Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valorea adevarata a echipei numite otelu)))))

    Comment


    • Asta e cand joci 11 contra 9 ...nu stiu de ce am impresia ca vor mai fi cazuri dinacestea....sa fie reversul medaliei?
      Cosmine...CFBraila a cazut in liga a 3-a?
      sigpic

      Comment


      • cfr cluj....o sa castige tot.........
        sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

        Comment


        • Zeu a facut-o lata si-a dat in 8 pana la urma . Bv!
          Attached Files
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • @valeriu cf braila nu a cazut in liga3a joaca in liga2a

            Comment


            • otelul o sa se bata cu steaua anul asta pentru locul 12! ))....eram sigur ca pierde cu petrolul! asta e inceputul...

              Comment


              • Du-te si te-ascunde cu profetiile tale! Ai ramas sa-i tii locul lui Mitica?
                De Steaua mai ieri ziceai de B, acum ne-ai avansat?
                Daca mai transferam 2 jucatori, recunosti ca luam campionatul.

                Comment


                • da, recunosc ca luati campionatu si acum...sunteti favoriti!

                  ce fac eu se numeste diversiune, sanchi, nu mi-e frica de vOI dar sunt ud tot...

                  ce transferuri? nu te-ai saturat? inca mai poti? hai sa vedem, eu zic ca in MAXIM etapa a 6 a steaua are deja alt antrenor

                  Comment


                  • O sa ne faca in scurt timp campioni!

                    Sa-i stea maselele-n loc de caine ce e!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu te mai da pe langa mine, autografe dau doar in concediu....asa ca mergi cum poti!

                      Comment


                      • Eu pe langa tine? Du-te mah la copac si fa matanii sa evitati retrogradarea!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          da, recunosc ca luati campionatu si acum...sunteti favoriti!

                          ce fac eu se numeste diversiune, sanchi, nu mi-e frica de vOI dar sunt ud tot...

                          ce transferuri? nu te-ai saturat? inca mai poti? hai sa vedem, eu zic ca in MAXIM etapa a 6 a steaua are deja alt antrenor
                          Da' voi aveti antrenor?
                          La ce echipa isi face Steaua, antreneaza oricine, echipa merge spre titlu.

                          Comment


                          • Ma duc la stadion la steaua mai bine, ce am cu copacu? dar stai, care stadion?....care steaua?? inca mai exista acest club? hahahahahahaah...ce urat!

                            Normal ca avem antrenor! Am incredere in Ciobi, e peste tot ce a avut steaua...e peste lacatus, ala nu stie nici sa vorbeasca si el vrea sa fie antrenor...edy, ilie dumitrescu, alta bomba nucleara si nu mai continui ca tocesc tastatura fara motiv )

                            Comment


                            • Ciobi mai are de stat 3 etape, maxim. E cel mai maxim antrenor pe care l-ati putut avea in ultimii ani!
                              Fara nicio problema terminati sub dunga!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • sunt sigur de asta....asa ziceti si de talnar si cu el pe banca ati trait cea mai usturatoare infrangere cu Dinamo, ati pierdut titlul in 2008...muhahahah

                                doar cand aud numele aluia, Rony Levy....hahahahahaha,GAY-u dreacu! zici ca e nume de iaurt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google