Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ultima ora: S-au vîndut doar 150 de bilete pentru meciul cu Braşov!

    Eşecul cu Brasovul, in 2009, a însemnat neparticiparea directă în grupele Champions League şi, automat, o pierdere de aproximativ 10 milioane de euro. Cristi Borcea nu a mai rezistat tensiunii la acel meci, iar la pauză a intrat în vestiar, spărgînd cu pumnul un geam! Cioburile i-au atins piciorul, tăindu-se destul de urît.

    Diseara iar curge sange de caine.

    Comment


    • daca asta seamana cu borcea eu sunt dalmatian!
      Attached Files

      Comment


      • Uite un comentariu din tabara voastra:

        "Cristi Borcea a vrut să producă un şoc la pauză şi a încercat să intre prin uşa vestiarului. Din păcate s-a tăiat, dar asta e natura românului", a comentat atunci Cornel Dinu.

        Uite ce veseli erau cainii dupa meciul cu Brasov.

        Un fost rapidist va consola. (Maldarasanu). Rau ati ajuns.
        Attached Files
        Last edited by mr.K; 6 April 2011, 13:57.

        Comment


        • Borcica saracu nu stia ca daca vrea sa intre in vestiar trebuie sa apese pe clanta.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • nu e normal sa fie suparati, dupa pierderea titlului cu DINAMO, echipa obisnuita si obligata sa castige acest trofeu?! daca erau jucatori la "alde" steaua sau pandurii intelegeam ca fugeau la vestiare sa se schimbe si sa plece in club cu cine stie ce bombe!

            Comment


            • Astia beau si canta acasa: Steaua e numai una!
              Buni baieti.

              Comment


              • Normal, cu totii stim ca dinamovistii beau si canta-n baie. Steaua eeeee ....

                L-au eliminat pe unu de la Tg. Mures! Uraaaaaaaa!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Daca Mediasul merge bine, Dinamo ramane si in afara Europei.

                  Exemplu de ipocrizie:

                  Uhrin: "Nu îmi doresc un rezultat anume la Oţelul - Vaslui, mă interesează doar echipa mea".

                  Si mai sunt o groaza care nu recunosc faptul ca-s cu sufletul la gura sa piarda altii puncte.
                  Timisoara cred ca va termina pe locul 4 la ce valoare au. Asa-i cand cumperi fost dinamovisti, ca Alexa ala cu par in ochi.

                  Vad ca si-a luat iar ban Cristi. Te sustinem, nu ceda, Brasovul va castiga.
                  Last edited by mr.K; 6 April 2011, 14:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post
                    Normal, cu totii stim ca dinamovistii beau si canta-n baie. Steaua eeeee ....

                    L-au eliminat pe unu de la Tg. Mures! Uraaaaaaaa!
                    Ai luat ban....uuurrrrrraaaaaaaaaaaaaa ...tu si cu BECALI, becaliotule ce mai trambitati asa mult si fara noima!

                    cat o fi scorul la aia?

                    MrK ,uiti un aspect important, Dinamo este castigatoarea cupei anul asta!

                    Comment


                    • Mr.K vezi pe pagina anterioara. Am pus eu niste cifre

                      Eu4yas o sa ne raspunda data viitoare, momentan e in concediu.
                      sigpic

                      Comment


                      • yrman, eu privesc in viitor, in disputa cu Dinamo. Acusi trecem de statistica aia. Ramane prezentul si viitorul, va dam in 15 meciuri fara sa luati decat maxim 3 puncte din remize si gata.
                        Priviti si voi in viitor, spre o UCL castigata de Dinamo, nu va multumiti cu linia favorabila de clasament vis-a-vis de Steaua.

                        Gaz Metan - Tg. Mureş 0-0-final. Bafta au astia de la Tg. Mures, ceva de speriat.
                        Last edited by mr.K; 6 April 2011, 16:01. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • acelasi lucru vi-l spun si eu, visati si voi sa castigati o UCL si nu mai fiti frustrati ca va arde Dinamo GRAV! cand o sa castigati un trofeu european, o competite din zilele noastre, nu cum era atunci din 3 meciuri aveai 2 cupe atunci sa vorbiti...castigati voi iar una si nu mai spun nimic de steaua! de ce nu castigati inca una? de ce nu iesiti macar din grupe daca va credeti asa mari? huuuuuoooooo )
                          Last edited by PCH; 6 April 2011, 16:12.

                          Comment


                          • Nici macar de-ala nu aveti. E schimbat numele in prezent, cupa are aceeasi valoare. Ba chiar mai mica. Acum pot castiga cupa si echipele care nu-s campioane in tara lor.
                            Atunci participa doar crema, acum intra si de-alde Villareal. Pana si Timisoara a participat la calificari. Altadata astepta randul, sa iasa campioana first.

                            Comment


                            • juca crema? alea cu care jucati voi erau crema? vreau si eu doua exemple de super echipe, CREME pe care le-ati batut voi....in acea competitie super puternica!


                              1-0 astra....Miranda!

                              Comment


                              • Toate echipele participante in CC erau campioane. Cele mai bune in campionatul lor. Am invins tot ce ne-a iesit in cale. Ce trebuia sa facem mai mult?

                                Parca vad ca o fura TM. Toti astia aruncati de la Dinamo dau goluri in alta parte. Eventual chiar lui Dinamo, vezi vichendu' trecut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google