Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    decat steaua sau urziceni mai bine Timisoara! mult succes!
    multumesc sa fie adevarat
    sigpic #

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      tu iar ai pascut unde nu trebuie? frustrat esti tu si toata stana ta! va dam cu paine! mergi de aspira cacarezele alea
      Cum frate sa fiu eu frustrat ca vad ca tu ne tot povestesti de toate echipele pe-aci, apoi vrei sa ne explici de fiecare data cum ca Dinamo ie numai una etc. etc. etc. Balivernele tale!

      Ne-ai luat cu Urziceni, Timisoara, Cluj, UTA, Rapid pai frate cine esti tu sa-ti dai cu parerea de aceste echipe ?

      Povesteste-ne te rog frumos de cea mai mare echipa din sud-estul Europei (Avantul Stefan cel Mare Cacauti Dinamo) si de cum au reusit ei marile performante (daca le au).

      Lasa-i pe amaratii aia care-au mai jucat pe stadioane decente, care-au mai prins o primavara europeana (ma refer aici la Rapid, ca de, voi n-ati fost in stare), care-au facut 8 puncte in Liga sau 4 macar.
      Bai intelege o data, voi in aceasta competitie sunteti nuli ma, asa ca nu-ti mai da cu parerea.
      Voi nici macar un fluier de-nceput de joc nu ati auzit macar!

      Cel mai mult imi place de tine cu cata lejeritate vorbesti de cum A Castigata Steaua Cupa Campionilor Europeni.

      Citez: "Bla, bla, cinci meciuri si gata finala." Voi aruncati televizoarele pe geam si astia ridicau cupe deasupra capului, si-acum vine domnu PCH si ne explica istoria fotbalului de la Titi Teasca incoa'.
      Te-oi fi reincarnat ?
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Inca va lasam sa va pregatiti de Champions League de ceva ani! Punctele au fost adunate de adevaratele echipe de fotbal.Steaua ,Rapid si CFR.Deci sa nu mai aud gura Dinamovistilor spunand nu stiu ce tampenii si vorbind urat la adresa utilizatorilor doar pentru ca se simte atacat,frustrat sau altfel.Nici prin anii 80 nu era usor sa joci cu Barcelona finala Cupei Campionilor sau sa castigi Supercupa Europei in fata celor de la Dinamo Kiev sau sa joci finala in 89 in fata celor de AC Milan.Borcea arunca televizorul pe geam cand noi ridicam un mare trofeu ..deci...mai lasa ma doamne cu Dinamo astia care nu au nicio performanta notabila in analele fotbalului romanesc!
        CARPE DIEM!

        Comment


        • eu4yas,te rog nu mai parafraza din melodia voastra cu picioare fermecate si ie numai una ca e a voastra,a oilor!

          noi,intr-adevar SUNTEM UNICI!
          daca rapid,cfr,otelul sau urziceni au adus mai multe puncte decat Dinamo in ultimii ani promit ca nu mai scriu aici! Daca Dinamo NU are primavara europeana in ultimii 3 ani,iar nu mai scriu aici.Astept date oficiale de la voi,documentati-va si apoi scrieti la subiect,de baliverne sunt satul,mai aveti un pic si luat un ziar MINCINOS pe care il palmuiti precum idolul si icoana voastra,george fe...pardon,becali!

          stimabile,eu2-1yas(Ad Cristea min 31 / M. Niculae min 36) traiti cumva in Coreea de Nord?! cum adica cu ce drept vorbesc de Rapid,Uta sau CFR?! cu aceleasi drepturi cu care vorbiti si dumneavoastra de DINAMO!(nu cred ca am vorbit urat de macar unul din cluburile amintite mai sus,ba dimpotriva)...traiesc intr-o tara care se vrea libera si am dreptul la exprimare!

          doar pe baietii care tin cu steaua (din cauza faptului ca a castigat 124 de cupe ale campionilor si a dominat si domina in continuare europa dar ei nu stiu 2-3 jucatori ) nu-i inteleg?! sincer!

