Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serios, sunt inafara Europei????????

    Cum frate ca au super vedete, super Milan, Barcelona tiki taka, Real Madrid!!!!!!!!!

    Deci cum?????????

    A intrat acum si Tucudean un joc, a dat un gol, si ala alearga cu 5 km la ora. VEDETAAAAAAA!!!!!!!!!

    Pai pe 402 metri ii da Nicolita 7 trenuri distanta!!!!!!!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • De ce, ati trecut pe 1 de pui intrebarea asta stupida?

      Nu zic ca avem super mega fotbalisti dar sunt FOTBALISTI pe langa CIZMELE tale de cauciuc bune de desfundat canale! A dat doua goluri Sevillei esti nebun ce a facut boratul ala! din cauza alora ni se striga in toata europa ca suntem tigani! RUSINE SA VA FIE!

      bai nu fi PENIBIL...ca dupa fiecare meci de tot CA$@TUL facut de voi iese CERCOPITECUL si zice atat: "BARCELONA TIKI TAKA"

      nu noi facem afirmatii de acest gem...penibilule! )))

      daca era nicolita asa fotbalist de ce priveste jocul nationalei la TV??? si se uita la Torje cum ii ocupa postul???? de ce????

      Mai mare prostie ca aia cu 402 m nu am auzit in viata mea! sincer...sa se duca dreacu sa-l ia de gat la atletism, la 100 de m garduri....sa se duca GONAC pe domeniul lui Tiriac...acolo ar fi bun! RUSINE!!!
      Last edited by PCH; 22 April 2011, 10:17.

      Comment


      • Adu-ti aminte o chestie pe care a facut-o tiganul. La un meci cu Rapid am impresia ca l-au facut tigan si astia de la liga au vrut sa le dea 3-0 pt rasism sau nu mai stiu bine, dar ceva in genul.

        Ce stiu sigur este ca era un titlu in ziar, Nicolita a fost chemat la Comisie si scria asa:

        TIGANUL A MINTIT! Adica a spus ca nu a auzit nimic.

        Fii atent aici, daca vrei sa te iei de el, ia-te ca fotbalist, dar sa-mi spui ca te face de rusine e URAT!

        Pe mine nu ma face! Rusine!

        Mai de rusine cred ca ma face MARGARITESCU!!!!!!!!!!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Margaritescu a picat aiurea...puteai fi si tu in locul lui, nu mai o da in diverse cu subiectul asta ca nu tine!
          Nu ma intereseaza ce a declarat nicolita dupa acel meci cu rapid! Normal ca a mintit la comisie, asa e natia lor! MINCINOSI! huuuuooooooooooooo!

          Cand il vad cu ochii aia, zici ca e cameleon...si daca il pui sa dea o declaratie mai bine ia un tarnacop si sapa un sant pe tot bulevardul Decebal pentru aia de la ENEL! lasa-ma cu meltenii tai! bine ca nu imi zici si de GOLGETERUL all time CLLLAUDIUUUUUU RAAAAAADUCAANUUUUUUUUUUUUUU! asta este steaua micul meu prieten!

          Comment


          • Sa-ti fie rusine ma! Fiti-ar drogatii ai dreacu.

            Vii sa mi-i aduci in fata pe toti ciorditorii si carmolisti posibili, ca vezi doamne-s numai lapte si miere. Eu nu puteam sa fiu in locul lui pt ca nu ma ocup cu lucruri necurate, nu fii penibil.
            Sau daca eram in locul lui conduceam un A8, ceea ce nu fac, conduc un amarat de clio.
            Nu mai incerca tu sa-l scoti bazma curata, pana una alta este anchetat.

            Legat de Barcelona tiki taka, bai, daca tu stai si-asculti ce spune acel patron, daca iei de bun ce iese din gura lui lasa-ma sa-ti spun ca aveam pretentii mai mari.

            Altceva decat sa-mi sau sa ne starneasca zambetul pe buze n-ar fi trebuit sa faca!

            Off:

            La 11 am meeting!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Asa cu voi imi dati exemple penibile legate de masina lui torje, de margaritescu de cismeaua din curte asa pot si eu sa ma leg de omul cel mai important, de OGLINDA stelei si anume de patron si declaratiile lui!

              Margaritescu, daca era vinovat era arestat, Babicu la fel! de ce nu sunt arestati? Momentan si george becali este anchetat si pitzi..care e faza?!

              Comment


              • Pai sa vedem deznodamantul, nu sari tu repede ca i se putea intampla oricui.

                Nu, nu i se putea intampla oricui.

                Se poate intampla doar celor ce fac lucruri necurate, vezi Margaritescu, vezi trisorul de Piturca si multi altii....

