Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mistar ca ,m-am molipsit si eu de la voi ... Diferenta e ca eu pot sa "ma laud" cu amandoua, pe cand voi.... va laudati cu cel mai mare scor din cupele europene. Astia de la maccabi hi5 faceau concurs cu Shalke, care da mai multe goluri ... ce tare e grupa aia
    sigpic

    Comment


    • Batem tot in grupa si ne calificam mai departe. Sa moara duJmanii de ciuda. Nah.

      Hai mah, trageti din toate pozitiile, ca-s prezent. Am si vesta antiglont.
      Nik(i)el e la munca?

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        ...............................


        Mai bine cel mai slab de la FACULTATE decat sa fii fara BAC, bahhhhhhhhhhhhh.
        Asta-i una din cele mai bune replici. BV.

        Mi-a mai spus mie un mare om asa: decat bun intr-o clasa slaba, mai bine slab intr-o clasa buna!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Vrei sa mai dam si noi? Nu au dat aia aseara suficient? Daca se chinuiau un pic va mai dadeau cateva.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Batem tot in grupa si ne calificam mai departe. Sa moara duJmanii de ciuda. Nah.

            Hai mah, trageti din toate pozitiile, ca-s prezent. Am si vesta antiglont.
            Nik(i)el e la munca?
            Tocmai am sosit. Ai treaba cu mine?
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Si meciul a curs aiurea de la inceput, iar Bicfalvi a pus capac. N-avea cum sa iasa treaba buna pana la final. Gigi declara ca il cumpara pe Amasha cred. Ca si cum ala vine liber de contract, cum e el invatat.

              Originally posted by Niki B View Post
              Tocmai am sosit. Ai treaba cu mine?
              Vad ca aveti voi.
              Daca n-aveti treaba, va puteti antrena pentru cempions lig, sa aduceti glorie tarii si sa spalati rusinea de aseara.
              Last edited by mr.K; 21 October 2011, 09:48. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Mai bine stam acasa! Nu mai avem fata de competitiile astea.....sa-i multumim lui alde' copos, becali, borcea, mititelu si mircea sandu!

                Comment


                • Da mah, stati acasa si carcotiti. Macar la asta sunteti buni. Postul lui Huidu e liber.

                  Comment


                  • Revin cu intrebarea de acum cateva lui......de ce au fost cumparati costea?
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Din acelasi motiv pentru care au venit Karamienii. Ca i-au placut lui Jiji.
                      Mi-a placut un comentariu (chiar de Stan a avut indisponibilitati): Simionas zice ca la 0-3 te gandesti la demisie, la 0-4 o scrii iar la 0-5 o semnezi.

                      Cred ca Stan nu poate aduce Steaua unde ii este locul.
                      Cand palaria mea mai vad si eu un antrenor adevarat la Steaua? Macar unul ca Oli, care era sub Protasov.

                      Si sa-l puna pe Bicfalvi sa joace la echipa a II-a pana la expirarea contractului.

                      Comment


                      • "La cum a pregătit şi cum a făcut primul 11 Ilie Stan, nu puteam cîştiga niciodată acest meci. Fotbalul nu e la întîmplare, aşa cum a crezut antrenorul nostru"
                        Gigi Becali
                        ....CULMEA ..BECALI ARE DREPTATE
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Jiji vrea sa faca un sondaj de opinie in legatura cu imnul stelei.
                          are de ales intre :


                          si

                          Lou Bega's official music video for 'Mambo No. 5 (A Little Bit of.)'. Click to listen to Lou Bega on Spotify: http://smarturl.it/LouBegaSpotify?IQi...As feat...


                          sigpic

                          Comment


                          • Salutare tuturor)))))))) am revenit cu forte proaspete sa fac katerink de spurky

                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            dupa salke04 a venit m.haifa 05)))

                            mihai prostea golgeterul stelei amaruri amarate ...s au facut inca o data de c@c@t in europa

                            Comment


                            • Originally posted by Champion View Post
                              Salutare tuturor)))))))) am revenit cu forte proaspete sa fac katerink de spurky

                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              dupa salke04 a venit m.haifa 05)))

                              mihai prostea golgeterul stelei amaruri amarate ...s au facut inca o data de c@c@t in europa
                              )) tu iar esti cu ceasu' setat pe jamaica ? asta am scris eu joi)))
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • nu stiu ce s a mai comentat. Acum am ajuns la Pitesti dupa 3 saptamani de plimbari in toata tara...App foarte tare stadionul lui U cluj...maxim

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google