Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce etapa nebuna, nu mai inteleg nimic!

    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

    Comment


    • Chiar ca nu mai intelegi nimic.....
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Bai, cum e ma posibil asa ceva? echipa asta ma imbolnaveste!! sincer...arata ca poate in campionat, ii rupe pe Gaz care nu e o echipa tocmai usoara si cu descultii aia, pescarii aia se incurca!!! nu mai pot cu ei...Sper sa ne calificam in grupe anul asta ca e jale! In mod normal asa trebuia sa fie si joi pentru ca varzadin, varazdin, nici nu stiu cum ii cheama pe aia sunt muult mai slabi decat Gaz! Asta e romanul fratilor, delasator! au vazut 2-0....adversari modesti ce au zis? gata....hai sa incepem cu vedetisme, driblinguri aiurea, suturi de la distanta! suntem departe ca si mentalitate de occidentali! Eu am spus mereu, Dinamo ori da 7 ori ia 4, nu prea e cale de mijloc! Ca joc, Dinamo a fost si este o echipa frumoasa, joaca pe poarta...e detasata de restul de 18 la numar de ocazii, joc ofensiv! problema URIASA este apararea si mentalitatea asta, psihicul! Borcea spunea aseara ca daca "colegii" lui nu vin cu bani sa aduca jucatori o sa scoata el din buzunar...avem nevoie de 2-3 jucatori!

        Comment


        • Varazdin a pierdut în deplasare şi este pe ultimul loc după două etape.
          Si totusi, cu Dinamo a putut. Sau n-a putut Dinamo. Tot aia e. Afara din Europa!

          Comment


          • Mergi cum poti!

            Sti prea bine, in meciurile astea echipele mici se concentraza la maxim si dau totul....in timp ce alea mai mari se pot pierde cu firea si o fac de oaie! asa a facut si gaz cu nemtii...pana una alta sarbatoresti? de cand nu au mai dat stelemistii 4 boabe? traieste clipa mister ca nu mai vezi asa ceva 1-2 ani!

            Comment


            • Parca mi-ar fi rusine si cu Dinamo de cand n-a mai dat atatea boabe. Cica a terminat tot stocul, la Varvazin, ptiu, cum ii zice, se termina 0-0.
              Io cred ca o echipa mica poate conserva un 0-0, toti in poarta si Dinamo out.
              Bah, ma duc sa caut pe harta Varzarile astea. Cat de detaliata trebuie sa fie harta, sa aiba si satele si comunele din Croatia?

              Comment


              • Sa-mi zici si mie.....poate e o zona cultivatoare de varza din cine stie ce crang sau pe cine stie ce curs de rau arzaiar focu....daca ne scoate am pus-o! O spun si o recunosc de pe acum.....e penibil, jenant si al dracului de frustrant pentru ca Dinamo POATE juca in grupe linistit!

                Comment


                • Si va faceti de ras in turul 3 preliminar al Europa League. Cum vine asta, ce cautati voi in tur preliminar?

                  Comment


                  • se fac diferite jocuri de culise....ma refer la pariuri ! parerea mea

                    Comment


                    • O noua primavara europeana pentru Romania! Cea din 2008 s-a incheiat prematur in dubla cu Benfica Lisboa.......ne-au furat ca in codru atunci.

                      Comment


                      • 97-98 în UEFA: KR Reykjavik - Dinamo 2-0/2-1
                        Cine mai radea de Steaua cu Rosenborg, dar de Reykjavik ce sa mai zicem, tot pariurile sunt de vina? Apropo, stie cineva: in Islanda cate luni pe an se poate juca un meci de fotbal si ce inseamna in acceptiunea alora "primavara europeana"?
                        Rosenborg bifase grupele Ligii, de Reykjavik auzi cand nationala Islandei o mai pune de un meci.
                        Last edited by mr.K; 1 August 2011, 14:45.

                        Comment


                        • Anii aia nu au fost prea fericiti in istoria lui Dinamo! pune si victoria de la Lisabona, golul lui pepene Nastase! ....egalul pe Olimpico cu Lazio si multe alte meciuri senzationale facute de Dinamo dupa care sunt sigur ca te simteai mandru ca esti Roman!

                          Comment



                          • Mai zi odata, ca n-am inteles nimic.
                            Blasfemie, cum sa fiu mandru la vreo victorie a lui Dinamo in Europa?
                            Numai cu 17-0 sa o ia Dinamo in fiecare meci din Europa. Atunci voi fi multumit, mandru n-am de ce sa fiu in legatura cu Dinamo, indiferent de ce anume am vorbi.

                            PS: bine ca nu nimeriti drumul spre victorie in Europa, asa sunt chiar foarte multumit.
                            Last edited by mr.K; 1 August 2011, 14:49.

                            Comment


                            • nastase acelasi om care v-a ingropat in meciul cu lazio ??? a da sigur ca mi`l aduc aminte ! mai glumim si noi

                              Comment


                              • Da, acelasi .... nu avea ce cauta in meciul cu Lazio!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google