Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by yrman View Post
    Iar frustrare??? Ca steaua si-a luat la scor de neprezentare si noi am batut Brasov-ul. )

    @geo_ultras presupun ca esti stelist. Vezi cu 2 pagini in urma o comparatie. Si nu incepe cu amintirile de acum 50 de ani ca ne-au plictisit altii cu ele deja. . Cum frate sa nu bati echipa cealalta de un car de vreme si sa te lauzi ca esti mai buna decat ea? Unde e logica?
    Parca-mi aduc aminte de o situatie cand Dinamo o fura de la Urziceni toata ziua, dar hey, Dinamo era mai buna. Palmaresul, fanii, orice era bun ca motiv.

    In cazul Stelei e simplu: numarul trofee interne si internationale, fanii, recunoasterea pe plan european. Aveti vreun fanion dat la vreun meci oficial care sa fie pe alt continent acum?
    Nu va grabiti cu raspunsul, la Cupa Oraselor Targuri nu participau echipe din America de Sud.
    Last edited by mr.K; 7 April 2011, 12:11.

    Comment


    • Daca sunt voi asa de tari si mai precum sustineti de ce mama naibii Dinamo v-a batut pe unde v-a prins overall ca sa nu mai zic in ultimii ani, cand a facut instructie cu voi? Chiar e nevoie sa pun statistica aia la fiecare post?
      sigpic

      Comment


      • E vorba doar de ultimul timp. Orice echipa are nevoie de cate o pauza, chiar si Milan.

        De la Paste incepe perioada voastra proasta. Care se va prelungi vreo 10 ani. Incepe dictatura Stelei.

        Daca stau si ma gandesc, palmaresul international al Unirii Urziceni e mai bun ca al vostru, ca ei nu au participat in cupe expirate cum ziceti voi, acum nspe mii de ani, ci au facut puncte bune recent, in UCL.

        Comment


        • Pe ce baza afirmi ca incepe "hegemonia" voastra? ....CONCRET si FERM!

          Inseamna ca este NET superior si fara de al vostru, ei spre deosebire de voi au adus puncte, nu au pierdut rusinos! ati avut un singur punct in grupa, ati fost DECLARATI IN MOD OFICIAL PE SITEUL UEFA cea mai slaba echipa din competitie! dar voi tot trancaniti

          Comment


          • Ai un pic rabdare pana de Paste. Cred ca vom avea multe de povestit in urmatorii 10 ani pe tema asta.

            Comment


            • Da' tu pe ce baza afirmi ca dinamovistii sunt cei mai rasariti de pe meleagurile noastre? De unde si pana cum?

              Yrman, pe cuvantul meu, o tii totuna si buna ca ne-ati batut, am spus noi ca nu? Da dom'le in ultimii ne-ati batut, corect, dar vitrina voastra cu trofee cum e fata de a noastra?
              Ati terminat voi de-asa multe ori mai sus decat noi in clasament?
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Pai din statistica aia eu inteleg ca voi ati avut o perioada prosta de cand s-a infiintat clubul. In total avem cu 10 victorii mai mult decat voi.
                sigpic

                Comment


                • MrK imi place de mor optimismul tau

                  pau, vitrina noastra este la fel de plina, avem destule cupe si campionate si nu castigate cu valize sau ceausesti, da?!
                  pe ce baza spun, imi dau seama dupa fata omului ca tine cu steaua ma! te iau de mana in berceni si iti arat un exemplu concret cand vrei! in COMUNA...si ca sa fiu sincer tu nu ai fata de stelist!

                  da, am terminat si la peste 20 de puncte fara de voi ma....am dat 10 puncte la locul 2! nici real madrid nu face asa ceva! am avut 10 victorii pe linie ma...10 meciuri CONSECUTIVE in care nu am primit gol, in poarta era Fane Preda(te iubim sa ne dai o sticla de vin), am intors un 3-0 in deplasare, meci in europa! mai vrei? am batut TUR - RETUR atat Rapid cat si Steaua in acelasi campionat, am luat EVENTURI garla dupa 2000, eu vorbesc de era asta, nu paleolitic! de aici reiese o oarecare HEGEMONIE si asa cum a spus MrK, orice echipa mare trebuie sa aiba si o perioada mai slaba, exemplu Real, Milan!
                  Last edited by PCH; 7 April 2011, 13:15.

                  Comment


                  • Originally posted by yrman View Post
                    Pai din statistica aia eu inteleg ca voi ati avut o perioada prosta de cand s-a infiintat clubul. In total avem cu 10 victorii mai mult decat voi.
                    Pai rezulta ca am fi infiintati de 5 sezoane.

                    Originally posted by PCH View Post
                    Pe ce baza afirmi ca incepe "hegemonia" voastra? ....CONCRET si FERM!