                Deocamdata nu ti-a dat nimeni exemple penibile, tu vii si faci scandal si astepti meciurile stelei cu sufletul la gura.
                Ne-ai postat ieri niste nume, mai degraba no name-uri care vezi doamne ar fi mai buni decat stelistii.
                De unde si pana cand????????????
                Sunteti deasupra noastra in clasament de-i faci mai buni??????????
                Pe ce te bazezi?????????
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • incep sa cred ca tu esti pralel, fara suparare! tu ai urmarit meciurile de fotbal in ultimul timp? sau auzi dimineata cand stai bara la bara pe tei rezultatele si vorbesti? ca daca e asa inteleg! CUM DREACU PE CE BAZA....pe baza de talent, idei de joc, modul in care ating mingia, jocul, uooooooof, tu ai nevoie sa iti desenez! stai ca te vad in 1-2 saptamani...noi am jucat cu Rapid cu Otelul cu Vaslui...stai sa jucati si voi cu astea sa vedem pe ce loc sunteti....suntei cu 2 puncte peste noi ca ati furat cu sportul, nesimtitilor! pe NOUA terminati cu noroc! doar sa dea becali bani pe la arbitrii si comisii ca alfel erati pe 11-14!

                  Comment


                  • Bah da' tu esti CAPCAUN?????????????

                    Pe ce loc e dinamo in clasament?????????????????????????

                    E mai sus decat Steaua cumva??????????

                    Doamne maica domnului, pe-asta il bate clasamentul dar vezi doamne, romanii au talent!!!!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Referitor la Margaritescu, pana si avocatul lui a afirmat ca baiatu' a afaat ca masina e furata, la un an si jumatate de la achizitie. In momentul arestarii, stia ce a furata, dar a pastrat-o. De ce nu a declarat nimic in momentul cand a aflat?
                      Apropo, o masina furat nu se inmatriculeaza de-a moaca, ca si cum te-ai duce la piata. Actele prezentate trebuie sa contina serii, serii aflate si pe masina. Politaiul trebuie sa fie "chior" sa nu vada ca seria apare la o masina furata. De aia le dai bani, ca sa-si cumpere o legatura pentru ochi, din aia neagra. Si da enter pe inmatriculare pipaind tasta mai mare.
                      Fotbalistic, v-a facut un bine polis-ul, oricum China e la furat corcoduse de o lunga perioada. Daca tot i-au saltat masina, sa ia 8-ul de pe singla, sa-si cumpere un Q7 furat si ala si sa inlocuiasca 7-le cu 8-ul si va avea Q8. Cel mai tare.

                      Si inca un off: io vreau un S8, din ala de care avea Jason Statham in Curierul 3.
                      A8 e pentru dinamovisti, fumat.
                      Last edited by mr.K; 22 April 2011, 10:45.

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Bah da' tu esti CAPCAUN?????????????

                        Pe ce loc e dinamo in clasament?????????????????????????

                        E mai sus decat Steaua cumva??????????

                        Doamne maica domnului, pe-asta il bate clasamentul dar vezi doamne, romanii au talent!!!!

                        BAI PRIETENE, cand am fost peste voi imi postai in sange cum ati luat voi cupa aia din paleolitic..ai facut glas...tu nu vezi ca va FU$%$#EM intr-una, ca sunteti fraierii nostrii...tu ma iei cu clasamentul? luni trecem peste voi ma sa vad ce dreacu mai zici, iar o dai in diverse in masini si celulare! ai rabdare.....ca joc si ca echipa/club sunt mult superior tie, pentru ca sunt DINAMOVIST! daca tot batem campii sa ii bat si eu!

                        Doamne ce penibili sunteti sa mor, acum chiar sunt serios, in perioada meciuli direct aveti gura mare ca rupeti voi faceti dregeti si abia stiu sa lege sireturile...dodel si banel nu sunt sigur ca au invatat sa isi lege sireturile si Dukadam de aia cred ca a fost angajat la club, sa se ocupe de asta! dupa meci, cand va ustura dosul o dati iar in cupa aia, daca suntem peste voi in clasament va luati de torje....daca sunteti peste noi va laudati cu asta...eu nu pot decat sa

                        Comment


                        • Bai, du-te ma la un control, iti dau cu clasamentul in cap pana-l intelegi!

                          Plec la meeting!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Du-te cu viitura!

                            Comment


                            • Ce-as rade sa va dea stirbii astia vreo 3, 4 boabe, ma pai sa vezi atunci!!!

                              Nici in gaura de sarpe nu mai ai scapare de mine. Continua tu ca stii cum e, cine rade la urma, rade mai bine.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google