Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.rusine de ce? ca au facut egal? daca pierdeau cum se numea ? inseamna ca e o echipa f buna dinamo daca atunci cand mai face cate un egal lumea ilconsidera un rezultat rushinos ;)
    2. mai de rahat decat s-a facut steaua cu vointa nu exista... are ceva pus deoparte pentru nou promovate)))

    Comment


    • mai vorbim dupa meciul cu mioveni unde este rusinea mai mare dar la dinamo nu prea vad rusine a facut egal nu a luat bataie...

      Comment


      • Fiti seriosi, intrebati voi pe oricine daca nu cumva Vointa e peste echipa cu care ati jucat! Inca o data va repet nu vorbiti de Steaua ca n-a jucat ea aseara.

        Am o rugaminte, sa se ocupe cineva de acest excel, eu voi lipsi o saptamana, pana la etapa a III-a ma-ntorc.

        Multumesc!
        Attached Files
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          El Shaarawy ala are o freza....
          Ibrahimovici mi-a placut tot timpul, nu inteleg de ce n-a avut loc la Barca. Imi aduce aminte de Van Basten, cel mai bun atacant all time, din punctul meu de vedere.
          Anul asta cred ca fac treaba buna in Europa.
          Sa te auda Dumnezeu, imi pare foarte rau ca a plecat Pirlo

          Eu4yas, nu mai bate campii pe aici....cica au facut egal cu nu stiu ce necunoscti....stai puiule sa-ti explic, ca esti mic si nu intelegi fenomenul! Necunoscutii aia vin din Croatia....au terminat pe 4 daca nu ma insel! Croatia parca a eliminat MAREA echipa a romaniei, generatia de AUR (care a castigat doar guano)....de unde si pana unde vorbesti tu de aia? traiesti cumva intr-o tara multipla campioana mondiala si europeana? avem un nivel atat de ridicat la fotbal cand vine vorba de rezultatele echipelor de club? o spui de parca sunt an de an echipe prin sferturi, finale de UCL sau Europa League iar Dinamo vezi duamne a facut aceasta tara de ras! Te crezi brazilian, te-ai vazut neamt, drogat...pardon, spaniol?? nu mai bate campii, hai sa fim si putin seriosi! nu avem fata de europa...nicio echipa din Romania! Tu nu vezi cat se coiesc argentinienii cu amicalul ala? suntem ultima tara....si tu vorbesti de parca traiesti in Franta sau Italia...in fine, nu am pretentia sa intelegi ceea ce vreau sa spun asa ca mergi cum poti, ti-ar prostii ai dreacu! faceti atata tam-tam de parca cine stie ce s-a intamplat! s-a calificat dinamo dupa meci pierdut cu 3-0 acasa...e SINGURA DIN EUROPA!!! atunci nu a facut tara de ras, magarule?!

          Comment


          • HAM HAM HAM atat nimic mai mult

            Comment


            • vezi ca ai gresit, tu BEHAI! alta acum, oaia tinde sa ajunga CAINE!

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Sa te auda Dumnezeu, imi pare foarte rau ca a plecat Pirlo

                Eu4yas, nu mai bate campii pe aici....cica au facut egal cu nu stiu ce necunoscti....stai puiule sa-ti explic, ca esti mic si nu intelegi fenomenul! Necunoscutii aia vin din Croatia....au terminat pe 4 daca nu ma insel! Croatia parca a eliminat MAREA echipa a romaniei, generatia de AUR (care a castigat doar guano)....de unde si pana unde vorbesti tu de aia? traiesti cumva intr-o tara multipla campioana mondiala si europeana? avem un nivel atat de ridicat la fotbal cand vine vorba de rezultatele echipelor de club? o spui de parca sunt an de an echipe prin sferturi, finale de UCL sau Europa League iar Dinamo vezi duamne a facut aceasta tara de ras! Te crezi brazilian, te-ai vazut neamt, drogat...pardon, spaniol?? nu mai bate campii, hai sa fim si putin seriosi! nu avem fata de europa...nicio echipa din Romania! Tu nu vezi cat se coiesc argentinienii cu amicalul ala? suntem ultima tara....si tu vorbesti de parca traiesti in Franta sau Italia...in fine, nu am pretentia sa intelegi ceea ce vreau sa spun asa ca mergi cum poti, ti-ar prostii ai dreacu! faceti atata tam-tam de parca cine stie ce s-a intamplat! s-a calificat dinamo dupa meci pierdut cu 3-0 acasa...e SINGURA DIN EUROPA!!! atunci nu a facut tara de ras, magarule?!
                N-ai tu ce sa-mi explici mie never baietel si cata viata vei trai tu. Nu prea tine. La nivel de club croatii nu-s cine stie ce in Europa mai ales aceasta echipa. Este aproape o necunoscuta care a prins si ea probabil un sfert de finala europeana, cred ca e maxima performanta de fapt aproape ca si voi ,da, iar tu cazi in penibil sa incerci sa ne scoti in fata acum ca acest rezultat este bun!
                Cu asa gandire o s-ajungem cu totii sa dam cu sapa si daca vom scoate vreun 3-3 cu vreo echipa din Luxemburg vom fi cu totii mandri si vom iesi la Universitate (stii unde e?).

