Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai a fost demis si apoi repus in functie pentru ca romania nu are antrenori. iar cei care pot antrena si au talent sunt dan petrescu care nu vine deocamdata la nationala si olaroiu care prefera banii arabilor si nu-l condamn.
    My ride

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      Se lupta cu morile de vant...la bucharest se judeca tot , se da ora exacta asa ca tot cum vor ei va iesii parerea mea !!! si asa nu e poli pe care o stie lumea ci AEK Bucuresti
      ora exacta a bucrestiului e dupa ceasul de la gara din viena
      cat despre aek bucuresti, stiam si eu asa ca tine, dar se pare ca jambon ala de-a preluat prima data echipa din tm, a facut niste manarii in acte si de fapt poli ar fi asta fuzionata cu aek, nu aia din divizia b. nu bag mana in foc, ca nici eu nu-s mare sustinator al lor, dar cica asa ar sta lucrurile si cica i-as fi injurat 6 ani de pomana, ca ei de fapt is poli aia veche.
      in alta ordine de idei, ii doare-n pix pe iancu si pe consiliul judetean, primarie, etc. astia au spus ca nu-i deranjeze sa se dezafilieze de la federatia romana de blaturi si sa se inscrie in campionatul sarbesc. aici poli are deja experienta, deoarece ripensia timisoara a fost campioana ungariei.
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • hahahah, ai dreptate Seba! Vad ca Iancu este destul de linistit si mai nou spune ca intelege jucatorii care vor sa plece de la Poli, pentru ca nu vor sa joace in liga a 3 a! Mie imi "pute" ceva in toata linistea asta!

        Cat despre Piti si lipsa antrenorilor din tara....e relativa treaba, la ce salariu o sa aiba la nationala se putea aduce un strain cu nume....dar ce sa faca si ala?! Ma pune pe ganduri faptul ca federatia in frunte cu sandu nu stia ca razvan vrea sa plece si in momentul demisiei nu aveau pregatit deja un nume! De aici reiese lipsa totala de profesionalism, asa ca cei care mai aveti pretentii de la tot ce inseamna fotbalul romanesc, urmariti fratilor Turul Frantei....trebuie sa inceapa, il astept ca pe painea calda!

        Comment


        • sau raliul argesului week asta))

          Comment


          • Biroul Federal al Federatiei Romane de Automobilism Sportiv (FRAS) a decis sa anuleze Raliul Argesului 2011, a patra etapa a Campionatului National de Raliuri Dunlop.

            Bun si Piti daca altul nu a vrut sau n-a fost vrut. N-am vazut sa te lasi rugat sa antrenezi o nationala. Vazut acum.

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post


              fie vorba intre noi, Rapid imi pare cea mai agresiva anul asta cand vine vorba de transferuri!
              Subscriu (na ca sa intamplat si asta)

              Originally posted by Champion View Post
              sau raliul argesului week asta))
              s a amant si ala))

              Mai bine veniti la noi la regionala saptamana viitoare si inchingem o miutza

              Originally posted by Champion View Post
              sau raliul argesului week asta))
              El e cu o zi in urma ....ai uita de brazilia -romania)))
              Last edited by DISSSEL; 15 June 2011, 19:03. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaaaaaaaaaa ce ne am distraaaat D:d

                Comment


                • incepand de astazi, Stelemeaua Clinceni incepe antrenamentele la Mogosoaia....si uite asa un club cu "istorie si traditie" se duce pe apa sambetei!


                  Nu stiu daca ati vazut la protv, dar CLINCENII e cu GIGI AAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAH

                  Propun sa se mute la Moskova sau Kneb, sa joace acolo, comunistii dreacu! hahahahahahahahaha, sa va mai aud acum..."stadionul nostru e mai tare ca al vostru"...na, ca jucati pe camp acum! Sunt curios ce o sa se intampla cu MUZEUL si Magazinul Oficial din Blvd-ul Ghencea....in 2 ani o sa dispara si plamaresul si la revedere steaua budapest, clinceni, mogosOAIA, buzau, moskova sau Phenian moooooooor ma.....cel mai club penibil, ca sa parafrazez pe george becali!
                  Last edited by PCH; 16 June 2011, 12:28. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by DISSSEL View Post



                    Mai bine veniti la noi la regionala saptamana viitoare si inchingem o miutza
                    n`ai cu cine , la rupt forumul si gura mare sunt primii....
                    fac pariu ca facem ca anul trecut , de abia am strans de 2 echipe.

                    Ps. terenul este cu plata ca anul trecut sau la dispozitia noastra ?

                    Comment


                    • Cine e mah Liviu Ciobotariu asta ?? Are ceva CV impresionat ??Pe cat se intinde CV-ul ala ?? pe juma' de pagina ??

                      A fost soferul autocarului ?

                      A fost bucatarul echpei ,spalatorul de vase ?

                      Comment


                      • Chelner !
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu, a fost un fundas peste media campionatului...fundas de nationala! Momentan este antrenor la Dinamo 2 si vom vedea ce si cum! dar roni levy (nici nu e nume de gay) cine e? unde antreneaza...cica nu il prinde nici geaca de ploaie, ilie dumitrescu sta la panda

                          Comment


                          • Pch - la faza cu stadionul nu e de vina Gigi ca astia de la armata sunt jegosi ....ar vrea ca asta sa bage bani in stadionul lor fara sa ii dea nici un act la mana . Sincer mai bine pleaca si le ia tot ce a bagat pana acum in stadion sa vad ce o sa mai faca atunci cu el cand va fi in paragina . Traditia unei echipe si palmaresul nu are legatura cu stadionul
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • corect gmv!Arsenal , Juventus sunt doua dintre ele

                              Comment


                              • Sa fiu sincer...cat pot eu de sincer! Ma doare ce se intampla la Dinamo dar si la steaua! sunt doua cluburi mari ale romaniei care au ajuns pe mana unor borfasi! astia au interes sa scoata bani si atat din tot ce inseamna cluburile astea! Nu e normal, Steaua trebuie sa joace pe GHENCEA si Dinamo pe Stefan cel Mare...sa fie modernizate cat de cat, sa ai conditii minime iar meciurile din europa sa le joace la Narional Arena! e trist ce se intampla...la Dinamo este haos....nu sunt bani de apa, dar sa faca transferuri, sa aduca jucatori, antrenori, etc! o sa fie veselie ....la steaua, cat e Gigi acolo nu se va intampla nimic pentru ca nu mai merge cu sacosi, valize si brichete! Din pacate nu sunt alte echipe care sa aiba continuitate.....a fost uriceni, acum nu mai exista.....a venit otelul, sunt curios daca termina in primele 8 anul asta! CFR e cam singura din ultimii 5 ani care a miscat si astept Rapid pentru ca vreau sa vina titlul in capitala si daca nu o sa fie Dinamo (nu imi fac sperante nici pentru locul 4) sa fie Rapid! sunt singurele echipe care mai pot fi numite bucurestene (sa fiu si putin rautacios )
                                Important e ca Clincenii e cu Gigi
                                cat despre palmares se aude ca armata ar vrea sa ii ramana ei...acum sa vedem!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google