Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bah, io cred ca tu de-abia iesisei in lume cand am fost io pe stadionul ala, pardon, ghereta. Am fost la un Dinamo - Brasov, Prunea in poarta, prin 90 si ceva.
    Ce tot indrugi acolo balarii.
    Ia gol Prunea si tipa Halagian la el, Pruneaaaaaa, fiti-ar bosogii ai dreacu , cand a iesit o baba la geamul spitalului ca nu poa' sa doarma.
    Taci din gura aia!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Dusmanule,,ce ai mah cu mine???
      Vad ca postezi si in alta parte dupa mine,,cei ai tu cu posturile mele???
      Tu de ce postezi??
      Ai vreo problema ca Steaua e mai buna ca Dinamo la orice ora din zi si din noapte si ai tabart pe mine cu "gura"??..Paraciosule

      Comment


      • PAU, taci dreacu! 90 si ceva poate sa insemne si 99 prietene! stiu ca toti stelistii in adancul sufletului tind catre mai bine deci catre Dinamo....stiu multi care se imbraca in alb-rosu, care merg pe Dinamo etc etc! eu nu am fost si nu o sa merg nicioadata pe Ghencea decat in calitate de OASPETE al echipei Dinamo! Eu nu sunt cetatean ca tine!


        daca steaua e mai buna ca Dinamo, asa cum spui tu mariane, inseamna ca Loganul e mai bun ca noul 535i dupa tine! HAHAHAHA

        Comment


        • Bai baiatule, am spus Halagian antrenor, iar delirezi?

          Du-te si lasa-ne cu groapa, gaura, ghereta ta. M-am dus cu unchimiu acolo ca mi-era frica sa fumez prin cartier sa nu ma prinda ai mei!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Zi ma, in CE AN ai avut tu onoarea si deosebita placere sa mergi pe Dinamo (daca te-as prinde pe acolo...MAMA daca te-as prinde pe stadion) ? ...mincinosule! asa faceti mereu, aveti gura bogata dar cand trebuie sa dovediti concret cu cifre....va dati cu barca la debarcader, sa citez un uom!

            Comment


            • Finule..ce are mah dusmanul de pch cu noi..ne ataca pe toate fronturile?
              Nu poti sa ii dai vreo replica ca el,,,""gata postati pt posturi""...

              Comment


              • Ai cuvantul meu de onoare ca m-a dus unchimiu acolo.

                http://ro.wikipedia.org/wiki/Florin_Halagian

                Na, tu nici nu stiai sa mergi in picioare atunci!

                @Nasule

                Da din gura aiurea si el nici nu stia sa vorbeasca!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Mariane, esti offtopic! aici se discuta despre super campionatul intern de fotbal si chestii aferente nu cata telina pui la fasolea scazuta! meriti cartonas dupa cartonas!

                  Diseara astept o cascada de goluri in poarta stelei...asa obosesc si galatenii aia, poate scoatem si noi macar un 3-0 sambata!


                  Asta o tine cu Halagian....se lauda ca a fost si el in 1991-1992 sa vada CAMPIOANA la lucru! bravo ma, ai potential! daca esti interesat te poti inscrie la un curs de reeducare, CAINE te fac!

                  Comment


                  • Ia verifica mah cand a jucat cu Brasovul in Stefan cel Mare, stiu sigur ca era zapada pe jos, aveam si niste tenisi in picioare de-mi degerase.

                    Macar stiu sigur ca am fumat acolo un pachet intreg de BT!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Diseara astept o cascada de goluri in poarta stelei...asa obosesc si galatenii aia, poate scoatem si noi macar un 3-0 sambata!
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Diseara astept o cascada de goluri in poarta stelei...asa obosesc si galatenii aia, poate scoatem si noi macar un 3-0 sambata!
                        Eu aştept unul singur care să aducă victoria Oţelului !
                        Skypee™

                        Comment


                        • Cat poa' sa minta Eu4yas, vaaaaaaai!...in 1991 a fost el pe Dinamo, vezi duamne ca nu putea fuma decat acolo! ati auzit o scuza mai penibila ca asta...dar totusi amuzanta? si mai mult de atat, a fumat un pachet intreg de BT! atentie, in 1991 a facut toate astea.....fac pariu ca te uitai la tenesi si nu realizai ca esti incaltat cu stangu in dreptu ma! huuuooooooooooo

                          Skypee...eu astept MULTE!
                          Last edited by PCH; 13 April 2011, 15:35.

                          Comment


                          • Io in 1991 fumam LM.

                            Halagian nu stiu ce fuma.

                            Apropo, stie careva ce fumeaza Moti?
                            Last edited by mr.K; 13 April 2011, 15:41.

                            Comment


                            • Ai cuvantul meu de onoare ca nu mint cu nimic pustiule.

                              Nu mai face galagie ca te zbati aiurea. Ce rost avea sa te mint?

                              Pacat ca nu ma crezi dar chiar am fost.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Pch...vezi ca este Bear Grills pe Discovery...si cam asa se zbate Dinamo in acest campionat,ca ala...sa supravietuiasca si sa ajunga si ei sa joace in UCL.
                                Si mai lasa Bt-ul lui Finu in pace si tenisii lui,,ca aici esti OFF!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google