                Cel mai mult imi place ca ne scrii ca e singura echipa din Europa care a intors un 3-0. Bun, mai pechinezule, in ce tur preliminar s-a intamplat acest lucru?????? M-am bucurat atunci, m-am bucurat si apoi la 3-1 acasa cu haiducii, dar ce-ati facut mah apoi ca ne-ati facut de ras acolo de spuneati ca jucati pe vreun Bernabeu?????
                Nu cumva sunteti si singurii care va faceti de ras an de an in Europa?

                Idealul dinamovistilor in viata in Europa am impresia ca este sa treaca de turul 2 preliminar.

                Ai postat prost pechinezule si stramb!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Nu ma asteptam ca tu sa poti intelege ceea ce am vrut eu sa spun! Nu am spus ca rezultatul echipei Dinamo este unul bun....ba din potriva, nu vrei sa sti ce traiesc atat eu cat si restul dinamovistilor adevarati si nu cei in genul tau care nu stiu 3 fotbalisti, dar sa nu deviem de la subiect! Dupa logica si gandirea ta fotbalul este o stiinta exacta....si te inseli amarnic, cum spune regele, marele stelist, simbol, Gheorghe Hagi, "migea e rotunda, daca adversarii pune mai multa presiune ei castiga"! Tot dupa mintea ta aia creata precum cea mai creata oaie, CFR Cluj de exemplu nu trebuia sa faca niciun punct, pentru ca juca cu marea AS Roma si cu Chelsea..pai daca CFR Cluj, niste anonimi atunci au reusit sa bata pe Olimpico si sa scoata X cu Chelsea, "descultii" aia anonimi de care tu nu ai auzit (scuza-ma dar tu nu sti cine este Platini) de ce nu ar scoate un egal cu Dinamo, (de urziceni a auzit cineva cand a intrat in grupe? si ce a facut acolo?) care nu face parte dintr-un campionat asa puternic, cel al Romaniei! Campionat plin de blaturi, valize si aranjamente! Asa ca mergi cum poti cu gandirea asta de neandertal, pentru ca asta face fotbalul frumos....nu exista un invingator si un invins de la inceput!
                  Last edited by PCH; 30 July 2011, 12:03.

                  Comment


                  • Dupa gandirea ta atunci ar trebui sa ne asteptam la orice. Malta sa bata Germania si sa nu ne uimeasca si idem alte exemple.
                    Ce-ai spus tu sunt niste exceptii, problema este ca la voi este deja obisnuinta si avem n-spe cazuri de-ale minunatei echipe ce traieste intr-o groapa expirata de ani de zile, cand ne-a facut de ras.
                    Ma astept ca minunata ta echipa preferata sa ia bataie cu vreo 1263812312896129 - 0 si-apoi sa vii sa ne spui ca vezi domne fotbalul nu este o stiinta exacta.
                    Dupa mintea ta ar trebui sa m-astept ca nou promovata Concordia Chiajna sa castige campionatul la pas.
                    Inca o data, aveai dreptul sa taci si sa mergi pe la patriahie sa nu care cumva sa incasati vreo 7 acolo.

                    Succes!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Eu4yas View Post
                      N-ai tu ce sa-mi explici mie never baietel si cata viata vei trai tu. Nu prea tine. La nivel de club croatii nu-s cine stie ce in Europa mai ales aceasta echipa. Este aproape o necunoscuta care a prins si ea probabil un sfert de finala europeana, cred ca e maxima performanta de fapt aproape ca si voi ,da, iar tu cazi in penibil sa incerci sa ne scoti in fata acum ca acest rezultat este bun!
                      Cu asa gandire o s-ajungem cu totii sa dam cu sapa si daca vom scoate vreun 3-3 cu vreo echipa din Luxemburg vom fi cu totii mandri si vom iesi la Universitate (stii unde e?).

