Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meciul de aseara a fost tare amuzant! Eu vreau sa spun ca sunt blocat psihic...cum poate o echipa cu jucatori de 3-4 sute de milioane de euro sa nu bata sau sa inscrie macar unei adunaturi?? Cum sa joci cu Dodel Tanase 2 clase in nationala?? si cu numar 10...vai de maicuta noastra si de pasele lui si de driblingurile lui de RATAT NOTORIU ca mi-a facut 10234 de draci....handicapatu dreacu, retardatu dreacu....huuuuuuuuuooooooooooooooo !@#$@#$%!%$%!%$!# de $#@$!$@! Nu mai zic de pampalaul ala de Tatarusanu (asta ce mama masii o cauta titular la nationala nu stiu...poate stie pitzi) care tragea de timp cu zambetul pe buze ....apoi de gigel bucur nicolita nu mai are rost sa vorbim! astia sunt clovni....multumim domnule selectioner pentru aceasta selectie! Marius Niculae a stat pe banca si a intrat bucur....marica titular....Doamne Sfinte!
    Mi-a placut Goian, IMPERIAL si cei doi tineri din aparare, luchin si chiriches!








    FCM Tg. Mures - Astra Ploiesti 2
    Otelul Galati - CFR Cluj 2
    Rapid - FC Brasov x
    Gaz Metan Medias - Steaua 1
    Sportul Stud. - Vointa Sibiu 1
    U Cluj - Concordia Chiajna 1
    FC Vaslui - Dinamo 2
    Petrolul Ploiesti - Ceahlaul P. Neamt x
    Pandurii Tg. Jiu - CS Mioveni 1
    Last edited by PCH; 7 September 2011, 23:35.

    Comment


    • eu nu inteleg cum sa ai pretentii la calificare cand cel mai periculos om e goian????!!!!!

      ..aici sunt de acord cu pch u ...dodel a fost in lumea lui.....iar niculaie trebuia introdus de la bun inceput daca nu din repriza a2a
      Last edited by DISSSEL; 7 September 2011, 23:44. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Dodel & Marica au fost in lumea lor, sau macar a unuia dintre ei, sa nu se simta singuri.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Originally posted by DISSSEL View Post
          eu nu inteleg cum sa ai pretentii la calificare cand cel mai periculos om e goian????!!!!!

          ..aici sunt de acord cu pch u ...dodel a fost in lumea lui.....iar niculaie trebuia introdus de la bun inceput daca nu din repriza a2a
          Voi va referiti la Marius Niculae? Pai asta e bun de taxat bilete in piata, frate sau de pascut broastele testoase pe langa sant.
          Ce-ati fumat, oameni buni?

          Comment


          • Mie mi s-a părut că Piţurcă joacă un sistem 1-9,5-0,5. Cu aşa sistem poţi scoate de la 1 punct în jos indiferent dacă joacă Moş Niculae sau hobbitul Bucur sau chiar Ionel Messi.
            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
            sigpic

            Comment


            • Agree !
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • cel putin se batea cu ei acolo..asa cu bu cur ce dracu sa faca ca trecea in viteza peste el))))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Cat nu pot sa suport eu pe george becali....dar omul e prea tare ) Primaria capitalei si guvernul romaniei si-au batut joc de stadionul national cu gazonul ala....gigi il schimba in 3 zile :|....bravo lui!

                  Originally posted by mr.K View Post
                  Voi va referiti la Marius Niculae? Pai asta e bun de taxat bilete in piata, frate sau de pascut broastele testoase pe langa sant.
                  Ce-ati fumat, oameni buni?

                  Si atunci dodel, banel plus tatarusanu la ce sunt buni?aaa...la cules capsuni!
                  Last edited by PCH; 8 September 2011, 19:37. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Membrule VIP, deci avatarul tau face toti banii, ti-a venit mintea la cap.
                    Tatarusanu e cel mai bun portar la ora actuala. Dodel daca devine serios va fi de urmarit cum ajunge jucator important al nationalei. Banel are rolul lui, stie Piturca exact care e.
                    In schimb Niculae, hai lasa-ma ca am terminat cuvintele...............

                    Comment



                    • WTF ?
                      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Asa am zis si eu, dar mai pe lung.

                        Comment


                        • cu intarziere ...



                          FCM Tg. Mures - Astra Ploiesti 2
                          Otelul Galati - CFR Cluj 2
                          Rapid - FC Brasov 1
                          Gaz Metan Medias - Steaua 2
                          Sportul Stud. - Vointa Sibiu x
                          U Cluj - Concordia Chiajna 1
                          FC Vaslui - Dinamo 2
                          Petrolul Ploiesti - Ceahlaul P. Neamt x
                          Pandurii Tg. Jiu - CS Mioveni 1
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Cred ca am baut prea mult aseara la mariiii ca vad stemele invers.....revin dupa dezalcolizare ))))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • gaz metan medias- steaua 3-0 sa o tina tot asa steaua ...sa straluceasca de atatea infrangei.....steaua este pe drumul cel bun.....bafta ca in seara asta..poate chiar mai rau...

                              cfr cluj...face senzatie
                              Last edited by verginio; 10 September 2011, 23:33. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                              Comment


                              • frate ce etapa ...nu mi-a iesit niciun meci pana acum)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google