Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poza e facuta inainte cu 5 minute de inceperea jocului!
    Dupa cum se vede stadionul, pardon adapostul de comunitari era plin ochi , pana la refuz. Meciul a trebuit amanat!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • eu am alta, de aia intreb! mesajul e pentru vOI, da!
      Attached Files

      Comment


      • Penibil, a venit Mihnea pe la mine si m-a rugat sa-i imprumut un cearsaf. Cica nu "e" fonduri dom'le.
        I-am dat si-un "marcar" sa poata scrie omul cu ceva ca mi-a fost mila.

        Du-te mah nene la meci sa te-auzim schelalaind diseara!!!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Eu mereu vad asa stadionul vostru. Numai cu Steaua e mai plin. Si cand dati drumul la porti, sa intre homeless de prin zona.

          Comment


          • ai auzit si tu de Mihnea? in perioada aia vezi ca era Elias, si diferente le vedem acum!

            inseamna ca nu te uiti la meciurile lui Dinamo, am rupt 3-4 perechi de adidasi pe an la intrarile in stadion, ne calcam in picioare! la meciul cu steaua e normal sa il umplem, la cat de mult ii "iubim" vrem sa le aratam iubirea live! sa o simta bine

            Comment


            • Bah, lasa mah, nu mai fii suparat. Veti fi 193,2 comunitari la meci. Asta e, se-ntampla. Nici pt nea Ando nu va mai duceti ma? Ce pacat!

              Mihnea, Elias draci laci, totuna cu pamantul sunt.

              P.S. L-am vazut pe fan-ul ala inrait al vostru, ala de e mut. Bai dar urat face ma omule! Ti-e si frica de el!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Asa spera baietii astia de langa cimitir in fiecare an si tot timpul istoria se repeta . Chiar nu s-a saturat nici un stelist sa zica "meciul asta va rupem, va dam 10 15 ...etc" si la sfarsitul meciului Dinamo are cel putin un gol mai mult, in cel mai fericit caz se termina egal.

                FC STEAUA VS FC DINAMO
                123 MECIURI
                34 45 44
                VICTORII EGALURI VICTORII
                161 166

                15.10.2010 Liga 1 Etapa 11 Dinamo 2 1 Steaua C
                30.08.2009 Liga 1 Etapa 5 Steaua 0 1 Dinamo C
                08.05.2009 Liga 1 Etapa 30 Steaua 1 1 Dinamo C
                16.03.2009 Liga 1 Etapa 22 Dinamo 2 0 Steaua C
                31.10.2008 Liga 1 Etapa 13 Dinamo 1 1 Steaua C
                04.05.2008 Liga 1 Etapa 33 Dinamo 2 1 Steaua C
                24.11.2007 Liga 1 Etapa 16 Steaua 1 0 Dinamo C
                05.04.2007 Liga I Etapa 25 Steaua 2 4 Dinamo C

                am pus asa ca sa vedeti ultima victorie a voastra ))))))), oricum sunteti fanii amintirilor.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  ai auzit si tu de Mihnea? in perioada aia vezi ca era Elias, si diferente le vedem acum!

                  inseamna ca nu te uiti la meciurile lui Dinamo, am rupt 3-4 perechi de adidasi pe an la intrarile in stadion, ne calcam in picioare! la meciul cu steaua e normal sa il umplem, la cat de mult ii "iubim" vrem sa le aratam iubirea live! sa o simta bine
                  Deci in poza pusa de mine esti tu cu 3 prieteni.
                  Last edited by mr.K; 6 April 2011, 13:21.

                  Comment


                  • Originally posted by yrman View Post
                    Asa spera baietii astia de langa cimitir in fiecare an si tot timpul istoria se repeta . Chiar nu s-a saturat nici un stelist sa zica "meciul asta va rupem, va dam 10 15 ...etc" si la sfarsitul meciului Dinamo are cel putin un gol mai mult, in cel mai fericit caz se termina egal.

