Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goooooooooooolllllllllllllll, 1-0 pt Astra!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • @eu4yas Vad ca te-ai "dezbatut" din cuie. A fost ban pe termen scurt?
      Diseara sa fii bland cu PCH, ca presimt ca Dinamo o sa dea rasol. Cred ca se duce si la meci, cand a auzit ca nu-s decat 150 de bilete vandute, merge el si cumpara vreo 50 macar, sa ridice statistica.

      Comment


      • Eh, pai mi-am facut prieten pe-un moderator care tine cu Germania , si io cu Spania, si-apoi de cand s-a terminat Campionatul Mondial suntem numai in relatii cordiale .
        Glumesc, se joaca darkside cu mine .

        Se-aude ca sunt 151 de spectatori diseara deja !

        0-1 la pauza la Timisoara.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • off: tonul meu de apel la mobil e: Darth_Vader_Call

          Daca bate Astra sau face egal, diseara beau 2 beri in plus.
          Daca Dinamo o ia sau face egal, dau cep si la niste vin si maine imi iau liber.
          Last edited by mr.K; 6 April 2011, 17:04.

          Comment


          • astra are 2 acuma, fortza steaua )

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post

              MrK ,uiti un aspect important, Dinamo este castigatoarea cupei anul asta!
              voi nu sunteti in stare sa castigati nici cupa Danone )
              Am auzit ca cei de la NASA vor veni la voi pe stadion sa faca niste experimente. Cica, este o groapa in afara atmosferei
              Last edited by Mario Popa; 6 April 2011, 17:44.
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • poli timisoara - astra scor 2-2 , suntem pe locul
                sigpic #

                Comment


                • ca bine zici mr.k. toate ca toate vedem la final ce si cum, pana atunci ne uitam la circul din teren si din afara lui....

                  Comment


                  • Pe mine, m-ar bucura sa nu mai cumpere nimeni nici un pachet de la liga....sunt de ajuns 3 catastrofe pe etapa la tv.....
                    Sincer, mai bine ma uit la Udinese - Lazio sau Sunderland - Man. City decat sa ma mai uit la descultii astia care zic ca joaca fotbal si au pretentii de genul Cavanni, Bale sau Altintop si lista poate continua.
                    marii nostri asa zisi jucatori sunt comparat cu MARI vedete de afara sau cum vine un stranier...wow: Ronaldo al Serbiei, Messi al Bulgariei si tot asa....dar, cei de afara de ce nu zic despre Ribery: Torje al Romaniei etc.....ii ridicam in slavi si ei nu au habar de capul lor....
                    Ai nostri se cred mari valori si abia bat niste chelneri, dar ei sunt vedete, vor la Euro. Pai imi faceam echipa dintre prieteni si ii bateam si noi pe aia, nu cu scorul ala, dar ii bateam, chiar si cu 1-0.
                    Hai ca va plictisesc si nu vreau sa-mi sariti in cap.
                    Last edited by Mario Popa; 6 April 2011, 18:31.
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • diseara evitati asa:

                      petricani, tei, stefan cel mare, obor, floreasca, dorobanti....este FULL.....320.854 de oameni roiesc in jurul Templului Foltbalului Romanesc!

                      2-2...super tare Timisoara!

                      Comment


                      • PCH: ai fumat ceva??
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          diseara evitati asa:

                          petricani, tei, stefan cel mare, obor, floreasca, dorobanti....este FULL.....320.854 de oameni roiesc in jurul Templului Foltbalului Romanesc!

                          2-2...super tare Timisoara!
                          multumim frumos
                          sigpic #

                          Comment


                          • de ce mario? nu vreau sa castige otelul sau vaslui campionatul! (de steaua nu poate fi vorba)

                            Comment


                            • ce i-am ghicit pe bragadiru lighting
                              PCH mai bine otelul decat astia.
                              sigpic

                              Comment


                              • ce-i "tare" la tm? ca i-a condus astra cu 2-0? in locul lui inacu as da afara acum antrenorul, directorul sportiv, directorul tehnic si juma' din echipa. poole de campioni cu ifose. sa vedeti cate batai or sa-si ia si cum saracii or sa fie furati de arbitrii. la fel ca steaua, care joaca ce joaca si poli, adica nimic, dinamo care joaca nimic la puterea -infinit si otelul care cat mai poate aranja ceva mai ia puncte, cand se termina banii, mai iau si aia spanac si fasole...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google