Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ziceaam doar din campionat, dar facem o exceptie pentru Lobont. Ca tot e rezerva acolo unde e. Iar il ia Razvanel la nationala.

    Comment


    • pai nu cred ca e convocat...oricum nu prea mai are loc de Pantilimon, Tatarusanu sau Lung The Second )

      Era super Lobont...dirija apararea, dirija toata echipa in teren, tipa la ei....se vede ca e de super-clasa!

      Comment


      • Asa-i, la tinut in priza apararea, se pricepe Pe mine ma enerva ca nu prindea nici o minge inalta. La nationala. La Dinamo, chiar imi placea cand nu le prindea si le boxa direct la adversar.

        Comment


        • destul de rar se intampla sa greseasca...iti spun sincer, ma simteam foarte in siguranta cu lobont la echipa! am pierdut titlul ala din cauza accidentarii lui acum 2 ani! era clar peste media din Romania!

          Comment


          • Acum sigur e tot peste media din Romania, dar sub valoarea anumitor portari.
            Mie unul mi-a placut Coman intotdeauna.

            Comment


            • Si mie imi place Dani Coman! Si cred ca este un baiat simtit!

              Comment


              • bai ce senzatie a facut echipa netionala aseara ....))mare noroc am avut ca sa terminat doar 2-1 noroc cu Goe ca era macel..dar asa se intampla cand joci cu lustrangii care nu au mai juta de secole pe la echipele lor de club
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Florescu rullez! Viitorul echipei nationale sta in el... viitorul, adica urna #4 valorica!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • sunt curios ce zice pch acum cand ne batem de la descult la descult cu feroe si luxemburg...si alte forte ale europei.....dar de majoritatea nationalilor sunt acum dinamovisti))))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Nu tin partea nimanui, dar nu'i vina dinamovistilor ca Mutu si Marica n'au prea fost in stare de nimic, Florescu e o cizma vulcanizata demn de alergat oile, si Alexa atipise un pic...

                      Marele "antrenor" Luce Jr. are o tactica de zici ca tocmai marcase in poarta Braziliei in finala CM cu 5 minute inainte de sfarsitul meciului... dar totusi ca sa arate ca el a mizat pe "cartea" atacului, l'a bagat pe Zicu in ultimele 6 minute... Genial (a se citi: jalnic)!
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Se pare ca a devenit o super-afacere sa antrenezi nationala :rezultate zero,lumea te huiduie ,te doreste demisionat ,iti iei clauza de reziliere destul de consistenta si dispari....

                        p.s. De ce vedeta noastra nationala (care e si bun cantaret uneori)Torje a jucat doar 60 de minute ? Era epuizat ?Asa agale mergea spre tusa parca era scorul in avantajul lui....

                        Comment


                        • Niste mediocrii...
                          Attached Files
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Ar merge la nationala un antrenor strain, de valoare. Dar, nu-s bani.
                            Ne intoarcem weekendul viitor la campionatul nostru celebru si valoros (a se citi, in mocirla).

                            Comment


                            • "Pleac-ai nostri,vin ai nostri noi ramanem tot ca prostii!".....urmeaza "derby-ul" codasilor! Atentie, vin fiarele din Luxemburg!
                              Last edited by tifosibt76; 28 March 2011, 11:47.

                              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                              Comment


                              • Luxemburg a invins recent Slovacia. Slovacia a fost la CM 2010.
                                Cand a batut ultima oara Romania o echipa mai puternica?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google