Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Macar latifundiarul stie sa pronunte Atotstiutorul nu Autostivuitorul!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Pai acolo e in elementul lui, cum ar fii si porcea intre butelii. Nu vroia el sa ii puna pe toti jucatorii sa invete Crezul si alte rugaciuni.
      sigpic

      Comment


      • Pai minimul de bun simt si de cunostinte ar trebuie sa te indemne sa faci deosebirea dintre Atotstiutor si Autostivuitor.
        Plus ca preotul ii graise cu vreo 2 secunde inainte cuvantul.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Dacă tot vorbim şi de Alinuţa lui Borcea vă spun un banc

          Alinuta merge prin padure si se impiedica,cazand cu burta-n jos.Pinochio,care venea din spate,n-o vede pe Alinuta si pica cu nasu-n pi**a ei.La care ea zice:
          -Hai, Pinochio spune o minciuna!

          Continuarea de la mine: Dinamo s-a calificat în grupele Ligii Europa !
          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
          sigpic

          Comment


          • O continuare ar fi si urmatoarea: Dinamo e cea mai galonata si iubita echipa din Romania.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Dinu e un impostor care citeste dimineata 2 cuvinte din dictionarul de neologisme si seara bolboroseste fraze care contin cele doua cuvinte la TV.
              Altul, mai aveti de scos in fata?
              Ionut Lupescu! comparativ cu "fiara" lacatus, sau bomba de hagi...bai, deci nu are rost...analfabet = steaua.... ce tot incercati sa dregeti busuiocul, nu sunt chior...ii vad si singur!

              Comment


              • meme stoica e intelectual !

                1112.jpg
                Last edited by Champion; 1 September 2011, 14:22.

                Comment


                • Hagi si Lacatus au "vorbit" pe teren.
                  Lupescu asta, unde a jucat, parca pe la ratatii aia din Leverkusen care sunt abonati sa piarda tot, nu?
                  Din punctul meu de vedere analfabet are alta definitie in DEX, dar pot afirma la fel de usor ca si tine ca analfabet=dinamovist. Inseamna ca asa este? Ma-ndoiesc.
                  PCH, ti-am zis eu ca de la Kolozsvár se vede altfel tara. Acum am dovada.

                  Comment


                  • poti afirma tot ce vrei....dar nicolita, dodel, lacatus, gheorghe becali, mm, vivi rachita, gheorghe hagi, CLAUDIU RADUCANU etc etc etc etc sunt ai vostrii...eu sunt pe subiect tu pe langa! ce comparam aici? dupa nume iti dai seama ce nivel de inteligenta au....nu mai zic de florin costea si anonimul de frasu (am uitat numele astuia)....alte bombe nucleare ...ce se aseamana se aduna!!

                    Comment


                    • Ei vorbesc pe teren. Sau vor vorbi. Pana una alta vezi ca pe 15 septembrie e etapa de Europa League.
                      Sa-ti iei plasma sa vezi si tu meciuri!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • steaaaaa ua !
                        steaaaaa ua !

                        Comment


                        • Pai stiaua nu e in sampions lig?? eo asa stiu....ca steaua e unica, cea mai mare echipa din lume si trebuie sa fie in sampions lig..ce treaba ai tu cu europa ligue?

                          Apropo, cine e pe primul loc ca iti dau cu clasamentul ala in cap ( te citez, amice)

                          Comment


                          • Astia au aparut pe la stiri pentru simplu fapt ca stelistii sunt mediatizati, de "intelectualii: vostri nu vorbeste nimeni. Mai canta vrei 3 fraieri cate o manea, mai sar cu jeepul in Dambovita, dar am atat, nu stau paparazii dupa ei ca nu intereseaza pe nimeni cate pachete de tigari fumeaza Moti sau cat se ingrasa Pulhac.
                            V-a mai scos Torjica bocitorul, a umplut ziarele, v-a scos din foamea de publicitate.
                            Deh, noroc de faptul ca sunteti lideri de cateva etape incoace. Pana dam cu trenul peste voi.


                            Am si eu un off: mi-am luat un TV nou sa vad in direct eliminarea lui Dinamo si n-am ajuns acasa la timp.
                            Nu-i nimic, la anul imi iau liber, sa nu mai ratez ocazia.

                            Comment


                            • Dinamo e. Esti fericit?

                              Bai esti de groaza, taci naiba din gura aia. Steaua nu e in sampion lig anu' asta dar de Dinamo stii ceva?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • nu vorbeste nimeni....turma e turma...ca si cu pitipoancele...astea se vand prostia, crimele si sexul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google