Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu sunt foarte trist si ma gandesc mereu la ce se intampla la steaua .. e trist... de s ar desfiinta ekipa asta spurcata mai repede sa scapam de ei !!!

    Comment


    • hahahahahahahahahahaha.......))


      sa se duca dupa Poli

      Comment


      • Pch asta pica dintr-o extrema in alta , cand e serios cand caterincos )

        btw stati voi linistiti ca nu o sa se desfiinteze

        Comment


        • Situatia va fi si mai grava daca armata va prelua prerogativele clubului.

          Orice echipa departamentala va fi exclusa din orice competitie.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Din partea mea sa le desfiinteze....poate asa rezulta o singura echipa a bucurestiului mai puternica cu mai multi suporteri!

            Comment


            • Originally posted by Champion View Post
              Si eu sunt foarte trist si ma gandesc mereu la ce se intampla la steaua .. e trist... de s ar desfiinta ekipa asta spurcata mai repede sa scapam de ei !!!
              ..pai si dac se desfinteaza ....pe cine mai bateti?))))....
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • asa asa asa asa asa asa asa




                NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUU
                Last edited by Champion; 17 June 2011, 15:30. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Rapidul a mai reusit inca un transfer bun, Felipe Teixeira - omul care a umilit pe Steaua in Ghencea. Cel mai probabil, Teixeira îi va lua locul lui Ovidiu Herea în primul "11" al lui Răzvan Lucescu care ar arata cam asa: D. Coman - Rui Duarte, Glauber, Marcos Antonio, Bozovici - Teixeira (Herea), Alexa, I. Apostol - M. Roman, Surdu (Sburlea), Deac ....personal imi place cum arata echipa, voua nu ?!

                  http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                  Comment


                  • Echipa rapidului mereu a aratat bine dar nu prea termina acolo sus )....au avut ei si 2-0 in deplasare cu Dinamo si tot degeaba! sa vedem...de steaua nici nu mai citesc, nu mai are rost!

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Din partea mea sa le desfiinteze....poate asa rezulta o singura echipa a bucurestiului mai puternica cu mai multi suporteri!
                      Daca se desfiinteaza Dinamo, nu vrem pe nimeni din lot, doar suporterii.
                      Chiar as vrea sa te vad cu fularul ros-albastru la gat.

                      Comment


                      • Originally posted by tifosibt76 View Post
                        Rapidul a mai reusit inca un transfer bun, Felipe Teixeira - omul care a umilit pe Steaua in Ghencea. Cel mai probabil, Teixeira îi va lua locul lui Ovidiu Herea în primul "11" al lui Răzvan Lucescu care ar arata cam asa: D. Coman - Rui Duarte, Glauber, Marcos Antonio, Bozovici - Teixeira (Herea), Alexa, I. Apostol - M. Roman, Surdu (Sburlea), Deac ....personal imi place cum arata echipa, voua nu ?!
                        Cica pe domnul Glauber nu prea il mai gasesc!

                        Originally posted by mr.K View Post
                        Daca se desfiinteaza Dinamo, nu vrem pe nimeni din lot, doar suporterii.
                        Chiar as vrea sa te vad cu fularul ros-albastru la gat.
                        Ar fi necesari cei 151 pt intretinerea si salubrizarea corespunzatoare a stadionului (cel de la Clinceni ma refer).
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Lui PCH ii punem o pila pentru un post mai caldut, cum ar fi cel de supervisor al baiatului cu semintele.
                          Tine si el in sfarsit cu o echipa cu palmares, vede si meciurile gratis, numai avantaje..........

                          Comment


                          • Site-ul sport.ro este la inaltime cu top 50 perle. Una care m s-a parut super:

                            "Suporterii nostri sunt 80 la suta din Bucuresti si 40 la suta din provincie" - Ionel Danciulescu

                            Si astaaaaaaaa ))))))))))))))))))))

                            "El imi turna apa in cap, eu ce era sa fac? Sa stau ud, sa racesc si sa prind emenangita?" - Vasile Turcu
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Si cica astia de la Steaua ar fi needucati, dupa spusele lui PCH, fata de academicienii lui Dinamo.
                              PS: pe Danciu am auzit ca l-au zburat de la Steaua ca nu stia aritmetica, uita sa adune cate pahare da pe gat si cauta apa plata prin Dambovita, cu jeepul pe post de pahar.

                              Hai ca se trezeste acusica si Pecehas (patul ii va multumi) si ne explica el cum e cu integrala Riemann aplicata performantelor extrapolate in viitorul imediat pentru marele club in curs de desfiintare, se stie, Dinaaaaaaaaaamo Bucuuuuuuuuuuuuresti.

                              Comment


                              • Originally posted by Eu4yas View Post
                                Site-ul sport.ro este la inaltime cu top 50 perle. Una care m s-a parut super:

                                "Suporterii nostri sunt 80 la suta din Bucuresti si 40 la suta din provincie" - Ionel Danciulescu

                                Si astaaaaaaaa ))))))))))))))))))))

                                "El imi turna apa in cap, eu ce era sa fac? Sa stau ud, sa racesc si sa prind emenangita?" - Vasile Turcu

                                Sunt la munca si nu am acces la site-ul respectiv, asa ca o te rog pe tine sa ne spui cate din perlele alea apartin echipei voastre favorite. Eu asa la un mic exercitiu de memorie spun vreo 10, alocam vreo 3 lu` bloc notes si restul la jiji care oricum scoate cate una pe zi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google