Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pentru ca asa este! sunt mai convins de asta decat de faptul ca masina mea e alba, serios!

    apropo, imi place de mor semnatura ta

    Comment


    • Trebuie sa recunosc: Borcea a rupt pixul dupa dictare cand a intrat la Academia de imbuteliat GPL.

      Comment


      • vorbeam de suporteri...nu de angajati! daca comparam patronatul sa il comparam pe cercopitecul vostru cu Domnul Nicolae Badea!

        Comment


        • Auzi PCH, eu am o dilema:
          -daca aveti rosu in suflet
          -daca aveti sange albastru in sistemul sanguin, fiind oameni aparte, nu ca stelistii din popor.

          Io zic: ma, voi sunteti ros-albastri.
          Ce v-ascundeti dupa visin?

          Comment


          • Eu propun sa-l lasam sa viseze la UCL.

            Vezi cum e, cum ma sa va mai suportati cand un cioban face misto de voi prin Europa? Ia intreaba-L pe Domnul Badea te rog!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Ce sa viseze degeaba? Mai repede imi cumpar eu un Enzo, decat Dinamo in UCL.

              Comment


              • iar o dati in barcute...cand nu aveti pe unde scoate camasa asa faceti! zici ca e auto-aparare! cum se retrage testoasa in carapace asa bateti voi campii cand nu aveti raspunsuri ))

                Comment


                • Nici camasa n-avem, ai uitat ca suntem din popor?
                  Ma uitam la Borcea cum transpira ca porcul cu camasa gatuindu-l si ma gandeam:doamne, pana si Jiji e pe peste asta.

                  Noi argumente avem destule, tu ai ales sa te raportezi doar la studiile dinamovistilor.
                  Fa un sondaj si vezi care e media anilor de studiu a suporterilor dinamovisti si daca e in jur de 3 point 5, inseamna ca mai aveti jumate de an de recuperat si ajungeti la 30 % fata de stelisti.

                  Comment


                  • @PCH:

                    Vorbele tale n-au niciun sens.

                    Stii ca prezentatorul ala de la acasa tv de e pe dos e dinamovist convins? Eu ce sa spun acum ca sunteti toti la fel?

                    Si sa continui gen TU, "sunt mai convins ca toti sunteti asa decat ca masina mea e visinie?"

                    Nu vezi ca bati campii? Ce dreacu ai? Termina cu aberatiile astea. Numai vorbe aruncate asa pe-aci.

                    Fereasca D-zeu!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu mai spun ca si Mitica e dinamovist. Daca te uiti la ala, i se citeste inteligenta in priviri.

                      Comment


                      • Solcanu...dinamovist? nu cred! ala nu stie ce inseamna fotbal! si cu cine sa tina, cu steaua?

                        Stefan Banica e dinamovist parca! are si el mamaliga intre dinti

                        Daca era mitica dinamovist eram campioni an de an din 90 incoace! asa ca nu e plauzibil ce spuneti

                        Comment


                        • Era o chestie ipotetica.

                          De-acum toti dinamovistii pt mine au fete de fagoti . Na, pot sa spun? Sunt io convins 100%!!!
                          E ca pot sa afirm lucrul asta? Asa cum esti tu convins sunt si io!
                          Acum m-am prins de ce nu vin femei la voi pe "arena"!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Poti sa suni un direct la TiVi si il intrebi pe Mitica ce e. Eu sustin ca e dinamovist. Vezi ca v-a insotit in toate cantonamentele.

                            Originally posted by Eu4yas View Post
                            Era o chestie ipotetica.

                            De-acum toti dinamovistii pt mine au fete de fagoti . Na, pot sa spun? Sunt io convins 100%!!!
                            E ca pot sa afirm lucrul asta? Asa cum esti tu convins sunt si io!
                            Acum m-am prins de ce nu vin femei la voi pe "arena"!
                            Pai cand a vrut sa vina Bianca, l-au vandut pe Print.
                            Sa nu le strice invarteala.
                            Last edited by mr.K; 19 April 2011, 15:13. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • parca cu steaua nu a fost in deplasari! de aia e seful ligii sa mearga cu cei mai buni, sa auda o glumita sa lege o vorba....la voi cu cine sa vorbeasca, cu Raducanu? sa-i spuna ala cum sta treana cu blocnotesu si cu iahtul?! dinamovist convins este Lupescu daca vrei sa vorbim de oameni din federatii sau ligi! a fost prunea!

                              pau, ai fumat ceva? CONCRET frate! nu ce visezi tu noaptea! tu te plimbi in muntii transfagarasanului asa ca nu esti de incredere!

                              Comment


                              • Da' tu cand spui de melteni ce ai CONCRET?

                                Ai pe dreacu n-ai nimic.

                                Subscriu la ce spune Mr. K. Cristea si N'doye erau cu femei si de-aia i-au dat afara!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google