Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu cred ca ar mai avea acelas farmec...
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • mama, mama! pai nici eu inca nu inteleg cum era/este posibil asa ceva! "am cumparat locul preciziei sacele si jucam si anul asta in A chiar daca am retrogradat"....pur si simplu, NO COMMENT! ....asa fac si in Germania, Franta, Anglia sau macar Italia unde stim cu totii ca sunt destul de asemanatori cu noi din multe puncte de vedere....bai, ce se intampla in tara asta este incredibil...INCREDIBIL! Eu stau si ma intreb cu ce dreacu am gresit de traiesc de 24 ani in rahatul asta!

      Comment


      • Dinamo are nevoie de 6 milioane € urgent!

        Roş-albii încearcă să-şi vîndă cît mai repede unul dintre "briliante", întrucît clubul e înglodat în datorii uriaşe către stat, jucători, foşti acţionari şi bănci.

        Si Borcea toaca banii cu Alinuta!!
        Dar eu am incredere in Borcea, apare iar acusi la TV cu moaca aia de cheie franceza incrucisata cu un subler plin de vaselina, afirmand ca nu sunt probleme financiare la Dinamo.
        Poate n-or fi, dar eu am auzit ca PCH scoate Loganul la vanzare ca sa ajute clubul .

        PS. PCH, niste poze la My Ride cu noile portiere instalate cand vedem?
        Last edited by mr.K; 31 May 2011, 10:21.

        Comment


        • am pus poze cu portierele! ...ii poti cere parearea si lui eu4yas, el a vazut masina live miercuri seara!

          Stiu ca sunt mari probleme din punctul asta de vedere....conducerea de @#$#@ pe dinamo a ruinat!
          Last edited by PCH; 31 May 2011, 10:36.

          Comment


          • La cererea lui PCH, mi-am schimbat avatarul.
            Daca Hagi nu merge la nationala si vine la Steaua inapoi, declar sezonul urmator fara trofee.
            Cel mai mare jucator al Romaniei nu e si cel mai bun antrenor.

            Comment


            • Daaaa, sa vezi ce portiere meserie are. Rosu + albastru.

              Vrea sa evolueze.

              legat de Hagi, numai un miracol il mai poate salva. Nu stiu cum, habar n-am sincer, trebuie sa faca ceva anume, nu stiu ce.....
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Hagi, de-acord, sa evolueze. Dar nu la Steaua. Cand o sa fie ca Mourinho, il astept la Steaua.

                @PCH, pune si cate o stea galbena pe portiere.

                Comment


                • taci ma, nu vrei sa pun si CRUCEA AIA de la vOI dupa autocar?

                  sa dea Dumnezeu sa vina Gica...sa faca treaba bine, asa cum se face, sa puna presiune sa fie bine ca sa nu fie rau ....asa o sa fiu si eu mai relaxat....tot in primele 8 terminam!

                  ca veni vorba de avatar, PAU e caine pana la moarte!
                  Attached Files

                  Comment


                  • PAU, ce cautai cu leprosenia aia de stema?

                    Daca vine Gica, parafrazez: trebuie sa facem bine, ca sa nu fie rau.
                    Last edited by mr.K; 31 May 2011, 11:33.

                    Comment


                    • Mi-a pus-o darkside ca cica nu mai scapa de asta pe mess.

                      Il bate la cap de 4 luni jumate .

                      Deci stati linistiti, este fara voia mea.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • bai, de ce minti ma.....doua minciuni in 3 cuvinte! nu e pusa de Dark si nicidecum la insistentele mele! huuuuuoooooo!

                        Comment


                        • Otelul Galati va evolua in grupele Ligii Campionilor la Bucuresti, pe stadionul "National Arena", care se afla inca in faza de constructie.

                          Presedintele campioanei, Marius Stan, a anuntat ca prima optiune a sa, stadionul din Piatra Neamt, nu intruneste conditiile cerute de UEFA pentru grupele Champions League, asa ca s-a reorientat spre Bucuresti.

                          Comment


                          • Foarte bine....o sa fim prima tara cu 29 de echipe care vor evolua pe acelasi stadion

                            Comment


                            • Imi cumpar hotel in zona atunci.

                              Comment


                              • FC Timisoara si Gloria Bistrita, retrogradate! nu au luat licenta! Gaz Metan in europa, Vaslui in preliminarii UCL, Sportul ramane in A si promoveaza 5!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google