Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mare om, venit din Italia parca, repatriat la Dinamo. Cu tam-tam, stilul Borcea, experienta, caracter, om care sa ajute echipa, lider.
    Aruncat pe usa din dos dupa meciul ala pe la Bistrita parca, PCH ma corectezi daca gresesti, mi-e lene sa caut.

    Comment


    • Dupa meciul cu Lazio a cazut in dizgratie! Nu mai tin minte de ce dreacu a jucat el...era Radu Stefan si Moti...Moti juca binisor pe atunci...probabil a fost accidentat!

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        se fac diferite jocuri de culise....ma refer la pariuri ! parerea mea
        subscriu....asta am scris si eu mai sus....oare ce cota o fi avut "2-2"
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Ei gata, teoria conspiratiei, cand a fost de fapt teoria neputintei.

          Steaua:
          Prepeliţă: azi va fi legitimat
          Florin Costea: Vine dacă nu pleacă afară."Cel tîrziu miercuri vom şti exact unde va evalua Florin Costea. El îşi doreşte afară, dar cred că aproape sigur va merge la Steaua", a spus Giovanni.
          Moraes:Steaua are toate actele lui Moraes, inclusiv un precontract semnat cu atacantul brazilian, însă se aşteaptă decizia FIFA.
          Cu cei 3 probabil ca pana in octombrie Steaua nu va mai avea adversari pe masura, in campionat.
          Nikolic probabil va avea o cariera frumoasa la Steaua.

          Comment


          • Originally posted by vitriol View Post
            Acestea sunt previziunile care i s-au aratat in globul magic de cristal, lui Niki.B:

            [...]
            Gaz Metan Medias - Dinamo 2
            [...]
            Originally posted by mr.K View Post
            La meciul 7 poa' sa bage flotari in degete, ca tot nu iese.
            Buna dimineata!

            Ce spuneati domnule K? Pot sa'ncep?
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • De data viitoare, ai zi scutire de la dr. K (vorba lui Loganu) . Mah, n-am mai vazut atatea blaturi ca-n etapa asta.
              Varzavazindirim aia au dat adevarata masura a valorii echipe alb-rosii.

              Comment


              • Inseamna ca si Medias a facut blat cu Mainz.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Varzavazindirim......
                  hahahhahahahhahaaa

                  Ii rupem...o sa fie record absolut de goluri!

                  Comment


                  • Sa fie record!
                    De goluri primite de o echipa romaneasca.

                    Comment


                    • Cine e pe primu' loc....cine e pe primu' loc..DINAMO eeeeeee.....DINAMO eeeee!

                      Caaampiooooooniii...campiooooooniii oole ole olllllleeeeeeeee

                      Comment


                      • Tu ai inceput sa dormi prea putin si confuzi realitatea cu visele.

                        Comment


                        • Iti dau clasamentul....este real!

                          Cine e pe primul loc, cine e pe primu loc Dinamo eeeee Dinamo e!

                          Am cel putin un an de cand nu am mai vazut echipa favorita pe acest loc...lasa-ma sa ma bucur!

                          Comment


                          • Lasa frate clasamentul dupa 2 etape. Mai sunt inca 2 echipe cu 6 puncte si inca 5 care va sufla-n ceafa.
                            In 10 etape, Vaslui, care acum are un punct, va arata poztiile spate de la distanta de cateva puncte. Steaua o sa va dea cate un tur, asa cum iau aia de la Virgin in F1.

                            Comment


                            • Iar au inceput sa viseze stelistii ca au echipa galactica, asa cum visau si dupa ce a venit lotul uimirea. )
                              Peste cateva etapa va treziti voi la realitate
                              sigpic

                              Comment


                              • k ule la sa i ma sa se bucure ...nu vezi ca e singura lor bucurie)))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google