Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N-are cum sa ma bata ca el are 1.4. Glumesc !

    Ipoteza e ciudata yrule. Pentru ca, dinamo sa spunem ca are mai multe victorii in meciurile directe impotriva Stelei, bun, dar ca si grad de importanta cine e mai bun ?
    Trofeul sau victoria ?

    Mdaaa, Otelul, bun raspuns!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • 1. astept miel la in aprilie
      2. hai sa o lasam balta ca ne certam pana la anu pe vremea asta si nu o sa jungem la un compromis niciodata.

      prefer sa vorbim de fotbal adevarat.
      sigpic

      Comment


      • Miel ? De ce ?

        Daca te referi la yrule, n-am gresit, a fost voit, asa mai spun eu, yr-ule, crisule, etc.
        Da, sa o lasam balta dar iar il vad pe capatanosul ala ca vine aici si da din gura mai rau decat consatencele bunicii mele .

        Mourinho declarat cumva antrenorul anului ?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • desi imi e antipatic consider ca merita mai mult decat Del Bosque sa primeasca aceasta distinctie, deoarece el a castigat acele trofee cu o echipa mai slab cotata fata de contracanditate, in timp ce spania era ca si lot de jucatori favorita. La jucatori eu l-as alege pe Forlan, pentru ca tras singur echipa aia mica si pricajita pana in semifinale.
          sigpic

          Comment


          • cica voi cu victoriile si noi sa castigam campionate....spor,ca in ultimii ani sunteti ZERO si colo si colo! Z E R O!

            suntei mai rau decat zero...sunteti cea mai URATA(si nu ma refer la frumusete) echipa din Romania!

            Comment


            • da , vorbiti de steaua dar nu va uitati in groapa vostra
              aici se vede invidia !

              Comment


              • Trag concluzia ca bunul meu prieten PCH are probleme.
                E el in lumea lui acolo .
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • ramaneti voi in lumea voastra...comunistilor! ceauselule!

                  cata, aveam pretentii la tine! cum sa fiu invidios?! pe cine? pe steaua eu nu vreau sa INVOLUEZ!

                  Comment


                  • Sa speram ca anul asta reusiti salvarea de la retrogradare!

                    Acest post este adresat doar suporterului inflacarat HCP .
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • eu nu am treaba cu nici una din echipele precizate , dar te vad agitat de trofeele stelei in utimi ani , dar dinamo... ?

                      Comment


                      • Daca Steaua era echipa comunistia,Dinamo ce a fost? Chiar si acum este echipa MAI si Securitatii! Vorbim de Becali..de nea jiji..pai la Dinamo este un rahat amestecat intre shakira Borcea si Turcu ,Badea si altii...macar asta e singur si in ultimul timp are dreptate pentru ca baga banii la echipa si nu are performante.La Dinamo nici salariile nu se mai platesc,sefu sta la soare la Miami..iar astia urla ca niste catelusi la stele dupa foamea de bani.Ne ati cam batut in ani astia..dar altceva ce ati facut domnilor dinamovisti?Auu stiu...va pregatiti de CL
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • Cata, Dinamo are,spre deosebire de steaua cateva trofee in ultimii ani ....suntem ultima echipa din Bucuresti care a luat titlul....iar daca faci aluzie la CFR, stiu ca sti si tu faptul ca aia mai au multe paini de mancat, trebuie sa mai curga multa apa pe Dunare si trebuie sa stam noi pe loc cateva decenii sa se poate compara cu Dinamo sau cu Steaua(imi calc pe inima si recunosc ca si steaua intra in aceeasi categorie cu noi,SINGURII CARE CONTAM!)!

                          dany_uhp Borcea si Turcu nu fac parte din conducerea FC Dinamo 1948 , oricum vad ca nu prea sti ce vorbesti, ba este echipa MAI-ului ba a astora 3!

                          Dinamo a fost singura alternativa pe care oamenii cu capul pe umeri, capabili sa perceapa realitatile din tara asta, au avut-o la echipa loazelor politice si a ciobanilor parveniti


                          voi ce performante aveti in ultimii ani domnilor suporteri stelisti? voi nu urmariti echipa? vorbiti din auzite?

                          va spun eu:

                          Intern: ZERO
                          Extern: ZERO

                          stiti ca era ultima din europa conform unosr statistici uefa? ca ati avut 27-29 de meciuri CONSECUTIVE( ca tot va place cuvantul asta!!)FARA VICTORIE? pana la meciul de acum cu utrecht(mare echipa si asta?!) va place asa sa bateti campii( plauzibil daca stau sa ma gandesc la zona unde se afla stadionul vostru cu nume de cimitir!)
                          O seara placuta!
                          Last edited by PCH; 7 January 2011, 19:07.

                          Comment


                          • ma ei macar joaca afara , cum joaca , asta e partea 2 , fata de voi , care va antrenati de 50 de ani pt champion legue.
                            lasa CFR-u`, si lasa`ma cu trofeele si prestigiul , nu mai vorbii din trecut ,alea sunt amintiri deja.

                            Comment


                            • nu e nicio amintire, e prezentul...cfr a fost si este un foc de paie!)

                              Comment


                              • si dinamo ramane ca deobicei cu scrumul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google