Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi sa nu se modifice lucrurile pana la vara.

    Comment


    • Au trecut cam multe anotimpuri de cand tot ziceti ca se modifica si nu s'a modificat nimic. )))))
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Nu mai multe decat anotimpurile in care Dinamo zice pas la CL cu gratie.
        La voi, de fapt, nici nu stiu de cand sa-ncep numaratoarea. Ma poti ajuta?

        Comment


        • Iar o dati de gard cu cempions ligu'...

          Va laudati cu atatea participari, dar nu vad niciun trofeu... Asta si de mai multe anotimpuri!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Si va e ciuda ca n-ati vazut numele lui Dinamo pe grafica niciunul meci de CL, este?
            Insasi participarea e ceva important, stiu ca voi nu va prezentati decat cand sunteti siguri ca o sa castigati trofeul, dar noi nu suntem asa pretentiosi.

            Comment


            • Odata cu pretentiile, cresc si asteptarile.
              E normal sa nu fiti pretentiosi.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Si e normal ca voi sa nu participati vreodata in urmatorii 10 mii de ani in CL. Ca nu sunteti pregatiti nici de Cupa Bulgariei macar.

                Comment


                • Lasa ca participa steaua pentru noi....cand joaca? Are la Manchester acum, sau ma insel?

                  Comment


                  • Peste doua saptamani ma, acum joaca pe Bernabeu.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Online....fifa 2011

                      Comment


                      • Voi stiti cel mai bine online .
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ba nuuuuuuuuuuuuuuuu! Cica Dinamo va fi scoasa si din jocurile video.
                          Cica numai 151 de jucatori de pe planeta alegeau echipa Dinamo pentru meciuri.
                          Ma-ntreb de ce asa multi.................

                          Comment


                          • De fapt erau 2 gameri care au accesat fiecare fifa 2011 de pe 75,5 computere de la internet caffe ca sa "creasca numărul" de utilizatori. Aşa am auzit la radio romania actualităti sau nu ?
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Unul era PCH, celalalt inca nu l-am identificat.

                              Comment


                              • Era tot PCH dar undercover. Sigur. Tot la radio am auzit.
                                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google