Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De vina sunt culorile ros-albastre.

    Comment


    • Zici ca'i agentia lu' Jiji va aduce asta la sapa de lemn
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • nu gasesti pe tot stadionul ghencea tehnologie cata are o sapa de lemn!

        Comment


        • Buna si sapa de lemn,,la Dinamo nici coada numai are..nici la sapa nici la c^r..coada

          Comment


          • Inseamna ca nu sti ca stadionul Dinamo e in PLIN CENTRU....pe Floreasca, Dorobanti...etc..etc! marian scrie pentru posturi!

            Comment


            • Ce sapa de lemn, eu am ramas cu coada, ca am vandut deja sapa sa acopar datoriile de la etapa trecuta.

              A, se dau bani pentru posturi? Gata, imi iau concediu atunci sa ies din gaura. Sa ajung si eu in buricul targului Bucale, in groapa.
              Last edited by mr.K; 13 April 2011, 15:04.

              Comment


              • PCH, da'i ma report... pai ce e aicisha, Ghencea? Bine ca a plecat ala mic, finu'...
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Inseamna ca nu sti ca stadionul Dinamo e in PLIN CENTRU....pe Floreasca, Dorobanti...etc..etc! marian scrie pentru posturi!
                  Te mandresti cu asta nu? Aoleuuuuuuuuu!!!!

                  Vezi ca ai facut o mare gafa, ai scris stadion, ala e cotet ma baiatu'.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Inseamna ca nu sti ca stadionul Dinamo e in PLIN CENTRU INTR-O GROAPA DE GUNOI....pe Floreasca, Dorobanti...etc..etc! marian scrie pentru posturi!
                    Scriu ca sa te atac pe tine dusmanule

                    Comment


                    • nu ma mandresc cu asta, e purul adevar...noi pe dorobanti, vOI pe camp! si nu am eu vina ca TOATE stadioanele arata asa...suntem in Romania! parca ghencea o fi ultima fitza! e mult mai naspa decat al nostru! darapanatura dreacu! doar tabela si doua anexe de la noi fac cat tot stadionul si imprejurimile voastre! cand va aud cu stadionul mor...atotstiutorule pau, ai vazut ce stadion are sahtior? mergi cum poti ca esti in offside!

                      Comment


                      • Du-te mai baiatule de-aici.

                        Numai o poarta valoreaza cat ghereta vostra de vandut ziare!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • tu nu ai fost in VIATA TA la macar 150 de metrii de un stadion de fotbal si ai tupeul obraznic sa vorbesti! penibil, BECALIOT ce sa ii ceri! fac, dreg suntem mari, pana la paste suntem lideri si acum.....dau afara, prosti suntem varza! asta este steaua, asa echipa, asa patron, asa club, asa "suporteri"! Mergi cum poti!))

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            nu ma mandresc cu asta, e purul adevar...noi pe dorobanti,INTR-O MARE GROAPA DE GUNOI,,RECUNOSC,,SUNTEM GUNOIERII DIN DORABANTI SI FLOREASCA !
                            Bine ca recunosti asta pch..macar atat sa faci si tu!

                            Comment


                            • Stefan Babanu' cred'ca incape intr-o magazie din Ghencea.

                              Comment


                              • mariane, poate te trezesti cu un cartonas sau o dunga peste nume circa 2 saptamani sa vezi ras atunci! daca asa sunteti voi, credeti ca toata lumea e la fel?

                                voi nici stadion nu aveti ma....anu trecut in toamna va dadeau aia afara ma! si vorbesti...veneati la chiajna si jucati aici...sau la buzau! PENIBILILOR! )))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google