Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normal ca va veni ... In Ghenceaaaaa!!!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Au apus vremurile cand titlul se juca in Bucuresti tinere.

      Comment


      • revin ele de anul asta! gata, a fugit puiu' cu ata! (eram mai acid in raspuns, dat vad ca ti cu UTA)

        Comment


        • Sincer nu prea ma intereseaza.Din punctul meu de vedere luati-l oricare inafara de o singura echipa.banuiesc ca stii care e aia.Incepe cu FC si se termina cu timisoara.

          Comment


          • CORECT! eu stiam alta,Poli Aek Rocar Fulgerul Bragadiru? sa fie aceeasi?

            Comment


            • Poate.Hai totusi sa nu fim rai ca sunt multi cimisoreni pe aici.

              Comment


              • pai ce, suntem rai?!adevarata poli timisoara este prin C si sunt uimit de reactia Timisorenilor ca accepta noua echipa! nici nu mai stiu, au recapatat culorile si istoria?
                eu il apreciez pe iancu ca le trage teapa dupa teapa baietilor care joaca pe un stadion cu nume de cimitir (ghencea)....si-a luat omul o gramada de bani pe jucatori care fie se accidenteaza fie sunt bolnavi!))

                Originally posted by Eu4yas View Post
                Normal ca va veni ... In Ghenceaaaaa!!!

                'ai sictir!
                Last edited by PCH; 29 January 2011, 14:00. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Eu nu pot sa admir pe nimeni din clona aia de club.

                  Comment


                  • eu pot, atata timp cat isi bate joc de stana!

                    Comment


                    • poli e in diviza 4 si joaca in bucuresti


                      seria 2. cautati acolo ca o sa gasiti :P
                      Last edited by yrman; 29 January 2011, 18:37.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        revin ele de anul asta! gata, a fugit puiu' cu ata! (eram mai acid in raspuns, dat vad ca ti cu UTA)
                        Vrabia malai viseaza. Si stii de ce? Pentru ca graunte nu poate sa manance.

                        Eu unul accept ca anul asta, Steaua cu greu si foarte mult noroc se va putea impune. Nu subestimez Otelul, iar Vaslui daca nu ar avea probleme cu jucatori precum Costly, ar fi o echipa grea de tot. Bani au....deci conditii sunt.
                        Aseara am vazut ca ambitia poate sa dea roade: Osasuna-Real Madrid 1-0.

                        Comment


                        • si eu inter-palermo! 0-2 la pauza si 3-2 final! nu-i bai, le da Milan cu paine!
                          Real nu e in cea mai buna forma!

                          Eu inca nu vreau sa cred ca Otelul o sa fie campioana! Vaslui nici atat!

                          ma gandesc la ceva, sa imi spui daca ma insel! unde vezi tu pe U Cluj in viitorul nu foarte indepartat(peste 1-2-3 ani) tinand cont ca acolo se construieste un super stadion!

                          Comment


                          • Tot acolo pe langa Astra in viitor.
                            Locurile 8-9-10. Banii n-aduc fericirea in fotbal, musai. Asta nu a inteles Giginho la Steaua. Si aia de la Real Madrid, la alt nivel. Ci linistea si antrenorii buni.

                            Referitor la U Cluj : sa vedem cand va incepe sa fie anchetat Walter (fost Buşcă). Acum e protejat de putere. Pe urma vorbim.

                            La sfârşitul lunii iunie 2008, Consiliul Local Sector 1 şi compania Romprest semnează contractul nr. J077/S/30.06.2008 privind delegarea gestiunii prestării serviciilor de salubritate. Valoarea acestui contract este imensă, fiind vorba de 450 de milioane de euro, iar durata contractului este de 25 de ani! Conform prevederilor din contract, un audit al calităţii serviciilor prestate de Romprest pentru Primăria Sectorului 1 se va efectua în 15 ani de semnarea contractului, aşadar abia în iunie 2023! În spatele operaţiunii, tot Buşcă, devenit Walter.

                            ...........Edilul Clujului a mai recunoscut cu acea ocazie faptul că vânzarea echipei de fotbal “U” Cluj s-a făcut la sfatul şi cu binecuvântarea directă a prim-ministrului Emil Boc.
                            Last edited by mr.K; 31 January 2011, 13:44.

                            Comment


                            • numai si numai manevre in tara asta!

                              ultima ora, a semnat Kapetanos cu CFR!

                              Comment


                              • Bun asa. De cand voiam sa scape Steaua de ratangiul ala.
                                Toata lumea, lasa dom'le ca da goluri, cand de fapt ideea era: cate ar fi trebuit sa dea la ocaziile avute.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google