Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Apropo, stie careva ce fumeaza Moti?
    Ce fumeaza si Cr Tanase...Viceroy rosu, parca!

    Originally posted by Eu4yas View Post
    Ai cuvantul meu de onoare ca nu mint cu nimic pustiule.

    Nu mai face galagie ca te zbati aiurea. Ce rost avea sa te mint?

    Pacat ca nu ma crezi dar chiar am fost.
    Sunt convins! Asa cum am mai spus, toti stelistii iubesc si tind catre Dinamo in inconstient!....tu esti dovada vie!

    Originally posted by Ivan Marian View Post
    Pch...vezi ca este Bear Grills pe Discovery...si cam asa se zbate Dinamo in acest campionat,ca ala...sa supravietuiasca si sa ajunga si ei sa joace in UCL.
    Si mai lasa Bt-ul lui Finu in pace si tenisii lui,,ca aici esti OFF!
    nu mai am cablu, print doar Tvr 1, Tvr Cultural si Antena 1 cu pureci!

    Comment


    • Te cred ca numai ai cablu la tv,,ca doar la meciul lui Dinamo cand a furat-o de la Vaslui ai smuls cablu din perete..ma mir ca mai ai TV-ul intreg!
      Dar cred ca la ala renunti cand o va fura Dinamo de la Steaua,,dupa Paste adica

      Comment


      • Ma faci sa rad teribil, era un acoperis de lemn acolo si voi spuneati ca e tribuna oficiala , gata gata sa cada si peste noi .
        Nu-nteleg ce vezi bun in asta?

        Anyway macar atunci erau 201 spectacori, dublu decat acum.

        P.S. Am fost si la Rapid, daca-mi spui ca si-acolo am vrut ceva mai bun deja lesin .
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • pai tv-ul are vreo 60-70 kg! nu pot sa il manevrez asa usor! sa inteleg ca tu ai aruncat tv-ul si la meciul cu brasov si acum cu astra! imi pare rau pentru tine!)

          Comment


          • Urziceni - Bistriţa x
            Oţelul - Dinamo 2
            Pandurii - Astra 1
            Sportul Studenţesc - Steaua 1
            FCM Târgu Mureş - Victoria Brăneşti 1
            FC Braşov - CFR Cluj 1
            Rapid - Timişoara x
            U Cluj - Craiova 1
            FC Vaslui - Gaz Metan x
            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

            Comment


            • Mah,,da ce tv ai tu de 70 de kg? Cumva este pe comanda sau blindat ca sa nu il strici prea des cand il iei la picioare prin casa? uoffffff

              Comment


              • PCH spune ma ca o roaba de pamant de pe stadionul Dinamo e cat tot terenul de fotbal dintre cimitire ca si valoare.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  ........................................

                  P.S. Am fost si la Rapid, daca-mi spui ca si-acolo am vrut ceva mai bun deja lesin .
                  Acolo tot la fumat? Si tot BT? Sau Gitanes blondes?
                  Apropo, n-au nevoie de electrician pe Giulesti, stie cineva? Vreau sa recomand un prieten din Bucuresti.

                  Originally posted by yrman View Post
                  PCH spune ma ca o roaba de pamant de pe stadionul Dinamo e cat tot terenul de fotbal dintre cimitire ca si valoare.
                  Daca luam o roaba de pamant de pe stadionul vostru, se termina, jucati prin tribune.
                  Last edited by mr.K; 13 April 2011, 16:02. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • pai ei de unde sa realizeze toate astea! ...se lauda cu stadionul ala in forma de tucal!

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Acolo tot la fumat? Si tot BT? Sau Gitanes blondes?
                      Apropo, n-au nevoie de electrician pe Giulesti, stie cineva? Vreau sa recomand un prieten din Bucuresti.



                      Daca luam o roaba de pamant de pe stadionul vostru, se termina, jucati prin tribune.
                      N-am mai fost la fumat , am fost la rugamintile cuiva, culmea a jucat cu Dinamo.
                      Desfasurarea a fost cam asa, 1-0 Dinamo, am ramas pe scaun, 1-1 m-am ridicat si-am aplaudat, 2-1 pt rapid am ramas pe scaun, toata lumea de langa mine s-a ridicat si deja incepusera sa ma-ntrebe eu de ce nu ma bucur .

                      O roaba e prea mult, daca dau astia de la Rebu o matura pe-acolo nu se mai vede nimic .
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Daca luam o roaba de pamant de pe stadionul vostru, se termina, jucati prin tribune.
                        Sau dau de petrol si gaze naturale in descompunere


                        Originally posted by PCH View Post
                        )...se lauda cu stadionul ala in forma de tucal!

                        Hmm..eu ma intreb care dintre cele doua stadioane are forma de TUCAL?
                        Attached Files

                        Comment


                        • pai raspunsul l-ai dat chiar tu. Unu la marginea civilizatiei altul in miezul ei ). La voi cel mai apropiat punct turistic e cimitirul
                          sigpic

                          Comment


                          • Urziceni - Gloria B. 1
                            Otelul - Dinamo 1
                            Pandurii - Astra x
                            Sportul - Steaua 2
                            Tg. Mures - Branesti 1
                            FC Brasov - CFR Cluj x
                            Rapid - Timisoara 1
                            U Cluj - U Craiova 1
                            Vaslui - Gaz Metan x
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • Of of of Yrman..cand ai trecut ultima data pe Prelungirea Ghencea?
                              Cred ca nu ai trecut niciodata sau daca ai facut-o ai facut-o de mult
                              Daca ai vedea acum la ora actuala ce de vile si cartiere sunt acum pe aici te-ai cruci sigur!
                              A fost odata un CAMP DE PORUMB SI PLIN DE CAINI SI OI pe acolo..dar de, lucrurile au evoluat enorm...uitate si tu in poza asta din satelit !
                              Attached Files

                              Comment


                              • asa e mariane....superba zona! intri cu masina (ai nevoie de cel putin PATROL inaltat...va spun eu!) alba pe o strada de acolo si in 4 minute iti ia politia talonul ca devine neagra din cauza noroaielor!


                                uitati aici caterinca....vaaaaai

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google