Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta nu trebuia s'o spui aici...
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Am zis ca am pariat ma, nu ca am pus pariu ca vor castiga...in general puneam ca pierde si de aia ma scotea!

      Comment


      • PCH e bun la pronosticuri, are mai multe puncte ca mine.
        Sincer, prefer sa fie Steaua pe locul 2 la final.

        Comment


        • Sa fie steaua pe doi la final si noi sa luam cupa?

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Am zis ca am pariat ma, nu ca am pus pariu ca vor castiga...in general puneam ca pierde si de aia ma scotea!
            Asta poti s-o mai zici odata.

            Cat despre locul 2 Steaua si Dinamo cupa, dau cu subsemnatul de e nevoie. Prefer macar sa simtim briza Ligii. Alta viata, Titan ice.
            Probbail cand din Romania vor intra in grupe direct 2 echipe, poate veti avea sansa sa jucati si voi acolo. Ca de pe locul 2 nu aveti sanse, nu sunteti cap de serie, nimic. Va consolati ca va elimina MU. Tot uitat la TV inseamna, nu auziti imnul, nu aveti stelele pe echipament, nu aveti mingea cu stele specifica. Numai Stele peste tot.
            Last edited by mr.K; 14 April 2011, 11:11.

            Comment


            • Atunci asa sa ne dea Dumnezeu....Steaua pe locul 2 si Dinamo cupa si nu ma intereseaza daca termina in primele 5!

              Comment


              • Daca s-ar tine cont de dorintele noastre diseara as putea sa beau cateva beri. Oricum le beau, dar spun ca pentru locul 2? Pare beutura mai buna cand ai ceva de sarbatorit.

                Comment


                • da, dar voi sarbatoriti nimicuri si noi trofee! muhahahahahahhahaa

                  Comment


                  • Cati bani va aduce cupa aia? 1% dintr-o participare in grupele Ligii? Cu banii din grupe ne putem face echipa. Daca vrea jiji. Sa aducem si noi unul-doi-trei ca Wesley. Si sa ne putem permite sa platim un salar de 300 de mii pe an.
                    Apoi voi ramaneti cu cupa si noi luam cateva campionate la rand.

                    Comment


                    • Siiiguuurrr o sa ia ciobanu jucatori. Nu vedeti ca si ciobanu vostru si astia ai nostrii nu baga un leu. Astia de la noi par si fii inceput un proiect cu echipa tanara, la voi e proiect cu buget redus. Daca le plafonezi la toti salariile unde mai e concurenta?
                      Si cine bate? Barca sau Real?
                      sigpic

                      Comment


                      • Asta in cazut fericit, dar uiti ca vorbesti de steaua si de gigi becali, in mod special! ati fost in liga, va laudati cu asta! si nu o data! unde sunt banii? unde sunt jucatorii aia gen weslei, ca eu vad pe marinescu, florescu, dica, maxim mai nou si nicolita!)))....stai linistit ca nu se investesc banii in echipe! Poate Milan, Real, Barcelona sa faca asta...si echipe de acest gen! la noi mai apare un palat, o butelie un bloc, o firma noua etc etc....un cartier in Miami!

                        Comment


                        • Cred ca Real trebuie musai sa-si ia revansa. Mourinho nu poate inghiti umilinta pe Bernabeu, e prea arogant. Cred ca deja si-a pregatit jucatorii pe fiecare metru patrat de teren.
                          Chiar de nu tin cu Real, nu pot sa nu vad in Mourinho un mare antrenor.

                          As fi curios sa-l vad pe Pep la alta echipa.
                          Jose are bifate cateva, doar cu Chelsea nu a luat Liga. Bine si cu Leiria, dar cred ca nu se punea problema. Cu Real e in carti.
                          Last edited by mr.K; 14 April 2011, 12:03.

                          Comment


                          • Pep la alta echipa....pai exact asa a fost Rajkard la Galatasaray, ce a facut? ....eu nu sunt fan fotbalul spaniol, ba dimpotriva dar parca mai rau nu sufar Barcelona! Culorile alea de pe echipament mie imi provoaca greata...cresterea presiunii arteriale si agitatie!

                            Sincer, singurul plus al realului este Mourinho si nu stiu daca e suficient

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Asta in cazut fericit, dar uiti ca vorbesti de steaua si de gigi becali, in mod special! ati fost in liga, va laudati cu asta! si nu o data! unde sunt banii? unde sunt jucatorii aia gen weslei, ca eu vad pe marinescu, florescu, dica, maxim mai nou si nicolita!)))....stai linistit ca nu se investesc banii in echipe! Poate Milan, Real, Barcelona sa faca asta...si echipe de acest gen! la noi mai apare un palat, o butelie un bloc, o firma noua etc etc....un cartier in Miami!
                              A fost sa se trateze la Miami. Nu stiai? Sa se trateze de DNA.

                              Pai jiji a vazut acum ce inseamna sa nu cumperi jucatori putini si buni. Dai bani multi pe panarame ca Szekely, Dodel, asa patesti.
                              Wesley asta cred ca e cel mai valoros strain care a jucat in Romania.
                              Si Vaslui mai avea unul bun, varf de atac, Costly. Inalt, lovitura de cap, plasament, viteza. Din pacate, poama rea, n-a mai revenit la lot.

                              Comment


                              • Urziceni - Gloria B. x
                                Otelul - Dinamo 2
                                Pandurii - Astra 2
                                Sportul - Steaua x
                                Tg. Mures - Branesti 1
                                FC Brasov - CFR Cluj 1
                                Rapid - Timisoara 1
                                U Cluj - U Craiova 1
                                Vaslui - Gaz Metan 1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google