Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cris_iasi am uitat,voi sunteti pe 2 la 1 punct de lider! sau la egalitate cu liderul!

    in pauzele alea de care zici tu au fost meciuri egale ....noi ne multumim cu rezultate interne,ne vedem lungul nasului.....voi in schimb nu! e ca si cum un copil de 14 ani si 43 de kg se duce sa se bata cu iftimoaie....sau ala perversu ca il bate el pe atotiresei in 234 de secunde....cam asa sunteti si voi!

    pana ne bateti, mai uitati-va la golurile lui Denis Serban ca va UMILIT atunci, Cl Niculescu(asta are prea multe in poartea voastra-aveti nevoie de ceva vreme,recomand si un vocabular plus pix sa notati lectia de fotbal predata de acesta!) Danciulescu, BRATU(mitraliera-sigur il visati si noaptea ) Catalin Munteanu,Marius Alexe si altii! spor!

    Comment


    • Mai baiatule iar te contrazici singur.

      Pai n-ai spus ca ar trebui sa conteze mai mult performantele europene ? Sau la Steaua nu se pun ?

      Ma eu recunosc, ne-ati batut, ma nene, dar ca si palmares, intern si international va rupem!
      De ce nu recunoasteti ma baieti ?
      Va legati de perioada asta de 10 ani sau cati sunt, atat. In rest nimic!

      Uitati ca sunteti mereu o umbra a noastra!

      Numai vorbe sa dea dreacu si va mai credeti si No 1.
      Last edited by Eu4yas; 7 January 2011, 12:44.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • taci ma cu performantele tale europene si cu diferentele tale,ai fumat etnobotanice??

        pai SUNTEM NUMARUL 1 ! de la infiintare!

        J E T!

        Comment


        • Ba tu esti turc?

          Explica-mi cum sunteti mai buni ca noi pe absolut toate planurile. Pune aici comparatia!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Hai Otelu`!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              Ba tu esti turc?

              Explica-mi cum sunteti mai buni ca noi pe absolut toate planurile. Pune aici comparatia!

              C E A U S E S C U ! ! !

              sa na ta te !

              Comment


              • Frate lasa-l pe Ceausescu si pune aici comparatia statistica! Sa vad si eu cum Dinamo este No. 1.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • noi nu am avut un C E A U S E S C U!
                  dupa revolutie trebuia desfiintat clubul asta, sau sa ii dispare toate trofeele! huuuuuuoooooooooooooooooooo,nu v-ar fi rusine!

                  Comment


                  • Pui statistica sau o freci aiurea ?

                    Bai tu cred ca esti in stare sa te legi si de un fault dat aiurea, plecand de la el, cred ca esti in stare sa stergi tot palmaresul Stelei.

                    Vai de noi! Stai si sufera!

                    Eu am recunoscut ca ne-ati batut in ultimii ani, am spus sa ne bateti si in continuare si noi sa castigam campionate, cum spunea colegul Cristi.

                    Bai PCH, sa-mi fie iertat dar tu esti turc pana la capat bai baiatu'!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • @Eu4yas eu chiar sunt turc/tatar ))))))

                      vezi ca mai in urma cu niste pagini ti s-a aratat de ce suntem mai buni, pt ca v-am batut always (coca cola).


                      ps: aici ma retrag, o sa revenim la discutia asta cand o sa fiti in stare sa faceti ce am zis mai devreme.
                      Last edited by yrman; 7 January 2011, 13:26.
                      sigpic

                      Comment


                      • My friend, lamureste-ma cu campionate, cupe si restul!

                        Inca o data recunosc ca in ultima decada ne-ati batut in meciurile directe, dar lamureste-ma te rog frumos cu statistica. Cum stam ?

                        Daca-l fac turc nu inseamna ca jignesc pe cineva, pe cuvant, cu atat mai mult cu cat PCH stie mai bine ce am langa mine .
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • da nu m-am simti jignit, departe de mine gandul asta. nu am zis ca l-ai jignit, folosesc si eu des expresia asta )
                          acum vreo 3 4 pagini am recunoscut ca steaua are mai multe trofee si dinamo a batut-o tot timpul, gresesc cand zic asta?
                          sigpic

                          Comment


                          • Chiar asa tot timpul ? Si o intrebare atunci, care-i mai bun frate ?

                            Cred ca PCH e mai turc decat tine . N-ar fi recunoscut asa ceva !
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • o sa dau exemplul cu masinile iar. tu vs pch , el te bate in majoritatea cazurilor , tu bati pe altii, el si-o ia de la altii. care e mai bun dintre voi 2?
                              sigpic

                              Comment


                              • Otelu'

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google