Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuze Niki..uitasem daca am dat pronosticurile deja...le las asa cum au fost;)
    CARPE DIEM!

    Comment


    • Tare dany.
      Macar ai "nimerit" la fel pronosticurile?

      Comment


      • Eram convins ca ai inteles perfect la ce m'am referit!

        La ce pronosticuri aveti, nici Mama Omida nu va mai salveaza...


        PS: s'au modificat schimbarile, va rog sa mai aruncati un ochi peste tabel, nu cumva sa'mi scapat mie vreun rezutat aiurea.
        Inca il mai asteptam de dl. Ivan Marian cu pronosticurile. Stie cineva, a plecat cu fina'su?


        LE @ Dany: deci???
        Attached Files
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Niki, eu inteleg numai ce imi convine.
          Totusi eu4yas are sanse sa-l aiba pe PCH de cel mai bun prieten. Daca PCH invinge la puncte in concursul pronosticurilor.
          Auzi PCH, baga strambe pe Dinamo, daca vrei sa iesi lider. Daca-l vrei pe PAU la catarama.

          Comment


          • mr.K...crede-ma habar nu am daca le am nimerit la fel dar sa fie intr-un ceas bun!
            CARPE DIEM!

            Comment


            • Dany, lasa'le asa ca le ametesti de tot... Sa fie!

              K, daca doresti il fac pe PCH campion in 2 timpi, 3 miscari... doar din formule, asa!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • MrK, razi tu...dar am castigat bani frumosi cu caracatita paul, JUR! ....eu4yas poate confirma ca a vazut un bilet

                Comment


                • Craiova-Tg. Mures 2-1 la pauza.

                  Niki, Marian are pronosticurile identice cu ale mele:

                  Originally posted by Ivan Marian View Post
                  Urziceni - Gloria B. X
                  Otelul - Dinamo 1
                  Pandurii - Astra X
                  Sportul - Steaua 2
                  Tg. Mures - Branesti 1
                  FC Brasov - CFR Cluj X
                  Rapid - Timisoara 1
                  U Cluj - U Craiova 1
                  Vaslui - Gaz Metan 1__________________

                  PCH, te cred, dar octopodul a decedat.
                  Oricum, daca joci pe rezultatele Romaniei, nu trebuie sa consulti nici un octopod, te gandesti la Florescu si ajunge.
                  Last edited by mr.K; 14 April 2011, 16:02. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Aaaa, mersi K, se pare ca'l sarisem... n'a fost cu intentie.

                    Etapa asta, PAU ne'a cam dat capacu' in materie de pronosticuri cu 7/8 ghicite... astfel a trecut pe locul I in jocul nostru.
                    Attached Files
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Rapidul asta are o mascota: Sumudica. Atat. Mi-a luat punctul cu care ma ridicam si eu un pic.

                      Ma bazez pe PAU.

                      Am vazut aseara ca au scos la incazire 2 moluste cu 8 brate fiecare, Iker si Iniesta botezate. Care ghiceste scorul El Clasico, va deveni mama omida oficiala, in locului decedatului Paul.
                      O sa incerc si eu sa dresez un animal sa ma ajute la pronosticuri, eventual pe cel mai bun prieten al omului.

                      Comment


                      • Ce sperietura dreacu am tras aseara cu Niculescu! vaaaaai

                        Mama ce le-a bunghit PAU etapa asta...pffffff.....etapa viitoare o sa le puna invers, mai ales un meci de luni

                        Otelu uitate ziua ta se-apropie!

                        Comment


                        • PCH, cred ca Otelul se va razbuna pe voi, pentru nereusita cu Steaua.
                          Va mai dam si noi............zile grele va asteapta.

                          Comment


                          • Vreau egal cu Galati si scor de "forfait" in Ghencea! ca ultimul meci jucat de Paste..in minut 34 sa avem un 3-0 linistitor )

                            CLAU CLAU CLAU CLAU CLAU GOOOOOL CLAU GOL CLAUU GOOOOL!

                            Comment


                            • O sa traiesti din amintiri.


                              Torje s-a "rupt"! Bakaj titular şi la Galaţi!
                              Last edited by mr.K; 15 April 2011, 13:45.

                              Comment


                              • Torje accidentat? serios? pffff....unde ca nu a jucat cu Uimirea )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google