Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Sa inteleg ca ai fost o perioada un Caz Pierdut......se pare ca ai reusit cat de cat sa iti dai seama de realitati! Felicitari!)

    Cristi, in tabelul facut de tine, nu crezi ca trebuie sa mai pui o coloana unde sa treci rezultatul meciului? imediat dupa coloana in care ne prezinti meciul sa pui coloana rezultatelor
    Mai este o coloana ce nu apare in foto. Acolo pun 1, X sau 2 depinde de rezultatul meciului.
    Am sa-ti trimit excel-ul dar este la munca. Ti-l arunc maine .
    Forzza Steaua!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Da Cristi, ai intuit bine. Ieri am fost la serviciu.

      Uite acum pun si eu lista cu pronosticurile mele:

      Astra - Victoria Branesti - 1
      FC Vaslui - Urziceni - 1
      FC Brasov - Otelul - X
      U Cluj - Dinamo - 2
      FCM Targu Mures - Bistrita - 2
      Sportul - U Craiova - X
      FC Timisoara - Steaua - 1
      Pandurii Tg. Jiu - CFR Cluj - 2
      Rapid - Gaz Metan - 1
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Si azi esti liber. Si tii cu Timisoara.

        Comment


        • simt ca nu bate Timisoara...nu stiu de ce! ...cel putin nu o sa fie un meci usor! intra brazilianul ala in atac la stana, ala de e titular in nationala cariocas, nu retin numele, plus ca "baetii" joaca cu presiune, daca pierd si fac meci prost, Jiji il aduce pe Florescu si nu mai prind echipa neam!)))

          Comment


          • Timisoara nu va bate pentru simplu motiv ca n-au fata de campioni. Sunt aia care plangeau dupa atacantul minune Gigel Bucur.
            Poate nu i-a batut nimeni inca in campionat, dar prea merg la egal si nu la victorie in meciurile tari.
            Weekendul asta le stingem lumina. 8-1 le dam.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Si azi esti liber. Si tii cu Timisoara.
              )) sunt liber 3 zile, deci pot tine cu cine vreau!

              Dar nu e vorba de asta, am incercat sa pun pronosticuri realiste, nicidecum dupa preferinte. Nu ma incalzeste cu nimic daca bate Timisoara, dar ma simt mult mai bine daca pierde Steaua.

              Salut!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Nici eu nu cred ca Timisoara o sa bata. Presiunea o vad la ei, nu la stelisti. Sunt curios de Maicon cum o sa joace, daca va juca.
                Dinamo cred ca va da chix la Cluj, Niculescu sper sa va trimita bezele.
                Pana una alta, avem multe meciuri de vazut, urmeaza un maraton fain.

                Salut!
                Attached Files
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Dinamo le-a dat puncte in tur, doar nu sunt idioti sa le dea si in retur! ar fi pe fata! nu-i exclusa varianta meciului egal si la Cluj )...am incredere in Torje, ce a omorat pe cineva?!

                  Comment


                  • Referitor la Torje: doar bunul simt.
                    Ce a demonstrat asta pana acum de are atata aroganta? Sa ia hormoni de crestere, poate ajunge ca Messi.

                    Remember that:
                    Steaua e numai una.
                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.



                    Apoi declaratie Torje: "De fapt, ascultam "Vine vine Borcea cu spartanii"!
                    Si mincinos, piticu'.
                    Last edited by mr.K; 31 March 2011, 10:52.

                    Comment


                    • K, exagerezi! Totusi, micutul dinamovist banatean chiar n'a omorat pe nimeni
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Micutului dinamovist ii recomand un exemplu de urmat, pe profilul lui: AZ Alkmaar, Maarten Martens. Au varste apropiate. Dar alta atitudine.

                        Cand a jucat Steaua cu Alkmaar, s-a vazut ce inseamna extrema de valoare. La Torje evolutiile fluctueaza mult. Daca are fundas de viteza in fata, e mort.

                        M-am luminat si eu cine sunt aia 300 de spartani ai lui Borcea: atatia sunt de toti, conducere, spectatori, jucatori si neamuri la stadion.
                        Last edited by mr.K; 31 March 2011, 10:59.

                        Comment


                        • E bestial acel filmulet. Nu cred sa existe un tun mai mare decat acest video.

                          Ma bufneste si rasul!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • In locul lui jiji eu as da banii pe Torje. Chiar de n-ar juca un minut macar. Doar pentru ca a cantat asa frumos.
                            Daca ar mai da si gol impotriva lui Dinamo, i-as da prima un A7. Sa inlocuiasca A5-ul ala cumparat de borcica.

                            Comentariu de stelist cu mai multa imaginatie decat mine: Adunare generala la stadionul Stefan cel Mare. Rugam toti hingherii din Romania sa vina si sa isi faca treaba )
                            Last edited by mr.K; 31 March 2011, 11:14.

                            Comment


                            • In ghencea deja au sosit macelarii! Urmeaza taierea oilor/mieilor etc!

                              Torje, ma scos din minti cu tupeul nesimtit de la conferinta de presa a nationalei! eu am avut "norocul" sa am coleg chiar de banca(stateam mai mult singur in perioada aia) in liceu un baiat care juca fotbal la Dinamo, grupa 87! Nu vreau sa dau numele ca nu are rost! era prieten extrem de bun si este in continuare cu celebrul fiu vitreg al lui Udrea, acesta "juca" si el la Dinamo grupa 87! cand venea la scoala, era plin de arfe si fite si bombe in cap de te dureau mucii! tin minte ca la o ora de informatica a intrat si Udrea Jr si citeau sfidator chiar pentru profesor o revista...Penthouse!In acest Torje(care a schimbat de mult A5-ul cu un CLS placat cu aur) imi vad colegul, jur....aceleasi fite, aceleasi vorbe! Torje cica e "bazat" cu niste interlopi din Timisoara! Pai frate, daca ai ajuns la Dinamo, ai 20 de ani sau 21 ca nici nu stiu, incearca sa fi cat mai matur.....munceste si ajungi la o echipa buna de afara, sa fim seriosi, are talent, nu e Florescu! Dar educatia si mentalitatea de individ abia coborat din stejar il face sa fie asa cum e!
                              Last edited by PCH; 31 March 2011, 11:26.

                              Comment


                              • Cred ca al vostru conducator suprem mai degraba ii da o prima ca sa ramana la Dinamo. Sau au uitat stelistii cu seful lor si fularul rivalei . Ce mai strangea fularul ala in brate... mama mama....
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google