          Comment


          • revin cu aceeasi intrebare la care nu raspunde nici un sustinator al oierului sef. De cat timp nu a mai batut stoaia pe dinamo? Asa istorie , stiu cateva echipa care au ceva rezultate europene , dar acum se bat prin ligile inferioare ale tarilor lor, sau din punctul vostru de vedere Barcelona e praf in comparatie cu Real?
            sigpic

            Comment


            • frustrarea este maxima in ghencea.eu ii inteleg ,tu realizezi ca ei nu au mai castigat un trofeu de 6 ani?! marea echipa a lumii,razboinicii luminii(astia sunt bolnavi de grandomanie!) nu a mai castigat nimic de 6 ani!!! se lauda cu o amarata de PARTICIPARE in competitiile europene(unde s-au umplut de penibil) pentru a acoperi acel gol,ABIS din sufletele lor in timp ce voi PARTICIPATI in europa si aduceati 1 punct sau 2 DINAMO se incorona campioana aproape la 2 ani! intre 2000 si 2010 avem 2 eventuri? avem titlu castigat la 18 puncte de voi...am DOMINAT cum nu a facut nimeni dupa revolutie tara asta,e normal sa fie asa frustrati si sa dea in DINAMO...din fericire DINAMO le raspunde pe teren!

              nu vezi ca au ajuns sa se contrazica singuri,uite ce imi spune MIE eu1-0yas(Cavani min 93):

              "si-acum vine domnu PCH si ne explica istoria fotbalului de la Titi Teasca incoa'.
              Te-oi fi reincarnat ?"

              eu vorbesc de istorie,STIMABILE,sau tu??cu cupele tale comuniste....gata,A APUS PERIOADA AIA,mergi in COREEA DE NORD,CUBA sau mai stiu eu unde daca esti nostalgic ....acea competitie castigata de vOI nu mai exista!!! acum este cu totul alta,mult diferita,mult mai dificila....cine s-o fi reincarnat acum?!
              Last edited by PCH; 29 December 2010, 10:49.

              Comment


              • dinamo pe unde a prins pe steaua in ultimi ani a cam batuto

                Comment


                • asa e,cum o prinde cum o @#$@, o mai lasa 5 minute,ii mai da un biscuite iar o prinde iar o !$@!#$! .....oricum,ei au PARTICIPAT in europa ,nu te poti compara cu ei aaaahahahhahahahahahhahahhaaaaaaaaa

                  Comment


                  • da mare dreptate ai

                    Comment


                    • PCH si restul de dinamovisti sa stiti ca eu va-nteleg si va compatimesc! Puneti-l sef de galerie pe PCH sa va-ncoroneze pe toti si sa va umple de titluri si de victorii impotriva Stelei.
                      Daca voi va mandriti ca bateti Steaua in campionat in 2 jocuri dar in rest nu sunteti in stare de nimic (am impresia ca ne-ati batut anul trecut si-am terminat in campionat deasupra voastra) iar daca voi va mandriti cu campionate castigate (incoronate) intr-adevar noi ne putem lauda cu semifinala de Europa League. Trebuie sa fii nesabuit si totodata nerecunoscator sa spui ca ne-am umplut de penibil in Europa.
                      Bai baietei, ridicati voi cupe ca noi aducem 20.000 de romani pe Bernabeu, si-atunci cum e ??????? Cine e mai incoronat decat celalalt ?????
                      Vreau sa vad si eu Dinamo nefacandu-ne de ras o data prin Europa, o singura data macar!
                      Domnule PCH esti plin de gloria murdara a fotbalului intern, iar din toata aceasta mocirla primii care-au scos capul sunt Stelistii, voi sunteti NIMIC, traiti in ea si-acum si culmea va si mandriti.

                      Apropo mai spuneai ca din 2000-2010 ati facut 2 eventuri si ca ati dominat campionatul, imi pare mie sau si CFR a facut la fel ?
                      Care din voi ati dominat ? Voi sau ei ?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • dargule,in primul rand victoriile noastre contra vostra nu sunt motiv de mandrie,e ceva obisnuit! sper ca in retur sa jucam cu Dinamo 2 poate asa mai aveti o sansa!

                        Dinamo a umplut stadionul Lia Manoliu la un meci din UCL! nu ma intereseaza pe mine ca au venit toti capsunarii cu 1 clasa mai mult decat avionul pe stadionul ala sa il vada pe baneeeeeeeeeeeeeeeel ....ma mir ca au stiut sa intre

                        si daca esti curios care dintre Dinamo si Cfr au dominat perioada 2000-2010 te las sa calculezi singur:

                        Dinamo a castigat Campionatul National in urmatorii ani(dupa 2000):

                        2000
                        2002
                        2004
                        2007

                        Dinamo a castigat Cupa Romaniei in urmatorii ani( tot dupa 2000):

                        2000
                        2001
                        2003
                        2004
                        2005

                        De aici reies urmatoarele :

                        In anii 2000,2001,2002,2003,2004,2005 si 2007 Dinamo a castigat trofeu! in 2000 si 2004 am avut EVENT!adica am castigat TOT,adica nu s-a mai jucat supercupa(de ce??!) adica am dat cu paine,cu mustar sau cu musetel....restul e can can!

