti ies din tastatura !!!

            Ps,,vad ca esti mai nou pe forum..eu pe baietii din Bucuresti ii cunosc personal..Eu4yas,,Pch,,Nyki,,Mario,,etc,,,iar pe restu baietilor din tara ne stim dupa forum mai cu una mai cu alta,,,deci cu alte cuvinte ..cel putin cu cei din Bucuresti NE MAI PERMITEM UNELE GLUMITE unii cu altii!!
            Last edited by Ivan Marian; 20 May 2011, 11:38.

            Comment


            • fiecare intelege ce vrea... am dat decat o explicatie la faptul ca in ultima perioada vine putina lume la stadionul Dinamo

              Comment


              • Da stiu, sunt suporterii in sesiune.

                Comment


                • probabil, nu la spart seminte la scara.....Aveti patron mare star/ nea marin miliardar ))))

                  Originally posted by Ivan Marian View Post
                  Champion,,nu trebuie sa ne regasim,,,ca tu ne bagi pe toti in aceiasi oala..pe viitor masoarati cuvintele care iti ies din tastatura !!!

                  Ps,,vad ca esti mai nou pe forum..eu pe baietii din Bucuresti ii cunosc personal..Eu4yas,,Pch,,Nyki,,Mario,,etc,,,iar pe restu baietilor din tara ne stim dupa forum mai cu una mai cu alta,,,deci cu alte cuvinte ..cel putin cu cei din Bucuresti NE MAI PERMITEM UNELE GLUMITE unii cu altii!!
                  niciodata un dinamovist n o sa aiba glumitze cu un stelist ...si invers;))
                  Last edited by Champion; 20 May 2011, 11:50. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Sincer, de studiile patonului nu mai putem noi stelistii. Ca Borcea era licentiat in umplut butelii conta? Nu.

                    PS: cum sa sparga stelistii seminte la scara, daca-s tarani? La tara sunt case.

                    Comment


                    • Hai acum nu va luati la omor .

                      Champion explicatia ta nu este buna. Degeaba imi spui tu mie ca vezi doamne stelistii sunt tarani. Eu te pot combate prin cunostinte, suporteri dinamovisti, care-s mult mai jos decat acesti tarani. Se duc si la meciuri sa stii. Altfel ti-l pot aduce pe invatatorul din comuna bunicilor, suporter stelist, care cred ca bate studentimea din galeria dinamovista la cultura generala.
                      A, ca un anume oarecare a pus mana pe clubul de fotbal, da este adevarat.
                      La voi cum e? Borcea e departe? Ceilalti 2 frati, impresari, nu au si ei influente puternice la clubul vostru? Ei cum sunt?
                      Veti veni si veti spune de Badea, ca e doxa. Da, este, dar tot comunist ramane.

                      Incercati sa ne spuneti ca voi va-mbracati din mall , ok, bun, imbracati-va dar nu haina face pe om.
                      Last edited by Eu4yas; 20 May 2011, 11:54.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • nu putem generaliza acum...normaaal k sunt si dinamovisti pe la tara si fara facultate si fara haine si si si... dar ca la stelutza nicaieri
                        app de ce a zis IvanMarian .. urat;) daca stiam ca sunt bisericutze chiar nu ma mai bagam in discutii... acum daca vine un user nou gata nu are voie sa comenteze nimic...nici n o sa mai comentez vb voi intre voi

                        Comment


                        • Sa demonstrati c-aveti valoare/ mergeti sub Tampa/ calcatii in picioare!

                          Ale ale aleeeee ....ale ale, ale DINAMO ale ale!

                          Ae Ao va f#$3 Dinamo


                          va rog sa intelegeti un lucru, "frati" stelisti si dinamovisti....nu melteanu joaca pe teren, nu samantarul, nu lectorul universitar, nu o cupa castigata acum 25 de ani si nu palmaresul sau istoria! sunt 11 baieti contra altor 11.....sa asteptam meciul si sa vedem care sunt mai buni, anunt de pe acum, nu Dinamo este favorita in aceasta finala...eu asa simt!

                          Nu conteaza ce fac acesti baieti in afara terenului, nu ma intereseaza ca au cantat imnul stelei (pentru ca acela este un imn ), nu ma intereseaza ca se pozeaza goi, important este FOTBALISTUL ala din teren si ce face el 90 de minute, dupa e viata lui!
                          Last edited by PCH; 20 May 2011, 12:01.

                          Comment


                          • Originally posted by Champion View Post
                            nu putem generaliza acum...normaaal k sunt si dinamovisti pe la tara si fara facultate si fara haine si si si... dar ca la stelutza nicaieri
                            app de ce a zis IvanMarian .. urat;) daca stiam ca sunt bisericutze chiar nu ma mai bagam in discutii... acum daca vine un user nou gata nu are voie sa comenteze nimic...nici n o sa mai comentez vb voi intre voi
                            Nu te supara, Marian a fost finut cu tine, fata de ce ai afirmat tu initial.

                            Dar noi nu suntem suparaciosi, comenteaza, fa caterinca, dar ce la important, respecta. parca asa ai in semnatura. Sau e valabil numai pentru ala care a inventat roata? De unde stii ca nu era stelist ala daca traia in zilele noastre?

                            PCH, ae, aoo, sa nu va f3*a Cimisoara.

                            Comment


                            • Si ce daca? Eu sper sa ii incurcam sa nu prinda UCL ...chiar nu ma intereseaza acest meci, sincer! imi e frica sa nu se accidenteze sau Doamne fereste sa se lase cu cartonase rosii, atat! pentru mine urmatorul meci este saptamana viitoare! AEEEE AAAAAOOOOO AE AO

                              Comment


                              • De ce credeti ca n-are dinamo stadion de CL? Pentru ca sunt constienti ca in urmatorul mileniu n-au nevoie!
                                Un stadion omologat ar fi cea mai proasta investitie pentru ei.
                                Last edited by Alin0007; 20 May 2011, 12:16.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google