Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dinamo ori joaca cu Manchester, Lazio ..etc ori nu mai joaca si ii calca in picioare niste papagali

    Comment


    • Adevarul e ca ma mir cum a acceptat Dinamo un asemenea adversar, Vorskla Poltava . Ma mir cum dreacu au mai intrat pe teren.

      Daca juca naiba cu Manchester, atunci intrau si ei, le aplicau vreo 5-0 englezilor de la vestiar si meciul retur nici nu se mai prezentau!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • n ai inteles ce am vrut sa spun;))

        Comment


        • Bine, n-am inteles.

          Dar trebuie sa intelegi si tu ca pana la urma mai intai trebuie sa pui osu' la bataie, trebuie sa te califici, si-apoi sa joci.
          Uite si tu, Otelul e direct in grupele ligii si Arsenal a jucat play-off.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • ))) adevarat

            Comment


            • Originally posted by Champion View Post
              aoloooooo ce de cunoscatoriiii...te doare mintea pfff
              Nu este vorba ca am fi cunoscatori, dar asa de putine sunt rezultatele pozitive ale lui Dinamo in Europa, incat nu ai cum sa nu le tii minte !

              Comment


              • atsa de cand a preluat conducerea clanul becali;) dinamo are o gramada de rezultate stati linistiti , nu cred ca e nevoie sa reamintesc.... acum e mafie, a devenit afacere !

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  @Yrman

                  O scalzi. Las-o asa....Cum a cazut.

                  Eu ti-am spus sa-mi spui macar o gaina cu care ati jucat prin vreo grupa a unei cupe europene.

                  Asta e, daca n-ai, n-ai .

                  Ampt, lasa doar 4. Lasa de la mine .

                  Mai mult de la D-zeu!
                  am spus un neadevar? )))

                  Daca batem gaina an de an e de ajuns. Am de cine sa fac caterinca. Nu am prieteni prin Ucraina, nu avea nici un farmec.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cainii latra caravana Stelei merge mai departe in Europa,,asa suna o vorba din batrani,,Cainii latra ursul merge mai departe

                    Ma mir cum mai da-ti cu nasul unii de altii pe strada sau sa mai aduceti in discutie palmaresul vostru..mie unul mi-ar fi rusine cu o asa echipa de rahat de la cap la coada...Daca va pleaca si TORJICA PITICUL MINUNE,,,o sa va duceti de rapa si in CAMPIONATUL ROMANESC.

                    Ps...Singurul care merita sa plece de la Dinamo,,este Torje,,macar el sa joace in Europa..pt ca merita si pune suflet,dar unde nu trebuie,,adica la echipa de PECHINEZI SI CHIHUAHUA a Romaniei

                    Comment


                    • DECAT ECHIPA DE AUROLACI , MIZERII ...MAI BINE DE CAINI....daca intrebi 5 carutasi cu cine tin spun cu steaua ...daca ii intrebi : spune un fundas central ...nu stiu ma eu d astea))

                      Comment


                      • ce sa ziceti si voi , va dregeti ranile intepand pe altii cu diverse tertipuri.
                        mie mi`ar fi rusine sa mai scriu pe aici daca eram in locul vostru

                        Comment


                        • tu ce te bagi ma fofonea ?? ) nu trebuie sa ne amuzam si noi

                          Comment


                          • am citit recent pe un blog 7 sfaturi pentru Cristi Borcea , ce-i drept m-am amuzat copios


                            Ce ar trebui să ştie acţionarul dinamovist, pentru ca echipa lui să se califice. Adică să nu se mai facă de rîs în Europa, unde toţi o bat şi toţi o-njură, toţi ii dau cu mingea-n gură! Cum îşi dă el. Deci, Cristi, mă urmăreşti?

                            - Nu e suficient un stadion arhiplin, îţi mai trebuie şi echipă.

                            - Ca să-ţi faci echipă, trebuie să bagi mai mulţi bani în transferuri decît bagi într-o nuntă.

                            - Dacă bagi mai mulţi bani în transferuri decît bagi într-o nuntă, sau

                            - Dacă bagi mai mulţi bani în transferuri decît scoţi din ele şi tot n-a zburat porcu`, ia-ţi ANTRENOR!

                            - După ce ţi-ai luat antrenor, încetează să crezi că te pricepi mai bine la fotbal “ca” el.

                            - Apoi, şterge toate numerele de telefon din categoria: “arbitri”! Ăştia doar îţi creează senzaţia că eşti bun, alde Nijmegen şi Vorskla ţi-au tot demonstrat contrariul. Tu, nimic, Batman, Batman!

                            Te-am pierdut? Sper că nu.

                            - Gîndeşte-te la stadion! E îngrămădit, comunist, primitiv, necioplit, fără personalitate şi farmec. O epavă! Dac-ar fi fumat, aş fi zis că e ca Moţi, dar nu, e doar ca Dorel. Înlocuieşte-i p-ăştia doi şi cosmetizează arena! Mentalităţile se vor schimba, lucrurile vor evolua, încrederea şi respectul vor creşte, iar suporterii pe care acum îi goniţi, atunci o să vină.

                            Fă toate astea şi dup-aia vorbim, chiar şi în roaming, de la Miami! Pîn-atunci, ciocu` mic şi joc de glezne pe ritmuri de valsuri şi blues. Casă de piatră! ;)

                            P.S. Tu să fii sănătos, iar mie să-mi crească salariul, ca să poţi să-mi dai bip. Aşa să ne-ajute Atotstivuitorul!

                            Comment


                            • Mah,,astora de la Dinamo nu mai trebuie sa le zici PECHINEZI,,ca ,,cainii astia sunt mari fata de CHIHUAHUA..
                              Deci o sa le zicem ECHIPA DE CHIHUAHUA a Romaniei

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                atsa de cand a preluat conducerea clanul becali;) dinamo are o gramada de rezultate stati linistiti , nu cred ca e nevoie sa reamintesc.... acum e mafie, a devenit afacere !
                                Trebuie sa recunosc ca aici iti dau dreptate. Si Steaua, dar si Dinamo, la momentul actual sunt o umbra palida a echipelor pe care le-au avut inainte de 1989. Este adevarat ca luau tot ce era mai bun din tara, dar fotbalul atunci chiar se juca, nu se mima ca astazi.
                                Iar Dinamo in 1989 isi facuse o trupa care daca nu venea Revolutia si jucatorii nu se duceau in cele 4 zari, eu zic ca s-ar fi batut de la egal la egal cu AC Milan, poate ca ar fi fost chiar Milan-ul Estului !
                                Si asta v-o spune un stelist !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google