Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu schimbati vorba. Hai sa vorbim de garoafe si-apoi ne-ntoarcem daca vreti si la brichete.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Hai sa nu vorbim de moralitate in preajma lui gIGI si mEME1
      Nu de alta dar, suna a pleonasm.
      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

      Comment


      • De ce nu va rezumati mai intai la AL VOSTRU si-apoi trecem si la ceilalti?????????????

        De ce???????

        Pt ca nu aveti o scuza??? Pt ca totul este dat pe fata??? Pt ca in garoafe este vorba de jde mii de euro si etc???
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Bine ca a plecat moralul ala de meme care spunea ca mai bine sta intr-o cutie de carton decat sa lucreze cu steaua, ca va rupea maxilarele prin tribuna!

          Comment


          • Sunteti aiurea, zau. Sunt dispus ca tema sa suporte o discutie atat timp cat mai intai ne uitam fiecare in ograda.

            Nu ca al tau a facut, ba nu, ba al tau a facut si toate cele.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              De ce nu va rezumati mai intai la AL VOSTRU si-apoi trecem si la ceilalti?????????????

              De ce???????

              Pt ca nu aveti o scuza??? Pt ca totul este dat pe fata??? Pt ca in garoafe este vorba de jde mii de euro si etc???
              SI iar ajungem la valiza,care e data pe "spate".
              NU?
              Nu toata lumea are c....OAIE!
              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

              Comment


              • Esti extraordinar, te-am rugat sa-mi explici fenomenul garoafa.

                Iar cu valiza hai sa o dam pe fata. Omu a trimis niste bani la Cluj, da? Pt ce si cine? Pentru jucatorii Clujului da?
                I-a trimis cumva arbitrului? A dat vreo garoafa?

                Hai te rog eu, nu aruncati acum in ograda altuia cand se stie foarte clar ca sunteti mama blaturilor si a arbitrilor.

                Intr-adevar, nu toata lumea are c...OAIE sa invinga VORSKLA POLTAVA! Daca ai c....OITE stai acasa !
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • "A dat vreo garoafa?"


                  HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHa...fitiar garoafele ale dreacu

                  Comment


                  • Asta cu jucatorii de a Cluj e cotita.
                    Banii trebuiau sa ajunga in alta parte.
                    A intrat garda pe fir si au shimbat-o si ei.
                    Doar nu se dadeau in fapt aiurea.
                    SI ca sa vb de garoafe.... ai auzit si tu cred de scandalul cu florile si cu olandezii, nu?
                    E criza de flori si trebuie sa ai relatii mari ca sa faci buchetele la o nunta.
                    Glumesc.
                    Aranjamente au fost, sunt, vor mai fi.
                    Nu le-a inventat nici Borcea nici gIGI.
                    Ei le-au preluat si le-au cosmetizat.


                    Zambeste, maine va fi mai rau!!!
                    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                    Comment


                    • Eu zambesc intr-una. Si mai stiu inca ceva, global vorbind, atat timp cat sportul devine o afacere nu mai este sport.
                      Ca palavragim noi pe langa un fenomen cu multe dedesubturi este altceva, este o sueta!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Urmaresa de ceva vreme acest thread si nu mereu mi-e parut ca asist la o sueta.
                        Si aici vb de ambele tabere.
                        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                        Comment


                        • Putem purta si discutii foarte serioase fara niciun soi de problema.

                          Pe de alta parte, nu pot sa nu observ un spirit dinamovistic foarte dezvoltat in suporter dar din pacate, ma-ntreb daca mai puteti sa indurati atat amar?

                          Culmea, din cauza nereusitelor spiritului dinamovist toti stelistii sunt frustrati!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Daca amarul nu te afecteaza..... sunt alte lucruri mult mai importante decat sTEAUA sau Dinamo!
                            Sunt amaruri zilnice care te (ne) afecteaza mult mai tare decat fotbalul.
                            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                            Comment


                            • Amarul trebuia pus in ghilimele .

                              Deviem cand vorbim de viata de zi cu zi, sa ne-ntoarcem la sueta.

                              dINAMO (scriu si eu la fel ca tine) , traieste intr-un "amar" european de ani de zile, deja devine calvar , cat mai duceti? Mai puteti sau deja a devenit obisnuinta?

                              Hai sa stam departe de Steaua, sa vedem ce putem face cu ograda si cu haita noastra. Pana una alta, oier fiind, patronul si latifundiarul, are + peste voi la performanta europeana din orice unghi m-as uita. Iar acolo, nu cred sa mai fie vorba de valize, de garoafe, trandafiri si zambile.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Fratilor nu disperati cum ati zis si mai sus aranjamente sunt si vor mai fi si ele dateaza de cand fotbalul sunt convis, la fel de convins sunt si de faputl ca si in campionatele puternice sunt aranjamente ( chair credeti ca Barcelona si Real sunt asa de "cuminti"?) sa fim serios, dar partea cea mai nasoala dupa parerea mea este ca in celelalte campionate se mai si joaca fotbal pe cand la noi bambilici pe maidan cam asta e!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google