                    Inseamna ca este NET superior si fara de al vostru, ei spre deosebire de voi au adus puncte, nu au pierdut rusinos! ati avut un singur punct in grupa, ati fost DECLARATI IN MOD OFICIAL PE SITEUL UEFA cea mai slaba echipa din competitie! dar voi tot trancaniti
                    Pai daca stau si ma gandesc, victoria de la Kiev, egalul de la Bucuresti, egalul de la Lyon = 1 punct.
                    Mai, da le ai cu aritmetica doar cand scoti in fata Dinamo.

                    Apropo: nu va mai mandriti cu Lucescu?

                    LE: Pana si Ando a recunoscut in interviu ca ati castigat cu sansa aseara. Nu trebuie sa ma crezi pe mine.
                    Last edited by mr.K; 7 April 2011, 13:18. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Esti un fel de voodoo tu ma. Numai baliverne. Clar esti neargumentat!

                      Si auzi, hai mai lasa-ma cu Ceausescu te rog io frumos. Chiar ne spui de fiecare data aceleasi lucruri? Voi ati fost aia dusi in lagare si noi verii lui Hitler sau cum?
                      De multe ori ai spus treaba asta si am impresia ca tu chiar crezi in ea! Daca da atunci spui numai baliverne.

                      Domnilor stiti foarte bine ca atat Steaua cat si Dinamo au fost doua echipe departamentale.

                      Asadar te rog eu frumos nu incerca sa induci lumea in eroare ca poate mai sunt copii care mai citesc forumul si chiar te cred pe cuvant.
                      Legat de valize, sa nu-mi spui ca alde Dinamo sunt curati ca lacrima si Gigi e cel mai murdar om???????
                      Voi sunteti Cenusarese????????????
                      Apropo, Badea parca este chiar in familia Ceausista nu?????????????

                      M-ai disperat ca am furat noi, am facut noi, am dres noi. Ce gandire e asta???????? De unde vorbesti tu???? Din auzite????

                      Pana una alta vitrina noastra de trofee este mai plina decat a voastra, cenusareselor!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce vitrina? Ei tin trofeele in debara, ca le e rusine ca n-au destule.

                        Comment


                        • o fii limba romana, limba straina pentru mine dar "cu 10 victorii mai mult" nu arata in nici un caz faptul ca steaua s-a infiintat acum 5 ani ;) , dar na ce sa spuna si stelistii cand statistica ii bate ))))
                          Legat de perioad voastra de "dictatura" inseamna ca o sa putem purta discutia asta in cel mai fericit caz vreo 3 ani, daca se intalnesc cele doua echipe in toate competitiile posibile si imposibile si in cel mai realist caz probabil niciodata.

                          eu4yas eu ti-am mai explicat o data. cum e posibil sa zici ca esti mai bun decat cineva daca ala te bate de te asculta cu urechea?
                          Vrei sa iti dau iar comparatia aia cu masinile?
                          tu il bati pe pch la liniute, pch ma bate pe mine si eu pe tine, in concluzie tu esti mai bun ca mine pentru ca il bati pe pch. Ma depaseste logica asta.
                          Last edited by yrman; 7 April 2011, 13:25.
                          sigpic

                          Comment


                          • dupa postul lui eu4yas decid sa nu mai postez aici, speram sa pot purta o discutie logica, realista....el imi contrazice si faptul ca masina mea e alba, poate o vede gri! cum frate sa nu cred ceva cand e REAL, palpabil...

                            nu stiu daca am apelat la valize, momentan voi ati aparul in presa, filmati cu toate alea! brichete, valize etc etc

                            asta e ultimul post aici, DARK, daca citesti rog sa imi dai ban 2 saptamani sau cat consideri tu la urmatorul meu post!

                            nu am cu cine! vai, citesc si nu imi vine sa cred! pau, sper ca e caterinca!
                            Last edited by PCH; 7 April 2011, 13:25.

                            Comment


                            • Originally posted by yrman View Post
                              Pai din statistica aia eu inteleg ca voi ati avut o perioada prosta de cand s-a infiintat clubul. In total avem cu 10 victorii mai mult decat voi.
                              Pai daca perioada a fost proasta de la infiintare, inseamna 10 victorii din 10 meciuri= 5 sezoane x 2 meciuri.
                              Adica nu v-am batut niciodata.

                              Comment


                              • Mama mama mama mama!

                                Yrman te rog eu spune-ne si la trofee cum stam????????????

                                PCH, ce discutie logica si realista vrei tu cand ne spui ca Dinamo e cea mai tare? De unde si pana cand? Unde e logica? N-o vad!

                                Asociezi Dinamo cu Real Madrid? Ce-ai facut ai intors 3-0 si apoi ce-ai facut? Mai omule va legati doar de anii care va plac voua, atat!
                                Last edited by Eu4yas; 7 April 2011, 13:27.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google