Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2-1 pt panduriiiiii!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Va salut !

      Urziceni - Gloria B. x
      Otelul - Dinamo 1
      Pandurii - Astra 1
      Sportul - Steaua 2
      Tg. Mures - Branesti 1
      FC Brasov - CFR Cluj 1
      Rapid - Timisoara 1
      U Cluj - U Craiova 1
      Vaslui - Gaz Metan x

      Hai Steauaaaaaaaa !

      Comment


      • Cred c-am dat bine si-n timisoara si-n astra, si-n Steaua.

        Cred ca am 5 din 6.

        V-am rupt!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Pac...Pac..un fleac..i-am topit pe cei de la Otelu.
          Trebuia un 2-0 lejer,,ca sa numai vorbim de 11 metri,,ca altfel era 3-0!

          Comment


          • Originally posted by Eu4yas View Post
            Cred c-am dat bine si-n timisoara si-n astra, si-n Steaua.

            Cred ca am 5 din 6.

            V-am rupt!

            Este, este...
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Originally posted by Ivan Marian View Post
              Pac...Pac..un fleac..i-am topit pe cei de la Otelu.
              Trebuia un 2-0 lejer,,ca sa numai vorbim de 11 metri,,ca altfel era 3-0!
              sper ca nu i am topit de tot ..sa se se intareasca pana etapa viitoare ca sa i si rupa cainii dinti in el

              Originally posted by PCH View Post
              asa e mariane....superba zona! intri cu masina (ai nevoie de cel putin PATROL inaltat...va spun eu!) alba pe o strada de acolo si in 4 minute iti ia politia talonul ca devine neagra din cauza noroaielor!


              uitati aici caterinca....vaaaaai
              ))) goll florescuuuuu
              Last edited by DISSSEL; 14 April 2011, 01:51. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Cum bine era de asteptat...Otelul a plecat mereu invinsa din Ghencea.Acum sa nu mai zica ca nu au respect fata de Steaua si sa dea cu saru`mana!Timisoara nu merita acel egal cu Pandurii nu are fata de campioana!
                CARPE DIEM!

                Comment


                • Cum zicea cineva, bine ca putem da vina pe ploaie in Ghencea.
                  Timisoara, ce am zis s-a adeverit, n-au bre fata de campioni.
                  Vasluiul inca are sanse, a cam jucat cu granzii (TM nu o includ). Iar granzii trebuie sa mai joace intre ei.
                  Prevad ca Timisoara va da rasol si cu echipe mici si in meciul direct cu Otelul sau cu Vaslui.

                  Dinamo 26 12-7-7- 53 - 40
                  Steaua 26 12-7-7- 34 - 21
                  Egalitate perfecta, doar ceva goluri in plus marcate de Dinamo. Avem un campionat echilibrat, cel putin la mijlocul clasamentului, este? Asta pana de Paste. Atunci Steaua va avea cu 6 puncte in plus. Ca nu ia puncte Dinamo la Galati nici in vis.


                  Ultima etapa m apune pe ganduri:

                  CFR- Steaua
                  Timisoara-Dinamo

                  Am timp sa ma gandesc.

                  Acum despre fotbal :In weekend vine El Clasicooooooo!
                  Last edited by mr.K; 14 April 2011, 10:31.

                  Comment


                  • Fie vorba intre noi este unul dintre cele mai slabe campionate din ultimii 15 ani! echipe cu asa fluctuatii de forma, de rezultate nu am pomenit!

                    Tare linia clasamentului intre Dinamo si Steaua! Otelul este slaba, eu i-am vazut la Urziceni, au jucat groaznic! Sa nu reziste fizic la ritmul asta din 3 in 3 zile? Dinamo ar trebui sa scoata macar egal la Galati pentru ca au odihnit cu urziceni mai toata echipa....dar mingea e rotunda
                    Nu stiu ce sa zic...eu nu vad o echipa din acest campionat care sa joace si sa se comporte ca o campioana...foarte slab!

                    Dupa Paste o sa fim asa....batem tot....Galati, Bistrita in cupa si rapunem (deja obisnuinta) rivala!

                    Comment


                    • Vise, PCH.

                      Dupa program, in mod normal, Vaslui are cele mai mari sanse sa ia campionatul. Si au si lot pentru asta.
                      Oricum, la final intre Steaua si Dinamo vor conta rezultatele directe, la egalitate de puncte, deci cu 3-0 in Ghencea de Paste deja sunteti pierduti si ca puncte si ca meciuri directe.

                      Comment


                      • Sa sti ca "euforia" asta este specifica voua si ma amuza copios! de aici reiese cat de priceputi la fotbal sunt cei asociati cu steaua, fie ei suporteri, antrenori, patroni, etc etc! Prefer sa fac un X pe ghena si sa va bat in finala cupei cu 1-0 in minutl 97 gol din offside clar si fault in atac

                        p.s. sa vezi ce liniste o sa fie fara trompetist zilele astea!

                        Comment


                        • Gaseste el un net cafe pe undeva.
                          Cupa e deja acontata, luati-va gandul.

                          Comment


                          • De ce? Brasovul crede ca daca e orasul "organizator" au si trofeul! HA! Le dam felia in finala, 3-0 la pauza!

                            Sa moara Gigi de suparare/
                            Aduceti cupa in Stefan cel Mare

                            Comment


                            • Daca nu faceti si'un pariu, degeaba... barem sa stiti pentru ce va "certati".
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Sa fiu sincer, ori de cate ori am pariat pe Dinamo, m-au scos! :|

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google