                    FC STEAUA VS FC DINAMO
                    123 MECIURI
                    34 45 44
                    VICTORII EGALURI VICTORII
                    161 166

                    15.10.2010 Liga 1 Etapa 11 Dinamo 2 1 Steaua C
                    30.08.2009 Liga 1 Etapa 5 Steaua 0 1 Dinamo C
                    08.05.2009 Liga 1 Etapa 30 Steaua 1 1 Dinamo C
                    16.03.2009 Liga 1 Etapa 22 Dinamo 2 0 Steaua C
                    31.10.2008 Liga 1 Etapa 13 Dinamo 1 1 Steaua C
                    04.05.2008 Liga 1 Etapa 33 Dinamo 2 1 Steaua C
                    24.11.2007 Liga 1 Etapa 16 Steaua 1 0 Dinamo C
                    05.04.2007 Liga I Etapa 25 Steaua 2 4 Dinamo C

                    am pus asa ca sa vedeti ultima victorie a voastra ))))))), oricum sunteti fanii amintirilor.
                    O sa spunem ca va dam 20 de-aici inainte sa va saturati.

                    Las ca si voi ati avut vreo 11 ani fara victorie in Ghencea, stai relax.

                    Si nu, n-am obosit sa spunem ca va rupem capu' . Nu va vad bine deloc anul asta. Sincer.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Eu4yas View Post
                      Bah, lasa mah, nu mai fii suparat. Veti fi 193,2 comunitari la meci. Asta e, se-ntampla. Nici pt nea Ando nu va mai duceti ma? Ce pacat!

                      Mihnea, Elias draci laci, totuna cu pamantul sunt.

                      P.S. L-am vazut pe fan-ul ala inrait al vostru, ala de e mut. Bai dar urat face ma omule! Ti-e si frica de el!
                      cine ma, Mutu? e bolnav saracu! daca nu era ala, eu nu mai eram printre voi, serios!

                      Originally posted by mr.K View Post
                      Deci in poza pusa de mine esti tu cu 3 prieteni.


                      Pau, normal ca nu ne vezi bine daca sunteti in namol sa nu zic rahat pana la gat...ti-a intrat si in ochi!

                      Comment


                      • Da ma ala mut. Bai da' ce sunete scoate saracu de el. Cred ca sta pe la Jilava pe undeva ca ma intalneam cu el pe Giurgiului.

                        I-a spus unu odata in tramvai m..e dinamo si era gata sa-l omoare pe-ala. Vai!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • eram in liceu si am fost sa imi ridic abonamentul de la stadion....ploua, era urat rau afara si aveam gluga pe cap, eu pustan aveam mintea la altceva si dau sa traversez bulevardul sa cobor la metrou..am trecut primul sens al bulevardului si am ajuns pe linia de tramvai....deci aveam gluga pe cap! frate, simt o mana in spinare care ma trage si poc tramvaiul in fata mea ...era Mutu frate, mi-a salvat viata asta umila! sa-i dea dumnezeu sanatate! L-au batut niste stelisti ordinari (imi cer scuze pentru pleonasm)....cum sa bati ma omul ala? scarbele dreacu!

                          Comment


                          • PCH:Pai tu erai cu: la meci nu-i ca la teatru.
                            Nu e, dar pana la un punct.
                            Ultrasii sunt de obicei frustrati in toate aspectele vietii care decarteaza in ziua meciului tot ce aduna la nerealizari.

                            Comment


                            • l-au batut pe strada, in oras! nu era meci, nu era nimic! scuzati pleonasmul, inca o data! eventual rog in moderator sa stearga unul dintre cele doua cuvinte

                              Comment


                              • Hai ca la doua incepe meciu. Forzzzaa Gazu'!

                                Deci de cand am facut tabelul ala, am inceput sa ma bucur si la golurile Branestiului!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google