Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca n-ar fi disputa, care ar mai fi farmecul? Eu am si prieteni dinamovisti. Fotbalul e doar un hobby. Facem si noi un pic de caterinca, in rest ne traim viata.

    Copiii nostri cred ca vor tine cu Otelul si Vaslui, peste 10-20 de ani.

    Comment


    • dar nu se cearta nimeni, cum spune si MrK, e doar caterinca si nimic mai mult!

      eu nu stiu niciun meci al lui Dinamo prelungit asa, steaua era maestra, alaturi de juventus....juve de ce are cu 10 titluri mai mult ca Milan iar Milan ii rupe la trofee internationale?? nu conteaza ca are steaua doua stelute! ne mai trebuie si noua 2 titluri si avem doua stelute!)

      Comment


      • Va fi Dinamo cu Steaua pe piept...cu doua pardon
        CARPE DIEM!

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          dar nu se cearta nimeni, cum spune si MrK, e doar caterinca si nimic mai mult!

          ...............juve de ce are cu 10 titluri mai mult ca Milan iar Milan ii rupe la trofee internationale?? nu conteaza ca are steaua doua stelute! ne mai trebuie si noua 2 titluri si avem doua stelute!)
          Si ideea care era?
          Bine ca o rupe Dinamo pe Steaua la trofee internationale.

          Sa reamintim: una bucata Cupa Campionilor+una bucata Supercupa Europei.
          La voi sa va pun semifinalele alea 2, din care una dintr-o cupa extrem de slaba, Cupa Cupelor?
          Sau finala aia..., ptiu, uitam, in finala n-ati ajuns.

          PS: cand veti avea voi 2 stelute pe tricou, Steaua va avea 3.
          Last edited by mr.K; 23 March 2011, 16:22.

          Comment


          • nu cred! daca nu stiai steaua are deja 3 stelute pe emblema, sa te uiti atent!

            Dinamo are 18 titluri, mai avem doua bete!

            Comment


            • Eu ma refer strict la stelutele de deasupra, nu la aia mai mare din mijlocul emblemei.
              Ca daca numaram toate stelele de pe tricou, pun acusica, de ma enervez, un tricou al sSelei cu emblema Champions League pe maneca.
              Oare cate stele sunt, chiar?

              Referitor la betele alea 2, vezi ca iar ati tras batul scurt. Si la anul, si peste 2 ani.........tot asa.

              Comment


              • .........

                Numarale si pe astea....noi le am purtat de atatea ori pe maneca tricoului ros-albastru
                Attached Files
                CARPE DIEM!

                Comment


                • Si pana la urma tot nu am primit explicatia aia logica. Aceleasi povesti de pe vremea lui Mihai Viteazu ... sau aia cu CL. Daca e echipa asta a voastra asa de tare (precum fularul in dunga) de ce mama naibii nu e in stare sa bata pe Dinamo de atat amar de vreme. Daca erau un an, doi hai merge dar voi mai aveti un pic si faceti un deceniu.
                  Il intrebasem si pe EU4yas mai de mult, cum poti sa spui ca esti mai bun decat unu care te bate tot timpul?
                  Am mai dat exemplul asta si o sa il repet. Pe mine ma bate dany_uhp la liniuta tot timpul , dar eu sunt mai bun ca pot sa il dovedesc pe PCH??? Care e logica??????????????
                  Last edited by yrman; 23 March 2011, 17:55.
                  sigpic

                  Comment


                  • oooo... si acel imn al ligii campionilor....
                    ubi concordia ibi victoria

                    Comment


                    • Diferenta este ca pe Ghencea s-a auzit de atatea ori acel frumos imn al CL....Oare in Groapa vreodata?! Va pregatiti de atatia ani si degeaba
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • Acusi pleaca din groapa, si tot n-au auzit imnul......
                        Eu zic sa ramana Dinamo in Stefan Babanu' pana joca in CL. Ca face careva vreun mall peste echipa pana la urma.

                        Comment


                        • OK sa inteleg ca putem trage concluzia. Nu exista argument logic care sa demonstreze spusele voastre..... mda.... cum ma asteptam )))))). Uitasem sa zic... steaua e mai buna pt ca a fost ciuca batailor in UCL, asta da argument logic.
                          Last edited by yrman; 23 March 2011, 18:29.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hai sa asteptam pana la paste, mancam un miel si mai vorbim.

                            Comment


                            • stiti care e faza, stelutele alea purtate pe maneca sunt cu siguranta mai putine decat alea verzi pe care le-ati vazut dupa fiecare meci din grupe

                              decat rusinea europei si ciuca batailor, carne de tun, ca nu ati facut nimic interesant in grupe (mai bine a jucat uimirea urziceni, CFR nu mai zic) mai bine joc in europa league sau ma uit la TV....e muuuuuuult mai bine!

                              asa ca joc de glezne!

                              a intrat si Tenorul aici....huuuuuuuuoooooooo, folcloristule , citeste cum poti!

                              Comment


                              • Oameni buni, dar voi cand visati seara la CL, uitandu-va la cerul senin, cate stele vedeti?

                                Apropo, ca m-am incalzit acu'. Prin EL, ce fapte de vitejie a facut Dinamo? Ca am un lapsus acum. Ati jucat vreodata primavara?
                                Last edited by mr.K; 23 March 2011, 18:42.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google