                      Cel mai mult imi place ca ne scrii ca e singura echipa din Europa care a intors un 3-0. Bun, mai pechinezule, in ce tur preliminar s-a intamplat acest lucru?????? M-am bucurat atunci, m-am bucurat si apoi la 3-1 acasa cu haiducii, dar ce-ati facut mah apoi ca ne-ati facut de ras acolo de spuneati ca jucati pe vreun Bernabeu?????
                      Nu cumva sunteti si singurii care va faceti de ras an de an in Europa?

                      Idealul dinamovistilor in viata in Europa am impresia ca este sa treaca de turul 2 preliminar.

                      Ai postat prost pechinezule si stramb!


                      Du-te bah si te culca. La noapte ai traseu de tip taliban"
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • da, dupa mintea mea e posibil ca din 100 de meciuri malta sa bata gemania de cateva ori! asa cum romania a batut germania la bucuresti acum cativa ani cu 5-2 chiar! in fotbal orice e posibil baietel! si ce alta echipa a dus fotbalul asta romanesc atat de puternic cum il vezi tu pe cele mai inalte culmi precum soarele sfant de pe cer?? cine maaaaah nenorocitule ca ma imbrac acum si intru peste tine in casa ma..te dau de toti peretii ca m-ai terorizat! joaca vreouna? a facut furori o echipa romaneasca??? ia fiecare an in parte si uitate in europa sa vezi echipe care ajung odata in viata undeva in cine stie ce faze eliminatorii si nu mai aude nimeni ani la rand de ele....o sa imi spui de steaua in 2006 in uefa....pai cati crezi ca mai stiu? trebuie sa fi acolo sus an dupa an ma! ce sa sti tu...nu stau sa fac meditatii cu tine acum! mergi cum poti
                        Last edited by PCH; 30 July 2011, 12:22.

                        Comment


                        • O singura echipa romaneasca a facut furori in fotbalul international si-aceea este Steaua Bucuresti.
                          Datorita acestei echipe sunt o groaza de echipe romanesti in cupele europene, pe spatele ei traiti si probabil veti trai intotdeauna.
                          Din fotbalul nostru specificat de tine, cu valize, cu spagi si etc o singura echipa s-a ridicat din mocirla si-accea este Steaua Bucuresti.
                          Pe cand ai tai = niste netrebnici. Obisnuieste-te o data cu gandul asta. Nu sunteti buni de nimic si ne faceti de ras. Lasati-i pe cei de la Petrolul sa mearga mah, cred ca ar fi mai competenti.

                          Ai dreptul la tacere, sincer!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • abia astept steaua-mioveni....sa bage dica 2 goluri...sa faca fericit pe gigi
                            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                            Comment


                            • Taci dracu ma.....a adus si Dinamo puncte in 2006 destule....la fel cum a adus si Rapid si Steaua! Steaua a avut cu 3 meciuri mai mult intr-un an si gata a facut steaua...a facut pe dreacu, meltenii dreacu! huuuuuuuuooooooo...lasa-ma ca m-ai terorizat, nu mai pot!

                              DA MA, exact....baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, steaua e vai mor#$@$#@ tii ei si vorbeste de zici ca e MARELE MILAN in sangeeee! le ascunde mingea o echipa de serie B de nu se poate si vorbeste de europa.....lupii doamne!

                              netrebnicii mei v-au dat la m#$3 in ultimii 8 ani....hahahahahhahaahaa! mai ai alifie? ai dreptul la a vorbi....dar ce spui poate fi folosit impotriva ta!
                              Last edited by PCH; 30 July 2011, 12:42.

                              Comment


                              • Tu chiar n-ai pic de rusine ma!
                                Bai zevzecule, o sa se duca dreacu coeficientul ala de tara de la uefa din cauza unor incompetenti ca voi ma!
                                Ce vreti ma sa faceti? Vreti sa ne faceti si pe noi suporterii celei mai galonate echipe din Romania, Steaua Bucuresti, sa aruncam televizoarele pe geam din cauza voastra ma incompetentilor ma?

                                Incapabililor! (cu accentul lui Jean Constantin!)
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google