                        voi umpleti cu capsunari stadioane din spania(importanta tara,cultura etc si spania asta) si faceti 2 puncte....eu prefer cupa si campionatul!

                        voi cu trancanitul,NOI cu trofeele,imi convine si imi place!

                        Comment


                        • Originally posted by adimrv View Post
                          multumesc sa fie adevarat
                          nici o data n viata voastra

                          Originally posted by PCH View Post
                          dargule,in primul rand victoriile noastre contra vostra nu sunt motiv de mandrie,e ceva obisnuit! sper ca in retur sa jucam cu Dinamo 2 poate asa mai aveti o sansa!

                          Dinamo a umplut stadionul Lia Manoliu la un meci din UCL! nu ma intereseaza pe mine ca au venit toti capsunarii cu 1 clasa mai mult decat avionul pe stadionul ala sa il vada pe baneeeeeeeeeeeeeeeel ....ma mir ca au stiut sa intre

                          si daca esti curios care dintre Dinamo si Cfr au dominat perioada 2000-2010 te las sa calculezi singur:

                          Dinamo a castigat Campionatul National in urmatorii ani(dupa 2000):

                          2000
                          2002
                          2004
                          2007

                          Dinamo a castigat Cupa Romaniei in urmatorii ani( tot dupa 2000):

                          2000
                          2001
                          2003
                          2004
                          2005

                          De aici reies urmatoarele :

                          In anii 2000,2001,2002,2003,2004,2005 si 2007 Dinamo a castigat trofeu! in 2000 si 2004 am avut EVENT!adica am castigat TOT,adica nu s-a mai jucat supercupa(de ce??!) adica am dat cu paine,cu mustar sau cu musetel....restul e can can!

                          voi umpleti cu capsunari stadioane din spania(importanta tara,cultura etc si spania asta) si faceti 2 puncte....eu prefer cupa si campionatul!

                          voi cu trancanitul,NOI cu trofeele,imi convine si imi place!
                          momentan si cupe si campionate avem mai multe ca Voi
                          Last edited by Edyyyy; 29 December 2010, 12:46. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • stiu...FURATE! asta e,acum luati cu paine,ca nu mai e beleaua aia de ceausescu sa dea ordine sa castige steaua!

                            ca o completare pentru eu4yas...vezi ca am batut in anii respectivi atat steaua cat si rapid in cele mai categorice moduri(4-2/ 4-0 / 5-1/etc)....pentru ca noi nu am jucat in NOUA competitie UCL a tinut de sansa....nu se intra DIRECT in perioada respectiva,noi am jucat cu Manchester United si consider ca nu am pierdut rusinos....cu Lazio,pe care eram aproape sa-i scoatem
                            jucatorii exportati de Dinamo sunt mult mai multi si mai FOTBALISTI decat toti cei plecati de la restul romaniei nu doar de la steaua!...asta spune multe!

                            cu cine jucati in primava?

                            Comment


                            • Domnule PCH, am si eu cateva intrebari la d-voastra:

                              1. Care este echipa cu cele mai mari performante interne ?

                              2. Care este echipa cu cele mai mari performante internationale ?

                              3. Care este echipa cu cei mai multi suporteri ?

                              4. Care este echipa care a adus cea mai mare glorie Romaniei ?

                              5. Care este cea mai titrata echipa din Romania ?

                              6. Care a fost prima echipa ce a participat in UCL ?

                              7. Care echipa din Romania este deschizatoare de drumuri spre Europa dupa '90 incoace ?

                              8. Datorita carei echipe din Romania avem 6 reprezentante in cupele europene ?

                              9. Cate titluri are Steaua in palmares si cate Dinamo ?

                              10. Cate cupe are Steaua in palmares si cate Dinamo ?

                              Si ultima,

                              11. De ce pe tricourile de joc Stelei sunt inscriptionate 2 stele ?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • E clar,ai pascut unde nu trebuie!

                                intrebarea 7 este geniala ( dinamo a jucat in 1990 semifinala cupei cupelor)...in fine,SUTEM NUMARUL 1 si cu asta basta!

                                intrebarea 8 este PENIBILA!

                                la restul,CU HOTIE,FURT etc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google