Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Las' ca va calca "agricultorii" lui Porumboiu, Wesley si Adaylton prima oara.
    Fara 3 boabe incasate nu scapati. Pana isi face Alexe stangu' ala, cred ca o schioapete si de dreptu'. Echipa de "sperante" ce sunteti.
    Cat despre UCL: cu exceptia Barcelonei, unde antrenorul are o relevanta mai mica decat jucatorii, in rest s-a vazut unde unde un antrenor bun face diferenta, la loturi sensibil egale ca valoare. Fergusson la MU, Ralf Rangnick la Schalke, Mourinho la Real.
    In partea opusa: Leonardo care-i vax indiferent ce lot ar avea, Ancelotti la Chelsea (pacat de banii de acolo), Lucescu la Minerul Donetk (pacat de bani si acolo).
    P'ala de la Tottenham, Harry Redknapp, nu-l mai pun, echipa lui nu se putea pune cu Real.
    Last edited by mr.K; 7 April 2011, 11:22.

    Comment


    • da, fara 7 boabe, aveti asta in sange, fara 12 nu scapati si cand colo va calcam pe cap de 12 ani! nu merge chestia asta, avem psihic bun! vorbim de DINAMO BUCURESTI!

      Comment


      • Dinamo sa cumpere bilete si sa viziteze Ghencea. Ce vor vedea in sala de trofee ii va motiva si vor castiga campionatul pentru a intra direct in grupele UCL.

        Comment


        • pch, nu am nimic cu tine, nu te cunosc personal, dar esti doar un dinamovist frustrat, sincer.

          Comment


          • daca nu ma cunosti, atunci veziti de treaba! ca nu am chef de cartonase pe aici!

            MrK, vorbim dupa meciul direct sau la sfarsit...vedem ce si cum ;)

            Comment


            • @geo, PCH e un dinamovist sincer, trup si suflet langa echipa lui.
              Atat ca aia il dezamagesc in permanenta.

              Comment


              • el nu intelege (nu poate) caterinca noastra!

                pau, ai editat excelul ala? iar esti pana la gat in programele? )

                Comment


                • N-ajungea o formula:=IF(C37=$D37;1;0)?
                  Si la PCH :=IF(C37=$D37;0;0)?
                  Last edited by mr.K; 7 April 2011, 11:50.

                  Comment


                  • Iar frustrare??? Ca steaua si-a luat la scor de neprezentare si noi am batut Brasov-ul. )

                    @geo_ultras presupun ca esti stelist. Vezi cu 2 pagini in urma o comparatie. Si nu incepe cu amintirile de acum 50 de ani ca ne-au plictisit altii cu ele deja. . Cum frate sa nu bati echipa cealalta de un car de vreme si sa te lauzi ca esti mai buna decat ea? Unde e logica?
                    Last edited by yrman; 7 April 2011, 11:54.
                    sigpic

                    Comment


                    • Devenea prea mare diferenta fata de Dinamo, daca bateam Brasovul. Vrem sa fie mai interesant de Paste. Oricum nu mai pupa niciuna locul 2.

                      Comment


                      • lasa-i ma, ca noi suntem frustrati si eu au sechele fizice si psihice, sunt mediocrii, eu cel putin nu am pretentii! )

                        Comment


                        • Originally posted by geo_ultras View Post
                          pch, nu am nimic cu tine, nu te cunosc personal, dar esti doar un dinamovist frustrat, sincer.
                          Originally posted by PCH View Post
                          daca nu ma cunosti, atunci veziti de treaba! ca nu am chef de cartonase pe aici!

                          MrK, vorbim dupa meciul direct sau la sfarsit...vedem ce si cum ;)

                          PCH..Geo este baiatul cu Loganul ala visiniu 1.6 16 V..la care ia schimbat Fugulet rotile de tabla cu alea de aliaj Sambata asta la Polivalenta!

                          Asa ca il cunosti si tu pe el,,dar nu stiu daca te cunoaste el pe tine.

                          Comment


                          • Am curajul sa pun un pariu cu Dinamovistii! Oricum si oriunde la sfarsitul campionatului asta Steaua va fi peste Dinamo...se prinde cineva...simbolic...
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • Asa simbolic ca intodeauna..oricum STEAUA este peste dinamo !

                              Comment


                              • Originally posted by dany_uhp View Post
                                Am curajul sa pun un pariu cu Dinamovistii! Oricum si oriunde la sfarsitul campionatului asta Steaua va fi peste Dinamo...se prinde cineva...simbolic...

                                se prinde...se prinde! sunt femele corora le place deasupra!

                                Marian, tu mergi cum poti!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google