Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai poate nu intra Dinamo in play-off, si raman numai 2 meciuri.

    Comment


    • Da, e o varianta! ....acum cica au taiat si banii de la stadion! penibil, o sa joace cu argentina la mine in spatele blocului!

      Comment


      • Din pacate eu nu pot face oferta cu blocul meu, stau la bulevard si in spate parcarea e prea mica.
        Sau mai bine in Ghencea. Dinamo unde o sa joace meciurile, asta e problema viitoare. Poate la Ploiesti, cat mai e de la Saftica la deal?

        Comment


        • daca nu se finalizeaza lia manoliu, Dinamo ramane in TEMPLUL FOTBALULUI ROMANESC/Teatrul Viselor....adica pe Stadionul Dinamo din Soseaua Stefan cel Mare!

          * se finalizeaza ca a intervenit domnul presedinte Traian Basescu! de la anul jucam linistiti in UCL cu Real, Milan, Porto pe noul stadion!

          Comment


          • Vise taica. Dar cum nu costa.......
            Tare mi-i ca Real o sa bata drumul pana la Galati, sa viziteze Sidex-ul.

            Comment


            • pai nu mai ma uit la fotbal daca intra si galati in UCL! CLAR! ).....am incercat sa inteleg ca joaca Urziceni, acum si galati? pffffffffff

              Comment


              • Dar de ce să nu joace Galaţiul în UCL ? Trebuie musai să văd numai Steaua , Dinamo, Borcea şi Gigi Becali la TV ?

                @mr.K - Nu o să joace la Galaţi
                Skypeeâ„¢

                Comment


                • Serios vorbind, daca indianul ala de la Mittal Steel ar iubi fotbalul si nu crichetul (mare ciudatenie, ca si basebalul din punctul meu de vedere), Otelul ar avea bani de transferuri cat toata Liga I la un loc. Nu ar mai lua nimeni campionatul 10 ani.
                  Pana la urma daca a jucat Urziceni (care parca nu are vreun semafor in oras si mai important, nici fani), Galatiul e o echipa cu fani.

                  @skypee, din pacate stadionul Otelului nu corespunde normelor UEFA, stiu. O sa joace la Piatra Neamt probabil, ca Stan nu se intelege cu Jiji asa bine, dar nu se stie, au mai schimbat jucatori in ultimul timp.
                  Last edited by mr.K; 2 March 2011, 12:46.

                  Comment


                  • Nu cred că o să joace pentru că îi mănâncă alţii , o să vedeţi la meciul cu Rapid hoţie.
                    Skypeeâ„¢

                    Comment


                    • Lasa ca daca nu joaca Otelul o sa joace fulgeru bragadiru.
                      sigpic

                      Comment


                      • nu vreau sa mai traiesc un episod urziceni.....aia au intrat in grupe si acum se desfiinteaza....sa joace galatiul in grupe dar sa ramana sus, sa aiba continuitate, cum este CFR!

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          pai nu mai ma uit la fotbal daca intra si galati in UCL! CLAR! ).....am incercat sa inteleg ca joaca Urziceni, acum si galati? pffffffffff
                          Dac-as fi in locul tau n-as putea .

                          As rade de tine zi si noapte .

                          Forzza Otelul!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            pai nu mai ma uit la fotbal daca intra si galati in UCL! CLAR! ).....am incercat sa inteleg ca joaca Urziceni, acum si galati? pffffffffff
                            .....................
                            Eu zic sa vinzi televizorul.

                            Ultimele ispravi din Liga I ale echipelor din Bucuresti, le-as rezuma asa:
                            Last edited by mr.K; 9 March 2011, 10:36. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by Eu4yas View Post
                              Dac-as fi in locul tau n-as putea .

                              As rade de tine zi si noapte .

                              Forzza Otelul!

                              cum am ras eu de tine duminica seara nu cred ca o sa razi tu de mine! a fost cel mai penibil moment din fotbal....trait chiar de steaua! multumesc Doamne!

                              macar sa castige Poli Aek Rocar Bragadiru campionatu decat aia.....huuuuuoooooo )))

                              Comment


                              • Si eu sunt de parere cu Mr. K. Vinde naiba toate tv-urile din casa altfel ii vezi pe Ripa and Co. la 21:45 si mi-e sa nu suferi vreun soc!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google