Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ultima data cand a fost a luat decat titlul:P

    Comment


    • Si eu vorbesc de prezent. Alt lot.

      Pacat ca Oli n-a ramas, se pare ca la Steaua e o problema si cu MM, asta face rau pe unde nu apuca Jiji sa faca.

      Originally posted by Champion View Post
      ultima data cand a fost a luat decat titlul:P
      În cazul în care Andone va pleca, şefii "cîinilor" au ca variantă readucerea lui Dario Bonetti, care este în prezent selecţionerul Zambiei.

      Cu asta luati titlul de exemplu? La cupa liceeleor poate .

      O poza, ca sa vi-l aduceti aminte.

      Doamneeeeee, ce ratat potrivit.
      Attached Files
      Last edited by mr.K; 27 May 2011, 11:34. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • mah razi tu , dar acum vorbind serios ...echipa mergea, baga tineri si mafiotii de la dinamo in frunte cu clanul becali l au demis ca nu jucau terminatii lor cu care aveau contracte;)

        Comment


        • Eu sper sa vina Contra, intelesesem ca au fost niste discutii. Contra vine doar cu o singura conditie, sa i se prezinte un plan de viitor. La Dinamo s-a inceput un proces de intinerire a echipei si daca se continua o sa fie bine. Sper sa ramana Barboianu, pe Forje e cam greu sa il mai tina. Sa plece margaritescu, bordeianu, rubio chiar si moti.
          sigpic

          Comment


          • Abia astept sa se repete isprava.

            Cristi, PCH pe unde mai e? Iar lustruieste portierele?

            Comment


            • tot andone va ramane o sa vedeti

              sa vedem mitza biciclista pe cine aduce la stelutza)) halagian ar fi bun
              Last edited by Champion; 27 May 2011, 11:39. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • @Mister K

                Isi cauta operator de cablu .

                Daca nu cica Badea insista pentru el sa-l aduca la echipa antrenor. E tanar el ar mai fi putut juca un timp, dar cred ca a decis sa puna ghetele-n cui. Se negociaza la aceasta ora.

                Daca pleaca Oli la Steaua cine sa vina antrenor ?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • pavel badea de la craiova daca vi l mai amintiti ar fi bun...s ar potrivii perfect

                  Comment


                  • E Jiji acolo, este de'ajuns!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Din pacate Niki are dreptate. Cand la Galati a condus doar unul care se pricepe la fotbal, a mers treaba si cu bani mai putini.

                      Comment


                      • Poate-l intoarce pe Oli cumva, poate, poate, poate.

                        Daca e Oli acolo, asta, latifundiarul, de dragul lui cred ca nu mai zice nimic. Il pune Oli la punct. Asa daca vine neica nimeni cine naiba mai stie si iese nebunu iar pe la TV sa-i desfiinteze pe jucatori se-alege iar praful.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Cred ca Oli face bine alegand banii. Peste 5 ani se poate reintoarce la Steaua.
                          Si Radoi a facut bine alegand banii. Decat rezerva ca Marica sau Deac prin vest, mai bine plin de bani si adulat oriunde.

                          Comment


                          • Sa-si fi dat seama si Oli ca patronul a luat-o pe caile gresite?
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Neeeeeeeeee.

                              Jiji e omul lui Dumnezeu. De aia joaca la ruleta.

                              Comment


                              • Merg mai incolo pana la el sa dam o tabla, l-am batut de 2 ori si m-a sunat acu vezi doamne ca doreste revansa .

                                Turmentatu' ar trebui sa se duca sa-i pupe toate talpile lui Oli, si-a batut joc de baietii aia tot sezonul, i-a facut cu ou si cu otet, acu sa faca bine sa-l pastreze langa echipa.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google